Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XIII JSB Ustrzyki Dolne 13-15.09.2019 r.


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, romeo1971 napisał:

Proszę o dopisanie do listy. Ja mogę już przybyć 10 września.

 

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam zamiar dodać przynajmniej dwa dni...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
12 godzin temu, kowal napisał:

Proponuję termin 11- 13 09 z opcją wcześniejszego przyjazdu, jutro będę dzwonił do Zbyszka.

Proponuję utrzymać tę datę ?. Tydzień wcześniej szykuje się ciekawa impreza o której niebawem napiszę w oddzielnym wątku. Byłoby dobrze aby terminy się nam "nie pogryzły" ?

Odnośnik do komentarza
Proponuję utrzymać tę datę . Tydzień wcześniej szykuje się ciekawa impreza o której niebawem napiszę w oddzielnym wątku. Byłoby dobrze aby terminy się nam "nie pogryzły" 
Mariusz naświetlaj temat bo dni wolne trzeba zaklepywać .
Odnośnik do komentarza

Putek cieszę się, że nie będę jechał sam z Białegostoku ? Chyba, że będziesz wolał jechać bez mojego towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 17.05.2020 o 21:32, kowal napisał:

Proponuję termin 11- 13 09 z opcją wcześniejszego przyjazdu, jutro będę dzwonił do Zbyszka.

 

 

Dnia 30.04.2020 o 14:49, Migu napisał:

Ja chętnie byłe nie 12-tego.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Migu, co Ty sobie myślisz  ? Każdy z nas ma jakieś terminy i zobowiązania, inna data była by nie do przyjęcia dla kogoś innego i tak w kółko Macieju. termin nie jest złośliwie wymierzony przeciwko Tobie, mam nadzieję na zrozumienie sytuacji przez Ciebie mimo wszystko.

Myślę, że dla porządku i przejrzystości wątku czas założyć temat " JSB 2020 Ustrzyki Dolne " i tam proszę o kolejne wypowiedzi, tam też będzie lista chętnych oraz informacje dotyczące organizacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...