Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Burgmania Blues 2019 - edycja 6


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o wstepne dopisanie do listy + koszulka L . przyjazd najpewniej w sobote lub piatek wieczór ze wskazaniem na noc. Chyba ze cos sie zmieni to pojade z Wami

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czy uda mi się w tym roku dojechać na BB w Suwałkach, ale koszulka jest wyjątkowa i chciałbym taką zamówić. Rozmiar L. Przelew wypuszczę po powrocie z NK około 6 lipca. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Piootr @stefanekmac nasz temat koszulkowy już niestety jest zamknięty tak jak w postach wcześniej, ale każdy ma szansę na koszulkę festiwalową na miejscu w Suwałkach. 

Za to miejsca w Pensjonacie jeszcze mamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to oblizałem się smakiem, a festiwalową już mam. Dzięki 

Dnia 29.06.2019 o 14:39, arturas napisał:

Za to miejsca w Pensjonacie jeszcze mamy.

Na Suwałki się w tym roku nie wybieram

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To już w przyszłym tygodniu!!! Piątek piąteczek, a dla niektórych (coś wiem) czwarteczek ?️‍♂️:scooter:? Zaczynamy nasz Blues Party!
Aby poczuć ten klimat posłuchajcie kliku bitów!

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj jeszcze ławki puste a scena zakratowana

20190706_145646.jpg

i deptak pustawy

 

20190706_190345.jpg

20190706_190725.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, morwa37 napisał:

Obserwuję temat może za witam.

Fajno!

Miejsca jeszcze w pensjonacie są, ale liczbę uczestników MUSZĘ dla porządku potwierdzić jutro max we wtorek!, więc jak możesz potwierdź swoją obecność zaliczką jak w pierwszym poście. Później można oczywiście próbować na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już dzisiaj rano piłem kawę z Mateo, któremu dziękuję za gorące przyjęcie i odprowadzenie na wylot Suwałk

20190707_082701.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, GrzechoCnik napisał:

Ja już dzisiaj rano piłem kawę z Mateo, któremu dziękuję za gorące przyjęcie i odprowadzenie na wylot Suwałk

Super. Szkoda Grzesiu że nie będziesz za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Witam, 

Proszę o wprowadzenie mnie na listę, dzięki za zapisanie mnie rzutem na taśmę. Przelew już puszczam ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heya Burgmania Blues!
Ogłoszenie "parafialne" - piąteczek już niedługo! - odliczamy dni!

Z Warszawy jedzie parę osób. Proponuję tradycyjnie już ruszyć grupką z wyznaczonego miejsca.
Spotykamy się na stacji Shell przy Radzymińskiej vis a vis Centrum M1 (rzekomy adres Piłsudskiego 2)

Zbieramy się 8.30-8.40 - tankowanie, kawka, gadu-gadu i ruszamy o godz. 9ej w stronę Suwałk.

Kolejny przystanek na stacji Orlen (ul. Stawiskowa 55) w Łomży ok. 10.50-11ej i dalej Augustów. Tam zatrzymamy się ok. 13ej (może jadącym z Polski uda się na ten czas dobić, tak jak to było w latach ubiegłych) tradycyjnie już na jagodziankę przy Rynku Głównym w cukiernik Pana Polikarpa, gdzie przywita nas Mateusz i dalej poprowadzi do Suwałk.

Dla porządku, aby nie spowalniać przy okazji postojów tankujemy w Łomży i następnie w Suwałkach (są to przedziały mniej więcej po 150 km od Wawy). Tempo spokojne ?

Potwierdźcie, kogo można się spodziewać ?

Wlepy okazjonalne dla każdego już się chłodzą! Hey BabaRiba Blues!

20190708_172432-01.jpeg

Odnośnik do komentarza

Arturze z powodow zdrowot ych raczej nie dam rady niestety pojechac w tym roku z Wami. Chyba ze cud jakis sie wydarzy. .
Bawcie sie dobrze!!!

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Artur, też mamy w planie jagodzianki w Augustowie, ale nie jestem pewny czy dojedziemy na czas oby się spotkać, może być tak, że spotkamy się na miejscu, czyli w Gościńcu Jaćwing.

Pytanie "techniczne" tankowanie i zakupy zrobić w Suwałkach, czy jest możliwość w bliższej okolicy Jaćwinga?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystko wskazuje na to, że będę na linii startu pod M1 przed 9'tą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
53 minuty temu, Saper napisał:

....może być tak, że spotkamy się na miejscu, czyli w Gościńcu Jaćwing.

Pytanie "techniczne" tankowanie i zakupy zrobić w Suwałkach, czy jest możliwość w bliższej okolicy Jaćwinga?

Rozumiem Saperku, macie o wiele dalej niż my. Tankowanie zróbcie w Suwałkach, a zakupy można w samych Smolnikach - dobrze zaopatrzony GS ?, ale zapewne sklep jest czynny krócej niż w mieście (18-19) więc miejcie to na uwadze.

1 godzinę temu, marcyś napisał:

Arturze z powodow zdrowot ych raczej nie dam rady niestety pojechac w tym roku z Wami. Chyba ze cud jakis sie wydarzy. emoji24.pngemoji24.pngemoji24.png.
Bawcie sie dobrze!!!
 

Zrozumiałe Marcyś. Życzymy Zdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja spróbuje podjechać na M1 w piątek co by Wam pomachać na drogę, a może nawet kawałeczek odprowadzić ? Nie można wszystkich sroczek pociągnąć za ogonki. 3 tyg NK zrobił swoje

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja pewnie 13-14 dopiero z Warszawy wyruszę. Wcześniej nie dam fizycznie rady gdyż wracam z delegacji rano w piątek ? bo tak to chętnie bym o 9 dołączył. Więc do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, jacek13 napisał:

Czy Wilno jest w planach?

Tak jak w założeniach... Luz Blues. Byliśmy w zeszłym roku, ale nic straconego, może ktoś będzie jeszcze chętny. Pogadamy w piątek przy biesiadzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...