Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Wakacyjny Leniwiec nad Niegocinem 16 - 18.08.2019r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Sławek, mam kilka miejsc, które chcę zobaczyć, ale to nie każdemu pasuje, więc na razie poczekajmy na rozwój sytuacji, może ktoś wpadnie na pomysł jak Kordziuk z kajakami kiedyś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ukrywam, że ja też się nie mogę doczekać. I dlatego będę tam już tydzień wcześniej ?

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.06.2019 o 12:34, Saper napisał:

Sławek, mam kilka miejsc, które chcę zobaczyć, ale to nie każdemu pasuje, więc na razie poczekajmy na rozwój sytuacji, może ktoś wpadnie na pomysł jak Kordziuk z kajakami kiedyś.

Saperu, po trasie na Leniwca wiem co masz w planie zahaczyć. A co na miejscu? A pewnie Gierłoż , masz obcykany , My tam nie byliśmy jeszcze. A przewodnik mile widziany.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, tomekstw napisał:

Saperu, po trasie na Leniwca wiem co masz w planie zahaczyć. A co na miejscu? A pewnie Gierłoż , masz obcykany , My tam nie byliśmy jeszcze. A przewodnik mile widziany.

Pogadamy, jest takich miejsc dużo więcej, jednego dnia nie wystarczy, coś trzeba będzie wybrać.

Jestem tam co roku, a lista "do zobaczenia" jest jeszcze długa i ciągle rośnie. ??

Nie wiem jak to się dzieje. ?

Ale też nie wiadomo "jak to, jak to się stało". ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
  • Klubowicze

Grzesiu, Ty zaraz tu pesymizmem zioniesz ?  Przecież można leniwie na Leniwcu odstawić 2oo, wynająć statek i poznać Mazury z perspektywy jezior.

Odnośnik do komentarza
Grzesiu, Ty zaraz tu pesymizmem zioniesz   Przecież można leniwie na Leniwcu odstawić 2oo, wynająć statek i poznać Mazury z perspektywy jezior.
Świetny pomysł z tym statkiem
Ja ze swoją familią jesteśmy na tak
Co na taki pomysł inni ???

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sławek, jakim pesymizmem, przecież ja urodzony optymista jestem , a że, "na pewno się nie uda, to inna sprawa".
Rejs statkiem nie wyklucza wycieczki na skuterze i zobaczenia kolejnych fajnych i interesujących rzeczy. Tym bardziej, że ja lubię mojego "mopliczka".

Odnośnik do komentarza

Kordziuk i Dorka będziemy meska XL damska M Sławek jeszcze nie wiemy kiedy przybedziemy ale co tam liczy i spiew

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...