Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2007


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

BYŁEM .... poszwędałem się, podjadłem, pokulałem się na różnych 2oo (dzięki Mario za T-maxa) potem szybki wyjazd na ?lub znajomych a wieczorem opieka nad chorymi żon? i synkiem ... ale jutro na paradzie znów się pojawię SEE YOU

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • tomekmajesty

    4

  • Mr.T

    3

A ja dzieki za twoja gilerke , ja wrociłem poczytac synowi do snu pare ksiazeczek i jutro mam nadzieje ze wracam z powrotem. Vertix super sprzet. Jakosci skladania skuterow i robienia plastikow teraz japonce beda sie do polski przyjezdzac uczyć :D

Odnośnik do komentarza

No i ja już jestem domku... !tut synio już spał więc nie mogłem mu poczytać, żona oglada film i też nie chce żebym jej czytał... Mario, może "wpadnę" do Ciebie z "poczytaniem"... :) ????

Jak opuszczałem teren zlotu zaczynało się karaoke... !tut dopiero zabawa się rozkręcała... :) Atmosfera jak zwykle zlotowa... !tut luzik... :) ale to chyba dzięki temu, że nie było tam głupiutkich małolatów !tut którzy w tam czasie "okupowali" forum próbuj?c mi "dokopać"... :D

Najbardziej szkoda mi było Kubo... biedak chodził smutny bo zgubił portfel z dokumentami... Mam nadzieję, że się jednak znajdzie...

Do zobaczenia w Grotnikach i na |RM...

Odnośnik do komentarza

:P:D:D Ja tez juz przed kompem, w domku przy Zoneczce i puszeczce... :lol::)

Bylem co prawda na niecaly jeden dzionek ale NAPRAWDE WARTO BYLO!!!

Bardzo sie ciesze ze moglem z Wami sie spotkac, poznac, przywitac, browarnac !tut i spedzic kapke czasu...

...kapke bo toche nam kapalo z nieba !tut !tut !tut ale atmosfera byla iscie lipcowa!!!

Dziekuje za wszystko i bardzo mi pszykro :) ze nie moge byc z Wami tez w niedziele!

Ps. Gorace pozdrowienia dla wszystkich ktorzy musieki wrocic wczesniej oraz dla tych ktorzy wsrod nas byc z roznych przyczyn nie mogli...

Odnośnik do komentarza

Po jednej trudnej :lol: nocy dzi? niestety musieli?my wcze?niej wrócić.

Jak było ??? - jak zawsze czyli zajefajnie.

Niestety nie mam sił aby dzi? wrzucić jakie? fotki ale obiecuję koło południa w niedzielę zaczn? się pojawiać.

Zmęczony ale zadowolony ... pozdrawiam i do zobaczenia , z niektórymi z Was już za parę dni w Grotnikach a z innymi za rok.

Odnośnik do komentarza

Witam

Dojechalismy juz do Grajewa z glowami pelnymi wrazen.Zal bylo wyjezdzac bo zabawa sie rozkrecala !tut Dragon dobrze ze pojechales do domu bo po Twoim wyjezdzie wszyscy zrobili wilekie ufffffff :lol: tylko szosrstki "chodzil"jakis taki nie pocieszony !tut :D (pozdrowionka szorstki) Mariusz moja lista jendnak nie bedzie odtajniona no moze w grotnikach albo na SRM albo ...kto wie.

A tak calkiem serio impreza "nudna" :D ale na wysokim poziomie Mariusz i sp.wielkie gratulacje!!!! :P !tut !tut

"nudna" czyt.zdecydowanie za molo jezdzenia

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam wszystkich ponownie :lol: na BURGMANII byłem tylko 2 dni , ale warto było !!!

to moja pierwsza, ale nie ostatnia taka impreza . pozdrawiam gor?co wszystkich , których poznałem osobi?cie , w szczególno?ci DARO i TOMIEGO ( życzę upragnionego

BURGIEGO ) i tych , których jeszcze nie poznałem.

do zobaczenia na trasach i zlotach :D

Odnośnik do komentarza

i ja już jestem na bazie....był to dla mnie bardzo fajny zlot !holiday super ludzie,dobre sprzęty...bardzo dobra robota organizatowrów...nie było czasu na nude! niech żałuj? Ci co nie byli...

Odnośnik do komentarza
majon napisano 3-06-2007, 1:04 

Dragon dobrze ze pojechales do domu bo po Twoim wyjezdzie wszyscy zrobili wilekie ufffffff  tylko Szorstki "chodzil"jakis taki nie pocieszony  (pozdrowionka szorstki)

Ja wiedziałem, że tak będzie !V !TAZ aha aha aha, ja wiedziałem... !V :lol:

Szorstki nic sie nie martw... !YES jutro wpadnę do Ciebie na odbiad... !holiday

Odnośnik do komentarza

No i kilka obiecanych fotek :

Cisza przed burz?

P1010178.jpg

W trakcie pi?tkowej libacji :

P1010200.jpg

P1010248.jpg

P1010375.jpg

Jak Ja kocham kobiety :

P1010229.jpg

Oto Ja Brodaty Mike :

P1010467.jpg

Tuż przed parad? :

P1010436.jpg

Krawaciarze i Pyry - a kto powiedział, że się nie lubi? :

P1010308.jpg

Kupić nie kupić ale potargować się warto :

P1010179.jpg

Rozdanie nagród:

P1010497.jpg

Skutki picia wódki :

P1010182.jpg

To tylko niektóre ze zdjęć a jest ich cała masa ... uruchomię lada moment galerię .... a jest co ogl?dać !holiday

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Ja już w domu, na szczę?cie nie spotkał mnie deszcz, a czasami nawet wyjżało słońce !YES

Dzięki wszystkim za mił? zabawę! !TAZ

PóĽniej napiszę wrażenia za zlotu, bo teraz jestem trochę zmęczony !holiday

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:D w domku...............

było cudnie spotkać masę znajomych i przyjaciół

po?miać się, pogadać , powspominać .......

i zaplanować następne wyjazdowe spotkania !holiday

Dzięki wszystkim za wspaniał? zabawę :lol: !TAZ !YES

Ojcze Dyrektorze !V !V

Mamu?ka i Przemo dzięki za "pomoc" przy Maleństwie :D

Odnośnik do komentarza

I my już w domku...

Dziękujemy za super zabawę, fajnie było znowu spotkać i znowu pojeĽdzić choć chwilkę, prawie po rocznej przerwie, na skuterze :-)

No i oczywi?cie dziękujemy wszystkim ciociom i wujkom którzy zabawiali małego, Olafka... Zwłaszcza jednemu wujkowi chyba z 1,5 h stal i kołysał... :-)

No i dziękuję za dmuchanie... balonów oczywi?cie !V !TAZ !YES !V :-)

Mariusz, Artix !holiday

PS Kefirku, Bigu szybko do formy wracajcie…

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szorstki dojechał cały (czy zdrowy to niepewne) do domku. Wła?nie wróciłem z garazu, gdzie z Zegarem "wspominali?my" nieco, to co działo się na zlocie !TAZ :D

Z drogi powrotnej ,najbardziej ubawił mnie tekst, bodajże Szuwarka albo Orzecha, kiedy stanęli na ?wiatłach w Zielonce (~15 km od Rynii). Zegar opowiedził mi jak to który? z nich

zdziwiony spytał się "a gdzie szorstki ?". Dodam tylko, że z Rynii wyjechali?my razem (takie były ustalenia), ale "przelotowa" jak? zapodał Szuwarek, nijak się miała do maxa mojej "pierdziawy"... !YES

Także, dróżkę powrotn? jechałem z Zipperem do Marek a dalej samotnie. I to doznanie, daje mi dodatkow? motywację do powiększenia gabarytów !holiday

Zlot - wreszcie zaliczyłem cało?ć (do trzech razy sztuka), a wrażenia - bezcenne... :lol: Było zajefajnie, a czego być może nie pamiętam, to wyjdzie pewnikiem na zdjęciach... !V

pzdr

BTW:

Ssylwia:

fajnie było znowu spotkać i znowu pojeĽdzić choć chwilkę, prawie po rocznej przerwie, na skuterze  :-)

Nie ma sprawy Sylwia, szkoda tylko, że nie wygrała? konkurencji slalom/łyżka/piłeczka... :D

Pablos:

, z niektórymi z Was już za parę dni w Grotnikach a z innymi za rok.

A jeszcze z innymi, jak co tydzień... we Młynie... !V :P

Odnośnik do komentarza
witam wszystkich ponownie  na BURGMANII byłem tylko 2 dni , ale warto było !!!

to moja pierwsza, ale nie ostatnia taka impreza . pozdrawiam gor?co wszystkich , których poznałem osobi?cie , w szczególno?ci DARO i TOMIEGO ( życzę upragnionego

BURGIEGO ) i tych , których jeszcze nie poznałem.

Dzięki ROBSON, zlocik pierwsza klasa, podziękowania dla organizatorów, było super! !holiday !TAZ

Do zobaczenia w Grotnikach.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dojechali?my do domku. Wielkie podziękowania dla organizatorów za cał? imprezę. Wieczorem wrzucimy parę fotek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trebor też już w domu.

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie.Zlocik extra.

Przebieg-595km.

Pozdrawiam Trebor. !holiday

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zabawę i miło spędzony czas. Co prawda wieczór pi?tkowy mam trochę zamazany ale trudno.

Do zobaczenia !holiday

Grzesiek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...