Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia z 15 Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2019*


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dotarliśmy spokojnie do domu. Dzięki wielkie za jak zawsze miłe spotkanie i miłą zabawę.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za kolejny wspaniały zlot i mega zabawę. Zicoo62 z Bożenką w domu szczęśliwie i bez przygód. Po drodze zwiedzanie i pyszne lody w Lipnicy Murowanej. Pozdrawiamy całą brać skuterową a zwłaszcza Podkarpacie. Uważajcie na nietoperze??

Odnośnik do komentarza

Świnoujscie , powróciło , całe i szcześliwe , tylko  sławoj AND dalej kontyuje swoja samotna podróż , trzymamy kciuki za szczęśliwy i udany wypad , dzieki za udana imprezę było super , Pozdrawiamy wszystkich uczestników ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 Kolejna Burgmania już za nami - niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Wielkie podziękowania dla Organizatorów za super imprezę ?? a wszystkim  uczestnikom za  wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę ?

 Dziękujemy grupie "przyjazdowo-powrotnej"  ??

Kasia i MarP

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Byłem I-szy raz na Burgmanii ( ale raczej nie ostatni ) : sympatyczni mili ludzie , średnia wieku uczestników taka w moich okolicach ,  zero agresji ( a z tym na dużych zlotach  jest różnie ) , możliwość zobaczenia i przetestowania nowych skuterów ( podziękowania za jazdę na X-ADV ) , fajny ośrodek ....ogólnie szacun dla organizatorów .

Odnośnik do komentarza

Kufel z Andzia oraz Jano i Dorotka szczęśliwie w domciu Wars-Sawa dziękujemy również było bardzo miło pierwszy raz z Wami napewno nie ostatni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za całość, wielki szacunek dla wszystkich że było tak zaj.... cie.
Do następnego. Film niebawem.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Hej my już w domku.

Było mega jak zawsze, dzięki za miłe chwile spędzone razem.

Czy jakieś dziecko nie zgubiło konika ??

61998682_2787350757973485_1990495729973460992_n.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W końcu się wypakowałem i dotarłem do domku.
Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas i mega zabawę na Zlocie aż żal było wyjeżdźać.
Nabrałem pozytywnej energii na cały rok ?
Słowa uznania i podziękowania dla organizatorów za świetną organizację sztandarowej imprezy Burgmanii - doskonała robota i mega szacun.
Pozdrawiam i do zobaczenia. LwG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Podziękowania dla organizatorów za stworzenie kolejnej możliwości pogadania z maximaniakami z całej Polski.

5 godzin temu, Jack napisał:

Moja 15-sta Burgmania zaczęła się trochę pechowo - kąpielą w studzience ? Dziękuję Grzechocnikowi za pierwszą pomoc medyczną ............

Oraz szczególne podziękowania dla kolegi Jack'a za rolę żywego fantoma na mojej praktyce kursu pierwszej pomocy medycznej ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety jak zawsze co fajne musi się szybko skończyć. Dziękuję organizatorom za przygotowanie kolejnego zlotu w wyjątkowym towarzystwie, a wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas, pogaduchy i wspaniałą zabawę ☺️

DJ-om z radia Mbox- maroch75 vel Pierre_Deck i Harnasiowi podziękowania za oprawę muzyczną, wspaniałe nutki i granie prawie do samego rana ??

 

Ps. Dla informacji - Xciting 300 to skuter który prawie wcale nie potrzebuje prądu ?, przejechał 200km na jednym doładowaniu (20 min.) z drugiego moto. Jak już było kiedyś pisane - A Kymco jedzie dalej ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też dojechałem szczęśliwie i sucho do domu. Dziękuję za miłą atmosferę,organizację i towarzystwo.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili, byłem i nie byłem na 15 - stej edycji Spotkań Burgmanii, przyjechałem jak już nikogo nie było. Na tyle było mnie stać w tym roku. Oczywiście była administracja i kończyła pakowanie sprzętu. W drodze powrotnej zmoklem trzy razy. Spotkałem grupę z Kędzierzyna ale jechali do domu a ja w przeciwnym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
My również szczęśliwie z powrotem na bazie. Bardzo dziękuję za spotkanie i za trud włożony w organizację zlotu. Jestescie wielcy. Ośrodek super i już myślę o spędzeniu tam weekendu. A za rok biorę domek... Niżej sobota w moim obiektywie. https://photos.app.goo.gl/SvWe3BCxhyKCH2wCA

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka


Jeszcze raz link do fotek.bo miałam zgłoszenie, że nie działa. https://photos.app.goo.gl/651D9bk56JhkV6UR7

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Właśnie dotarłem do domu? więc i ja dołączę się do gratulacji dla ORGANIZATORÓW tego mega Zlotu - Brawo za organizację!!! Podziękowania dla Muzykantów z Radia MboX za wytrwałość i dźwięki? no i dla całej ekipy "Burgmaniaków" z wszystkich regionów za super udany i mega mile spędzony czas. Za powrotne kulanko "specjal fenks" dla Karoliny i Marcina - fajnie było tak popier..?niczać!

PS. Długo mi zejjjszło, ale byłem luknąć czy bunkrów nikt nie zajomał. Dobra informacja: są! więc przyszła niedziela - zgodnie z rozmowami na zlocie- aktualna. Kto chce załapać się na kulanie szlakiem schronów Obszaru Warownego Śląska zapraszam na forum Regionu Śląskiego, tam - jak dojdę do siebie ( trochę mnie przylało i trochę z błotkiem walczyłem na szutrach?)  to zamieszczę nowy wątek: Bunkry i schrony wypa/dzik 09.06.2019r.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jackm i iwona66 też już w domu . Przeciwdeszczówki się przydały. Też nas trochę moczylo.  WIELKIE podziękowania dla organizatorów . Dzięki dla wszystkich BURGMANIAKÓW za pogaduchy i mile spędzony czas .POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH 

Odnośnik do komentarza

Razem z Anią okolo 18.00 dotarliśmy do domu. Nie obyło sie bez przygód na zakorkowanej A4, ale ominęliśmy bocznymi drogami. Wielkie dzięki za super imprezę. Szczególne podziękowania dla Grupy Łódzkiej za mega miłe przyjęcie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serdeczne podziękowania Organizatorom za wspaniały Zlot, a uczestnikom za miłą atmosferę.

Dziękuję ekipie ????? za bezpieczny dojazd  na Zlot i gofrowej Ekipie na powrotną trasę.

Kilka zdjęć

IMG_3540.thumb.JPG.b6df858784bada7a0135d9814cb7fe58.JPG

IMG_3467.thumb.JPG.ad48101bad9bc3996dfd354e183ff82a.JPG

IMG_3470.thumb.JPG.779cce8c8004e1abe69f3738cb46d933.JPG

IMG_3466.thumb.JPG.c1bed3329443295b63307a4369669a54.JPG

IMG_3484.thumb.JPG.b38a194917e3b88b478a05492e039db5.JPG

IMG_3489.thumb.JPG.4075c47c59df7155fdbe9eb313bb6ac2.JPG

IMG_3582.thumb.JPG.7045101b874284121091e58fdf22096a.JPG

 

IMG_3740.thumb.JPG.b3dac9902ba4e4b4b9b01744de2589c9.JPG

IMG_3806.thumb.JPG.1d5e7f9b5feaf068251fc5bd4c9ea333.JPG

IMG_3880.thumb.JPG.7644f6318f857f9b88f86588479ca807.JPG

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

15 zlot za mną 

Do domku dotarłem na 15.00 gdzie towarzyszył mi Putek któremu dziękuję  Za wspólną  przejażdżkę. 

Podziękowania i uznania ekipie organizującej 15 zlot. 

Oby następny był  przynajmniej taki jak ten a nawet lepszy.

Pozdrawiam wszystkich i do następnego spotkania .

LEG !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Podziękowania:

Organizatorom za całokształt ?

Biesiadnikom za towarzystwo ?

oraz wesołej Ekipie kipie z domku nr.9 za pogaduchy i zabawę;)

Do zobaczenia za rok !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również (Iga and PIN), w tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim organizatorom i uczestnikom za stworzenie świetnej imprezy i atmosfery.

Foto

? do następnego kochani.

Odnośnik do komentarza

My również dotarliśmy  bezpiecznie w domu, po suchym i w upale cały czas. Ogromne podziękowania dla organizatorów za ogarnięcie "tematu". Szacun, pełna profeska. Poznanych mnóstwo ludzi- bezcenne. Byliśmy pierwszy raz ale zapewne nie ostatni.

Odnośnik do komentarza

Ja do domu wróciłem w pięknym słoneczku z samego rana ?

Dziękuję grupie Śląskiej, jak zwykle miło spędzony czas. 

Krótki filmik od mnie z 2 porwanymi zdjęciami z parady od Nibiru (wybacz) bo nie zdążyłem na tej mini paradzie cyknać fotki a już człek był spowrotem w ośrodku ?

Burgmania 2019 w pigułce

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze ostatnia sprawa od świętokrzyskiego.

Marcin76 który nie mógł być z nami na zlocie czuje się już troszkę lepiej i jest już w domu.

Gadżety podwiozłem Marcinowi osobiście, zdrowiej i widzimy się na następnych imprezach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...