Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2007


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja wrzucam pare fotek :-)

bzzz

A fajerwerki byly piekne :-) Z balkonu hotelowego bylo widac je sooper :-)

Mysle, ze nowa swiecka zlotowa tradycja balkonowa to bardzo dobry pomysl :-)

Chcialam jeszzce pare rzeczy napisac, ale syrena luzeczkowa mi sie wlaczyla !OK

fajne zdjęcia, szkoda, że mnie nie było ;)

a widzę, że najwięcej było dzieci w motowózkach ;)

becikowe na zakup skutera, dużo dzieci - dużo kasy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • tomekmajesty

    4

  • Mr.T

    3

sympatyczna impreza.

dziękujemy za organizację i doceniamy trud jaki był w cało?ć włożony

fajerwerki super zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie i wcale nie były "takie nieprofesjonalne" - SUPER

dzięki jescze raz

Odnośnik do komentarza
a oto moje fotki

a co to to za fajny osiołek ;)

i znowu dzieci, chyba Giertych tym becikowym zmienił społeczeństwo, ale czy te dzieciaczki maj? już swoje malutkie skuterki do ssania !OK

Odnośnik do komentarza

to testowy osiołek - musisz gadać z Lamusem testował go pierwszy - a co do dzieci - po prostu Burgmania się starzeje a młoda ro?nie :-)

Odnośnik do komentarza

Może tam nikt Wam nie będzie zgłaszał reklamacji na wygran? nagrodę (szczyt perfidii i bezczelno?ci !

pawko ja nie zgłaszam reklamacji hihi

To moja pierwsza wygrana i już dopasowana rozmiarowo na motobajzlu w wawie ;) !OK :lol:

Dzięki za miłe spotkanko :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tez dziekuje wszystkim za przybycie,

Dziekuje wszystkim za mila zabawe

Szkoda ze nie udalo mi sie z kazdym pogadac choc sie staralem ale nadrobimy to w Grotnikach

Dziekuje Mariuszowi ze mu sie chcialo wyciac z zyciorysu przynajmniej tydzien choc wiem ze zaczal juz pol roku temu i bede go dopingowal ze warto tak sie starac bo swietnie mu to wychodzi

Milo bylo poznac nowe osoby, a takze milo bylo zobaczyc wasze buziaki po przerwie w imprezach skuterowych.

Odnośnik do komentarza

Zlocik sto procent fajowy!pierwszy raz miałem przyjemno?ć uczestniczyć i napewno nie ostatni:)wie ktos moze jakie były wyniki konkursu na wolna jazde!?;)

bo sie ukreciłem a udało mi sie do ostatniej rundy przej?ć!OK!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
wie ktos moze jakie były wyniki konkursu na wolna jazde!?:lol:

Pierwszy był Kubo, a drugi Ogryzek, dalej niestety nie wiem... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mam mały komunikat.

Z małym opóĽnieniem (niestety już po zlocie) dotarła do mnie przesyłka z nadplanowymi koszulkami (wersja damska i męska) zlotowymi *Burgmania 2007*.

Mam też kilka koszulek w wersji "junior" dla dzieci oraz czapek klubowych.

Podczas imprezy wiele osób pytało czy nie mamy nadmiarowych koszulek zlotowych więc je?li będzie kto? zainteresowany to proszę o sygnał. W/w rzeczy będ? ewentualnie do nabycia na najbliższym zlocie w Grotnikach.

No i jeszcze co?... zostało kilka reklamówek z gadżetami zlotowymi osób, które były zarejestrowane a nie dotarły na zlot do Rynii. Je?li te osoby maj? zamiar pojawić się w Grotnikach to także proszę o sygnał. Reklamówka zlotowa będzie do odebrania także w Grotnikach.

Odnośnik do komentarza
Nie strasz nie strasz bo się... ;)  ;)  :lol:

... z przemęczenia napewno!!! :lol:

Dragon... a może ty by? co? zorganizował w swoim regionie? Taka organizacja zlotu to naprawdę super sprawa !OK Masz np. możliwo?ć sprawdzić ile dni twój organizm wytrzyma bez snu :lol:;). Taki te?cik to super sprawa ;)

Qw@ki się wycofał w Lubelskim z tematów zlotów (i w pełni go rozumiem) ale nie ukrywam, że chętnie bym się pojawił na zlocie organizowanym przez Dragon company ;) !

No widzę, że już odespałe?... !OK straszny drakus z Ciebie... :P czytaj?c Twojego posta zastanawiam się czy nie masz nic wspólnego z nasz? władz?... :) sk?d Ty możesz wiedzieć, że Dragon company... ;) no sk?d???? Podsłuch, inwigilacja... :lol: fu... :)

Je?li chodzi o wytrzymało?ć mojego organizmu to zaufaj mi... jest bardzo wytrzymały... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Relacja z III zlotu juz wkrotce pojawi sie na stronie glownej. !scooter Tak gdzies w Fakcie przeczytalem <_<

Odnośnik do komentarza

Czesć. Musze napisać ze jestem bardzoooo,smutny ze nie uczestniczyłem w zlocie,ale przyczyny ze sie nie spotkalismy,w Ryni to byly i sa powazniejsze,jak zlot wiec musialem odpuscic.bylem gotowy na wyjazd,no ale niestety,czasem sila wyższa. Mariusz Burgi-chetnie bym odebral swoja koszulke zalezy mi bardzo,a wyjazdy narazie dalsze mam zgłowy,wiec jesli to jest mozliwe prosilbym o info,ewentualnie przeslanie na moj adres domowy. Pozdrawiam Was wszystkich Bracia i Siostry.

Odnośnik do komentarza

Piszę dopiero teraz ponieważ dopiero co dorwałem się do sieci.

Dziękuję wszystkim!!! Zarówno organizatorom za zorganizowanie zlotu jak i uczestnikom za przybycie na niego. No i dziękuję pewnej grupie uczestników za pozwoleństwo i możliwo?ć przył?czenia się "na krzywy ryj". A co ja będę pisał… jedno napiszę było zajefajnie ;)

Heh... przejażdżka Burgim 400 zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Swoj? porcje fotek wkrótce gdzie? zamieszczę i podam link.

Odnośnik do komentarza

na powyższym zdjęciu na pierwszym planie widać Majona trzymaj?cego Burgmana

a jak wiemy z histori i bezpo?rednich relacji Majon brzydzi się burwerami.

a opis na forum "nazwa skutera" - nieburgman- nie był żadko?ci?

Zatem fotka jest ważna i przełomowa albowiem Majon popracował widać nad swoimi niechęciami i DOTKNˇŁ burwera i to tego największego - chyba że było to dotknięcie pzypadkowe wynikaj?ce z zamieszania hehe.

W momencie jak zobaczył, jak robiłem t? fotkę (dzięki za aparat) to mało co go nie upu?cił.(burwera)

Tak więc Majonku jeste? wielki!!!. I nie możesz już powiedzieć że nie dotkniesz już nawet patykiem "tego czego?" widz?ć Cie w czułym u?cisku z b650.

:ph34r:

Odnośnik do komentarza

lekki OT

;) znaj?c troszeczkę majona - pewnie robił to z grzeczno?ci whist;);)

poza tym co miał powiedzieć koledzxe z regionu - że wpadł głow? do klopa i dlatego nie widzi jak głęboko? ;);)

to oczywi?cie żarciki ;) jednak usłyszałem opinię, że Podnietka500 to ?wietny sprzęt - pod warunkiem, że się nim "nie jeĽdzi".

jak się zacznie - zaraz co? wyłazi ;) (vide: uszczelka ;) )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...