Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mototarg Służewiec - giełda motocyklowa w Warszawie


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W najbliższy weekend na Służewcu odbywać się będzie pierwszy w tym roku Moto Bazar. Jak co roku zamierzamy się tam wybrać bandą :P .

Na dzisiejszym spotkaniu uzgodniliśmy ustawkę pod Starym Młynem o godzinie 10- ej (ja optowałem za 11- stą ale Kefir był nieugięty !OKK ) aby ok. 10. 30 we wspólnym szyku przemieścić się na Służewiec.

Kto chętny zapraszamy- Stary Młyn> 31 marca> godzina> 10. 00.

MOTO BAJZEL NA SŁUŻEWCU 31.03> 1.04

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Domel

    12

  • Cormoran

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • pgizi

    8

Ja się wybieram - niestety zapuszkowany w 4oo, bo z koleg?, który zakupił ode mnie Zoomera, więc na 2oo się by chłopaczysko zaturlał na niedzielę dopiero :P .

W każdym razie będę i mam nadzieję, że się zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No dobra chcecie mnie zabic, wiec dobrze przyjade na ta 10 zeby pod Starym Mlynem mnie ktos dobil. :P

Odnośnik do komentarza

Pytanie do do?wiadczonych :P

Czy wybieranie się na motobazar, by kupić używany skuter (jak w po?cie na forum (foresight / majesty / X8 / X9) ma sens?

Czy to raczej taki interes jakby kupować S600 za gotówe w Słomczynie?

Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiem tak, sens zobaczenia zawsze jest. Natomiast MotoBajzel ta nazwa nie wziela sie z nicosci :P ale zobaczyc zawsze warto choc wiekszosc sprzetow to sa kupy ktore nie da sie sprzedac na allegro. Ot takie moje zdanie w tym temacie. Ale byc lubie tam :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

Co do przyjemno?ci "bycia tam" - to w pełni rozumiem. To to samo schorzenie co frajda z łażenia po giełdzie czę?ci w Poznaniu i np. kompletowania Webasto, ?rubka po ?rubce...

U mnie nieuleczalne.

Odnośnik do komentarza

Cobesh napisano 30-03-2007, 7:21 

  A w niedziele nie jest przypadkiem jakie? ?więto ko?cielne? Może wie kto? jak to będzie z "bajzlem" w niedziele? Bo sobota od rana do wieczora zajęta. 

Niedziela palmowa!

Odnośnik do komentarza

Kefir cwaniak wszystkich rano zrywa na nogi !scooter a sam pewno jak zwykle się spóĽni. :blink:

My się wybieramy i będziemy w Młynie. :lol:

Jak by co to poczekajcie na nas – postaramy się szybciej dojechać, nie tak jak ostatnio. !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
ja bede tylko pewnie od razu na miejscu. gdzie was szukac? jakies konkretne miejsce zaparkowania maszyn jest?

Poznasz po "kiosku" obstawiam 1:100 ze bedzie to jedyny kiosk zaparkowany w okolicy !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ja bede tylko pewnie od razu na miejscu. gdzie was szukac? jakies konkretne miejsce zaparkowania maszyn jest?

Poznasz po "kiosku" obstawiam 1:100 ze bedzie to jedyny kiosk zaparkowany w okolicy :D

Art, widziałem ostatnio na siekierkowskim jaki? żólty kiosk, więc może nie

obstawiaj tak ostro !w00t

Też się wybieram, ale chyba katamaranem, bo cał? rodzink? a pozatym

moj? popierdółk? to nie mam co "zadawać szyku" !scooter

pzdr

Odnośnik do komentarza

Mieszkam dokladnie na terenie wyscigow konnych, i na 1000% bede na gieldziez1

Nie wiem natomiast, czy uda mi sie doleciec do Mlyna na 10! Poprosty nie wiem czy wstane po pracy a skoncze pewnie kolo 4 mad ranem, ale raz sie przecierz zyje! :D:D;)

Odnośnik do komentarza

Też tam sie wybieram...chce zakupić jak?? odzież (rekawiczki ,kurtała etc.) Ustawił bym sie z wami...ale niewiem gdzie jest młyn ;) więc pewnie do zobaczyska na miejscu...

Odnośnik do komentarza

;) Artix...oszczędĽ tego "li?cia" wskazówki bardzo dobre! zrobie wszystko żeby sie wyrobić...mimo że jak na sobote to pora troche wczesna ;)

no ale cóż...przynajmniej nie przegapie tych "mega okazji" hehe

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...mimo że jak na sobote to pora troche wczesna ;)

Wczesna to malo powiedziane, to srodek nocy ;) no ale taki jeden przesympatyczny sie uparl ;) No ale obiecalem ze wstane to juz wstane ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie zjawię się na Mototargu w sobotę k. 13 (chcę się porz?dnie wyspać). Tradycyjnie już będę polował na kask. ;)

Gdyby kto? wybierał się komunikacj? miejsk?, to informuję, że dojeżdża się metrem do stacji Służew lub Ursynów (od tej drugiej może będzie trochę bliżej), a stamt?d czeka nas mały spacer (dla przyjezdnych - koniec języka za przewodnika: po opuszczeniu stacji metra kierować się w stronę ul. Puławskiej, a potem pytać o Tor Wy?cigów Konnych).

Do ewentualnego zobaczenia! ;)

Odnośnik do komentarza

i co nikogo nie bylo na "moto-bajzlu"?

nikt nie dzieli sie swoimi wrazeniami. ja tam bylem rekawice kupilem i ogolnie jestem zadowolony. spotkalem Brodatego Mike ucielismy sobie mila pogawedke (niekoniecznie o skuterach) ale bractwa skuterowego w wiekszym skladzie nie udalo mi sie spotkac a szkoda !OKK (za pozno przyjechalem albo byliscie za krotko poprostu)

trudno moze innym razem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...