Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Wiosenne Spotkanie oraz Uroczyste Otwarcie Sezonu 2020


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.01.2020 o 23:23, Campto napisał:

...

5. Saper - wersja A, męska XXL ZAPŁACONE

...

Jak pojawiło się magiczne stwierdzenie "zapłacone", to poproszę o zakwaterowanie w pokoju 3  osobowym, do spółki "cuzamen do kupy" z Imć Vince-m, trzecim i ostatnim "współspaczem" będzie niejaki Imć GrzechoCnik.

(Wymagania odnośnie pokoju są następujące ?: widok na góry, ośnieżone i morze, ze złocistymi plażami pełnymi słońca, ponadto balkon z leżakami i parasolką ?.  Aaaaa, z parasolkami to drinki, chyba ?).

Później zamówię pogodę, bliżej terminu spotkania.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześc Sławku.

Przelew poleciał.

Proszę o pokój 2 osobowy z AndrzejS.

Uzgodnione z Tatkiem 

Automatycznie zwalnia pokój 1 osobowy.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników, czyli Milimetr, wariant A, koszulka męska XXXL . Jako, że strasznie chrapię i nie chciałbym narażać współlokatorów na bezsenne noce proszę w miarę możliwości pokój jednoosobowy. Przelew zaraz zrobię powiększony o 50 zł. Domyślam się, że opłata za koszulki w późniejszym terminie? Jeśli trzeba teraz opłacić to dajcie znać. Pozdrawiam

Przelew już poszedł. Ha

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 28.01.2020 o 21:56, Saper napisał:

(Wymagania odnośnie pokoju są następujące ?: widok na góry, ośnieżone i morze, ze złocistymi plażami pełnymi słońca, ponadto balkon z leżakami i parasolką ?.  Aaaaa, z parasolkami to drinki, chyba ?).

Później zamówię pogodę, bliżej terminu spotkania.

 

Mówisz i masz. Będziesz miał pokój na rogu z 2 oknami - na morze i na góry.  Przy takich widokach nie będziesz potrzebował leżaka, gdyż biegając między oknami nie będzie czasu aby z niego skorzystać ?

Lista uaktualniona.

 

Dopiąłem wreszcie temat sobotniego wyjazdu. Więcej w pierwszym poście. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udało mi się poprzesuwać inne zobowiązania ?, Tak że będę mogła uczestniczyć w spotkaniu z czego niezmiernie się cieszę ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No a u mnie nie udało się przesunąć, więc z bólem serca proszę o wykreślenie mnie z listy. Strasznie żałuje że Was nie zobaczę tym razem. Niestety siła wyższa. 

Odnośnik do komentarza

Kasa poszłaaaaaaaaaaaa więc jestem kolejny krok bliżej od spotkania z Wami ?

Tak jak Putek wspominał, śpimy i chrapiemy razem, nasz tandem sprawdza się na wszystkich wyjazdach od lat więc nie ma co zmieniać, no chyba że zabieram ze sobą jak by to powiedział Saper swoją lepszą połowę to wtedy cholera wygryza Putka  ? ? ?  

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ekipa się szykuje "u la la"                          To i "zakupy" trzeba robić  większe.:wine:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, czadzo napisał:

 

Tak jak Putek wspominał, śpimy i chrapiemy razem, nasz tandem sprawdza się na wszystkich wyjazdach od lat więc nie ma co zmieniać,

 

Biedny Putek zaś go ochlejesz i będzie po nocach wracał ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przelew poszedł. Pokój jw. z Andrzej Burg poproszę ?

Wariant A, koszulka męska XL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Zybex - jaka wersja?

@karton - sprawdź, czy dobrze rozszyfrowałem Twój wpis

@Termi_N - jesteś wpisany na poz.16

@Orzeł - normalnie strach się bać takiej ekipy ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam - wersja A- dla Monika +Zybex - kasa pod koniec luty wleci - poproszę pokoik 2 osobowy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...