Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2007


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • tomekmajesty

    4

  • Daro

    3

Kubo napisano 3-06-2007, 22:53 

Dokumenty moje własne się ZNALAZŁY... A konkretniej znalazła je PRZEFAJNA i Wszystko-Maj?ca...

Mówiłem Ci, że się znajd?... A Ty chodziłe? bidaku taki struty, że aż mi się serce krajało jak się na Ciebie patrzyłem...

Ja niestety nie mogę za wiele napisać bo musiałem się ze zlotu ewakuować przed 22.20... Markiz z tward? d...p? obiecał mi, że po tej godzinie dostanę w ryj bo nazwałem go "chudym" a nie "oszczędnie zbudowanym..." Sami rozumiecie... lęki mnie ogarnęły... Nie mniej jednak czas który spędziłem razem z Wami do 22.20 był mile spędzonym czasem... przynajmniej dla mnie :D

Odnośnik do komentarza

Rafalek, Gosia i Julka dotarli wczoraj w asy?cie Pilota.

Wielkie dzięki za transport Julki.

Burgmania super... wła?nie zaskarbiła sobie kolejn? wiern? fankę.

Odnośnik do komentarza
To co najbardziej rzuciło mi sie to kucharz,który był delikatnie mówiac do d...,

talony na piwo wydawane bez pokrycia ( na drugi dzien zabrakło złocistego trunku ,dla tych co bawili się nadal przy grillui gdyby nie nasz kolega ,który jeszcze ni pił mysieliby?my obejsc sie smakiem

no pewnie, ale przyłożyłas się do tego stanu rzeczy wciskaj?c mu wielokrotnie KIT że Mariusz kazał dać !! !scooter także .. NIE róc scen ...

Odnośnik do komentarza

Zlot super !scooter . Musialem jedynie troche "sie zmagac" ze skutkami czwartkowego poobijania i bylem lekko markotny ;) . Do domu co prawda jeszcze nie dotarlem, ale po Grotnikach bede sie staral.

Dzieki tym wszystkim ktorzy umozliwili wspaniala zabawe :D .

Odnośnik do komentarza

Kurde...

Aż bebechy w supeł ?ciska jak sie to czyta... Wy tam hulacie, a my z Estellk? wci?ż dużego 2oo szukamy... Kurde pomóżcie... ;)

A propos... Nie mówice, że Drogowiec był i ZNOWU miał swoj? magiczn? MANIERKĘ? :D !scooter :)

Odnośnik do komentarza
Być może organizatorzy nie wiedza ,ale kazdy dzień pokazał jak wiele jest jeszcze do zrobienia...

Nikomu chyba nie udało się jeszcze zrobić idealnej imprezy a braki je?li były zostały i tak "przyćmione" pozytywnymi aspektami imprezy.

Ewentualne "dziury" będ? tylko kolejnym do?wiadczeniem.

Ze swej strony-Mariusz i spółka. Dziękujemy i czy się z tego cieszysz czy też nie !scooter my w przyszłym roku będziemy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Kurde...

Aż bebechy w supeł ?ciska jak sie to czyta... Wy tam hulacie, a my z Estellk? wci?ż dużego 2oo szukamy... Kurde pomóżcie... :)

A propos... Nie mówice, że Drogowiec był i ZNOWU miał swoj? magiczn? MANIERKĘ? :D !scooter :)

Trza było przyjechać na 4oo albo na sprzęcie Estelki...

A co do Drogowca, słynna manierka oczywi?cie była,

a degustacja konkurencyjnej frakcji, dała wiele do my?lenia

jej producentowi...(w porównaniu oczywi?cie do wzorca z ga?nicy). ;):)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Być może organizatorzy nie wiedza ,ale kazdy  dzień pokazał jak wiele jest jeszcze do zrobienia...

To co najbardziej rzuciło mi sie to kucharz,który był delikatnie mówiac do d...,

talony na piwo wydawane bez pokrycia ( na drugi dzien zabrakło złocistego trunku ,dla tych co bawili się nadal przy grillui gdyby nie nasz kolega ,który jeszcze ni pił mysieliby?my obejsc sie smakiem  !scooter

Dzieki Kamikac  :D

Brakowało mi jeszcze muzyki ,po karaoke...podobno miała leciec do białego rana ,w końcu według mnie fajnie sie gada gdy leci muza i można jeszcze potańczyć tak przy okazji

Cóż na kolejn? Burgamnie nie pojade wybiore alternatywny zlot

Miałem nic o tym nie pisać ale jednak napiszę...

To, że zabrakło piwa może ?wiadczyć tylko o tym, że byli na zlocie tacy którzy przyjechali tylko na piwo i nic innego się nie liczyło... wnioskuj?c z tre?ci posta byli również tacy którzy chcieli do "ostatniej kropli" wykorzystać opłatę zlotow? 50 złotych...

Na szczę?cie byli również tacy którzy umieli się ?wietnie bawić nawet przy braku złocistego trunku a przyjechali przede wszystkim spotkać się z przyjaciółmi, kolegami, koleżankami jak i poznac nowych klubowiczów...

Swoj? drog? to co napisała? jest strasznie dziwne... ja dopiero w domu zobaczyłem, że mam "talony" na piwo których nie wykorzystałem... wiem również o innych osobach które nie spożywały pifka... Dlaczego go zabrakło dla wszystkich...?????

Może przez pewnych cfaniaków którzy przyjechali się nażłopać...

Każdy zlot ma swoj? "kulturę"... Burgmania jest zupełnie innym zlotem niż np. |RM... S? imprezy stacjonarne s? i takie gdzie się dużo jeĽdzi... nie zmienia to faktu, że na każdej z tej imprez znajd? się tacy którym nie będzie pasowało na Burgmanii to, że się tak mało jeĽdzi ale za to na |RM będ? tacy którzy powiedz?, że ich dupy bol? od przemieszczania się... My?lę, że taka "stara" klubowiczka wiedziała czego może się spodziewać...

Krytyka jest napewno potrzebna bo to ona daje bodĽca organizatorom do tego żeby było lepiej ale trzeba pamiętać, że jeszcze sie taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził...

No i na koniec...

Trzeba pamiętać, że był to zlot "Burgmania 2007" a nie "Żłopowisko 2007"...

Może jednak jest to pomysł... "Żłopowisko 2008" jako alternatywny zlot do "Burgmanii 2008"????

Ciekawy jestem jak powinien wygladać idealny zlot???? Jakie s? nasze oczekiwania...???? Ale to będzie inny temat...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Brakowało mi jeszcze muzyki ,po karaoke...podobno miała leciec do białego rana ,w końcu według mnie fajnie sie gada gdy leci muza i można jeszcze potańczyć tak przy okazji

Zupełnie Cię nie rozumiem. Jestem pewien, że w nocy z soboty

na niedzielę, tańczyli?my z dziewczynami w okolicach grilla. Co

prawda, pamiętam to do?ć mętnie, ale kilka osób może

za?wiadczyć, że nocne tańce się odbyły !scooter

Je?li chodzi o browarek, to faktycznie, nie było go w takich ilo?ciach

i w takiej łatwo?ci ja w roku ubiegłym. Jestem jednak z tego zadowolony.

Za 50 PLN opłaty, trudno sobie wyobrazić nie wiem jakie hektolitry

piwa na "statystyczny łeb". W ubiegłym roku, przez łatwo?ć dostępu

do "darmowego" piwa, po zlocie na stołach stało kilkaset puszek

w połowie pełnych.

Tegoroczny zlot spowodował, że Ci którzy pragnęli poci?gn?ć więcej,

po prostu musieli się do tego odpowiednio przygotować.

Madzia, Logistyka to potęga. ;)

Ze swojej strony, je?li miałbym się doł?czyć do tego biadolenia, powiedziałbym,

karkóweczka była "nieco za słona" :) . Jednak towarzystwo super ludzi i wiele

innych czynników, zrekompensowało mi pewne problemy kulinarne :):D

Pozdrawiam wszystkich z którymi udało mi się choć chwilkę pogadać i po?miać

się na zlocie.

pzdr

BTW:

Postawa niektórych zlotowiczów, w kontek?cie powyższego cytatu, uzmysławia

mi, że s? ludzie, którzy chyba z góry co? zakładaj? (pesymistycznie).

Parafrazuj?c słowa Rysia Ochuckiego z filmu "Rozmowy kontrolowane":

"I pamiętajcie, żeby Wam te plusy, nie przesłoniły minusów" :):):)

Odnośnik do komentarza

Może przez pewnych cfaniaków którzy przyjechali się nażłopać...

Pięknie to uj?łe? Dragon :D Wszyscy wiemy o kogo chodzi, mamy tu też prost? odpowiedĽ na pytania :"... po co powstał w Poznaniu drugi klub?" Ano po to żeby się nie identyfikować z pewnymi osobami.

Ten zlot w opinii wielu był słabszy niż zeszłoroczny, ale nie zawsze wszystko się udaje. Nagło?nienie wygl?dało na profesjonalne - niewypaliło, vectrixy się wyładowały, karkówka była ciut za słona a osiołka nikt nie chciał posuwać, ale co z tego???

Chcecie super nagło?nienia - zapłaćcie full kasy i jedĽcie do Spodka na jaki? koncert, chcecie super żarcie - idĽcie do dobrej knajpy, chcecie sie "pifskiem" obechlać - jedĽcie sobie na swój "alternatywny zlot"...

Może tam nikt Wam nie będzie zgłaszał reklamacji na wygran? nagrodę (szczyt perfidii i bezczelno?ci !scooter ), o ile wogóle kto? tam przyjedzie...

Chociaż reklamacji na wygrany kask już nie było, choć lekko za duży i nie w wi?niowym kolorze... ;)

Nasza ekipa przygotowała fajerwerki jako jedn? z atrakcji zlotowych. Nie mieli?my na nie 10.000 złotych, tylko 1000 wyci?nięty z własnej kiesy, nie mieli?my elektronicznych zapalników tylko zapalniczki i wyszło jak wyszło. Jak na amatorkę, my?lę że było jasno, gło?no i ?licznie, ale oczywi?cie usłyszeli?my głosy że nuda, że cieńko i że ogólnie "...tego kafla zamiast pu?cić z dymem to mogli mi dorzucić do zakupu Burgmana..." No cóż, ciut bolało, ale na następny zlot też co? przygotujemy i nie zrażamy się tym...

Mam nadzieję że Mariusz i spółka też nie zraż? się krytyk? jednej przsi?kniętej obłud? i narcyzmem osoby i będ? dalej robic swoje...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Hej, hej, Kari i Klod melduj? się na mecie :) dotarli?my już wczoraj, ale dopiero dzisiaj wróciły nam siły na tyle, by wcisn?ć guzik odpalaj?cy kompa...

Serdecznie dziękujemy za:

- fantastyczn? imprezkę,

- rewelacyjna organizację (Mariusz, Artix – bravissimo :) );

- miłe pogaduchy przy ?niadanku;

- ubaw przy karaoke (a propos – stworzyli?my chyba nowy rodzaj muzyki zlotowej – odmiana „wrzeszczana”);

- pyszne żarełko (ja naprawdę BARDZO przepraszam, ale to mięcho, które komu? podpierdz**liłam, to nie?wiadomie :) );

- za fajow? koszulkę (model kobiecy - w pełni pochwalam);

- i za wszystkie dodatkowe atrakcje (to dłuuuuuga lista).

I jeszcze u?cisk dla Artixa za umożliwienie mi obsiadywania jego „kiosku” ;)

Cieszę się niezmiernie, że wreszcie poznałam w realu tych ludzi, którzy dotychczas funkcjonowali w moim wyobrażeniu jedynie pod postaci? forumowego nicka – oczywi?cie ostatecznie okazało się, że KAŻDY wygl?dał zupełnie inaczej, niż go sobie wyobrażałam :)

Pozdrawiam też przemiłych panów policjantów z Wawy, którzy nie do?ć, że odpu?cili Klodowi mandat, to na dodatek kazali mu w ramach pokuty dokonać zakupu prezentu dla swojej przeuroczej pasażerki ( :) to o mnie chodzi).

I na koniec – zrobiłam na paradzie kilka fajnych fotek z bliska paru zlotowiczom, chętnie się z nimi podzielę, tylko poproszę o adresy e-mail na PM. S? to:

- wła?cicielka żółtego Burgmana 125 na niemieckich blachach, to na bank jest “Kolce”;

- wła?ciciel srebrnego pojazdu (obstawiam Burgmana 400) na poznańskich blachach, ma chyba na imię Zbychu, na paradzie jechał z pasażerk?, w pi?tek wymieniali?my spostrzeżenia na temat Vectrixa;

- wła?ciciel granatowego Burgmana 150, charakterystyczne elementy: bagażnik, podpórka dla pasażera, zegary pod?wietlane na kolorowo, pomarańczowe klosze migaczy przednich umieszczone w charakterystycznym srebrnym, podłużnym elemencie, duża profilowana szyba, bodajże Givi.

Strzeliłam ponad 200 fotek :D i ci?gle mi mało, więc wrzucajcie, co tam macie

!scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dragon, szorstki, pawko, szkoda czasu na polemikę i tłumaczenie pewnych faktów użytkownikowi forum o nicku "madzia"

Polecam lekturę posta http://www.burgmania.net/forum/index.php?s...indpost&p=53086

i wszystko jasne.

Nie zaprz?tajcie Sobie tym głowy chłopaki, szkoda nerwów po prostu. Chyba nie piwo jest w tym wszystkim najważniejsze...

Luzik Estelka... :P !scooter

--->Kari, zarejestruj się na Picassa, teraz możesz tam chyba wrzucić 1GB zdjęć

poorganizowanych w albumy ! Poniżej wrzuciłem link:

Albumy Picassa

Mnóstwo ludzi robiło zdjęcia, które miło byłoby teraz sobie ogl?d?ć... :D

pzdr

Odnośnik do komentarza

scottie Post: 3-06-2007, 22:25 

......

Dzięki dla Mamu?ki za... Ona już wie za co 

......

Nie ma za co! Polecam się na przyszło?ć chociaż życzę ci aby nie było więcej takiej! potrzeby! !scooter

Trzymaj się chłopaku!

|ciskam!

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Pawko:

Ja nie wiem kto powiedział, że pokaz fajerwerków był nudny?! Dla mnie przyjamniej było to bardzo fajne, ciekawe, piękne i żadko można co? takiego zobaczyć! Naprawdę dziękuję Wam za ten bardzo piękny pokaz!

Co do piwa.

Ogólnie widziałem chyba dwa, czy trzy przypadki "przedobrzenia", ale co prawda to prawda: na stołach stały puchy z połow? napoju...Bywa...

Karkóweczka był? zar?bista !OK Może przez to że była ciutke za słona (co mi akurat odpowiada:)) poszło więcej piwa, bo wkońcu trzeba było czym? "zapić" mięcho:)

Dużo nie piłem, jestem z siebie dumny !YES !scooter

Odnośnik do komentarza

Hmmm to była moja pierwsza impreza w towarzystwie skuterowych maszyn !YES

Cieszę się, że mogłam poznać tyle miłych osób. Nie jestem w stanie wszystkich wymienić, ale gor?co ich pozdrawiam.

Pamiętajmy, że w życiu s? czasami przeciwno?ci losu....Na "Naszym" zlocie deszcz i inne ew. niedoci?gnięcia nie były przeszkod?, by zago?cił na koniec !OK))

Ps.1 Mariusz dziękuję za rybkę i zrozumienie tych co nie jedz? mięsa :P

Ps.2 M@rkiz jeżeli pojawimy się w Grotnikach z Majonkiem to poluj na kufer. Jest misja, żeby dwie osoby tam weszły, czyli Ty i ja :D

Ps.3 Jest mała pro?ba...jeżeli kto? zrobił zdjęcia i jest tam drużyna M&M, czyli w składzie Maja i Majon, to proszę o info. Dziękuję :P

Ps. dopiero dzi? rano dotarłam do pracy po zlocie !scooter

hmmm ja około 600 km przejechałam na plecaczka

Odnośnik do komentarza

Witam dzis ok godz 11stej dotarlem do Kielczy z wynikiem 980km !scooter Jeszcze raz Mariusz wielkie dzieki za "nude" bo nic sie nie dzialo :P .Moja majusia postaiwla pierwsze kroki na maxi wiec kto wie jaki los czeka jej gucia !YES !OK

nawet zrobila jakies 30km majac za plecaka straszliwgo majona :D i powiem szczerze radzila sobie oj radzila.

Bardzo zalujemy ze nie moglismy zostac dluzej ale za rok sie poprawimy.

pozdrowienia dla wszystkich a w szczegolnosci dla dzieciarni ktorej tyle obrodzilo :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bawili?my się dobrze, a słone mięsko jak dla mnie było pycha... !OK

Dziękujemy za fajne nagrody! !scooter

Ogryzek bardzo zadowolony z podgrzewanego kubka, który wygrał, oraz ze smaru do łańcucha, który ja wygrałam. !YES

Odnośnik do komentarza

Może przez pewnych cfaniaków którzy przyjechali się nażłopać...

Faktycznie :D

Chciałem przeprosić wszystkich , którzy nie wykorzystali swych talonów na piwo , za moja żonke . To jest stary "piwożłop" !YES i wypił cały zapas piwa jaki był przewidziany na t? imprę !OK . Faktycznie - lepiej ja ubierać , niż zabierać do knajpki :P Wstyd mi za ni? :P .

Co do "nażłopania się " każdy ma swój rozum i wie kiedy i ile może . Znam też przypadki , że po kilku "przydziałowych " piwkach latało sie po co? mocniejszego .

Patrzcie wpierw na siebie , i je?li kto? chce usłyczeć krytyke , niech się jej nie boi. !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość denver27

Widzisz Madziu ,ja wpłacilem 50 zl i nie zjadlem ani jednej kiełbasy,ani jednego kawałka miesa i nie wypiłem ani jednego piwa...

I NIE MAM DO NIKOGO PRETENSJI ZE PIŁ I JADŁ ZA MOJˇ KASE i co ty na to???a w tym momencie id?c tym nurtem roszczeniowym moge sie Ciebie równie dobrze zapytac" Dlaczego wypiłas moje piwo"??? !scooter

Odnośnik do komentarza
Widzisz Madziu ,ja wpłacilem 50 zl i nie zjadlem ani jednej kiełbasy,ani jednego kawałka miesa i nie wypiłem ani jednego piwa...

I NIE MAM DO NIKOGO PRETENSJI ZE PIŁ I JADŁ ZA MOJˇ KASE i co ty na to???a w tym momencie id?c tym nurtem roszczeniowym moge sie Ciebie równie dobrze zapytac" Dlaczego wypiłas moje piwo"??? !YES

No i tu trafiles w samo sedno :P

Ja się szykowalem na zlot w Grotnikach ale jak tak dalej sie pouklada pewnie nie dojadę :P

Nie mniej mój malutki wkladzik finansowy ułatwi gospodarkę RobBowi, Zołzie i Pablosowi i nie żałuję... Zawsze za te parę groszy można kupic jak?? surówke

:D

Pozdrawiam zlotowiczów z Grotnik może juz niedlugo spotkamy się przy innej okazji.

!OK i może ja będę na własnych !scooter

P.s. Nie "Bronek" jest najważniejszy lecz spokojna, udana zabawa i możliwo?ć spedzenia czasu ineczej niż każdego zar?banego prac? dnia.... w?ród nowo poznanych osób.

Pozdrawiam i gdyby?my się nie widzieli udanej imprezy :P

Odnośnik do komentarza

Nadeszła chwila spokoju...a więc można przysi??ć do kompa...

Czytam, czytam opinie i hmmmm... Dragon dobrze napisał że jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził :D

Dla nas pifka starczyło !scooter , głodni też nie chodzili?my, towarzystwo było fajne !YES

Krótko mówi?c było super!!!!

Wielkie dzięki organizatorom !OK i niech się wy?pi? porz?dnie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...