Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsaw Motorcycle Show 1-3 marca 2019


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
19 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Jedna prosta zasada jak napisałeś , dobre marki nie potrzebują reklamy

To też nie do końca tak. Ktoś kiedyś sprawdził co by się stało jakby reklama Coca Coli zniknęła z nośników medialnych. Badania wykazały, że po roku sprzedaż spadłaby o połowę. Oczywiście w świecie motoryzacji działa to ciut inaczej ale jednak reklama jest potrzebna nawet tym najlepszym. Z drugiej strony na rynku telekomunikacyjnym są firmy które na promowanie produktu nie wydają 1€ a na sprzedaż nie narzekają.

 

19 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

.Widocznie ktoś z Hondy Poland stwierdził ,że taki marketing jest im zbędny...Nie było ich 2 razy na targach w Warszawie jak i 2 razy na Berlińskich Motorrad Tage .

No własnie, nie tylko PL ale w DE jest podobnie.

 

19 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Nie znaczy to ,że lekceważą klienta..... . 

Absolutnie nie lekceważą. Widać to chociażby po naszych zlotach gdzie Honda jest od wielu lat obecna i widoczna.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    17

  • Piootr

    14

  • dr.big

    9

  • SzymonSeptic

    5

19 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

(...) jak i 2 razy na Berlińskich Motorrad Tage (...)

Na BMT byłem z kilkanaście razy i naprawdę nie przypominam sobie, abym widział tam kiedykolwiek Hondę jako wystawcę. Raczej nie ostatnimi razy... Ale ich jednak parę opuściłem.

Fakt, że wystawców z połowy lat 90- tych już nie pamiętam. Nie wiem, czy wtedy stoisko Hondy widywałem.

Odnośnik do komentarza

Europa jest za mała, aby wszyscy byli wszędzie.

Nawet Intermot (Niemcy to 3 rynek moto w Europie) musiał przejść na organizację co 2 lata.

Jedynie EICMA trzyma się mocno (większość światowych premier jest ogłaszanych w Mediolanie).

Poza Europą, jest jeszcze Tokio, ale i tam z premierami jest krucho.

Pozostałe targi to imprezy lokalne, a w takich nie każdy producent chce uczestniczyć, bo po prostu nie widzi sensu ekonomicznego. Szczególnie w dobie internetu, recenzji na YT, konfiguratorów 3D, itd.

Czasami honoru producentów bronią dealerzy, ale u nas silnych dealerów jest niewielu ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.03.2019 o 10:55, Piootr napisał:

Działamy i testujemy. Tym razem w ruch poszła kamizelka firmy HELITE model Turtle 2 Air Nest HiVis. Cena 2.659 zł. Rabat 15% dla decydujących się na zakup bezpośrednio na targach. Potem 5% do 2 tygodni po targach. b97958dd25fe3cbb22be40590cf3b0a4.jpg
Zrobiony był krótki filmik, który postaram się załączyć później.

Zastanawiam się nad zmianą mojej Spidi Neck DPS właśnie na Helite Turtle 2 . Mogę Piotrze prosić o filmik?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, dr.big napisał:

Zastanawiam się nad zmianą mojej Spidi Neck DPS właśnie na Helite Turtle 2 . Mogę Piotrze prosić o filmik?

Bardzo chętnie wyślę, ale nagrywane iPhonem i nie mogę załączyć tu na forum. Podaj mi na PM maila to Ci wyślę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...