Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman 650 Executive VS Kymco AK 550i


Clark704

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba normalne ;) , pierwszy tysiąc kilometrów był kilka lat temu nawet w mocno sportowych moto na półsyntetyku (lepsze docieranie). Jak jest aktualnie? Nie wiem, bo nie miałem styku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 24.08.2018 o 18:27, MariuszBurgi napisał:

Z tych liczących się jeszcze T-max.

Co do tematu: AK vs AN to maxi z dwóch różnych gatunków. To jakby ktoś rozpatrywał auto z zacięciem sportowym vs stateczną limuzynę.

Najpierw określić potrzeby... a najlepiej odbyć jazdę próbną.

Posiadałem/posiadam każdy ze wspomnianych modeli. I podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami. 

Odnośnik do komentarza

W niedzielę rozstałem się z  Burgmanem 400 . Czekam z niecierpliwością na wiosnę , na nowe dostawy an 650. Ciekawy jestem czy będą jakieś zmiany na 2019 r.Mogli by chociaż dołożyć światła led do jazdy dziennej .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, ik26 napisał:

W niedzielę rozstałem się z  Burgmanem 400 . Czekam z niecierpliwością na wiosnę , na nowe dostawy an 650. Ciekawy jestem czy będą jakieś zmiany na 2019 r.Mogli by chociaż dołożyć światła led do jazdy dziennej .

Z tego co słyszałem to z AN650 w 2019 r ma być krucho. Może by poszukać z 2018 lub 2017 ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ciekawy jestem czy będą jakieś zmiany na 2019 r.Mogli by chociaż dołożyć światła led do jazdy dziennej .

AN650 powinien być odrazu kilka lat temu zliftowany na wzór obecnego AN400 np. o dodanie oświetlenia full led. Pamiętam jakie halo było jak dodali ledowe żarówki postojowe. Wow amazing 

 

Temat odbiega od pierwotnego. Trudno w prosty sposób porównać wymienione w tytule skutery. Są kierowane do zupełnie innej grupy odbiorców. W mojej opinii to tak jak by zadać pytanie co lepiej wybrać ? Kombi w mocnym dizlu czy hatch’a w temperamentną benzyną. Oczywiście przekładając to na maxiskutery.

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałem Burgman 650 nówka to Biały Kruk nie ma ani jednej sztuki w całej Polsce.W przyszłym roku też ich nie będzie można zamówić w salonie ale cena 46 000 dlatego też ludzie jeżdżą do Niemiec Szwajcarii....Tam podobno najtaniej i kupują nowy sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W DE stoją nowe do odbioru w cenach niższych niż oficjalna cena PL. Do wyboru i koloru.

W PL AN650 ma niby zostać wycofany bo nie było zainteresowania tym modelem. Sprzedaż na poziomie 2, 3 sztuk rocznie generuje dla importera więcej problemów niż jest z tego pożytku (zysku).

Zasada jest prosta - brak popytu = brak podaży.

Ps. Sprzedaż AK550 na poziomie 22 szt. na tle UE tyłka nie urywa  ale stawia ten model na szczycie w PL rankingach maxi skuter 2 cyl.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem salony Suzuki w Niemczech i oficjalnie ceny nie do końca są takie niskie  Jurek lizak ma rację ceny Burgmana to ok 46 tyś licząc na jakiś upust plus transport to się nie robi ciekawie. A odnośnie AK to zadużo  nie można powiedzieć bo  zobaczymy po paru latach jak sprzęt będzie się sprawowały zaczną być większe przebiegi ewentualne złużucie elementów ,wygląd plastików i ewentualnych chorób wieku dziecięcego które AK  oczywiście też posiada  także pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
9 minut temu, marcin 76 napisał:

Przeglądałem salony Suzuki w Niemczech i oficjalnie ceny nie do końca są takie niskie

Nie niskie a niższe.

 

9 minut temu, marcin 76 napisał:

A odnośnie AK to zadużo  nie można powiedzieć bo  zobaczymy po paru latach jak sprzęt będzie się sprawowały zaczną być większe przebiegi ewentualne złużucie elementów ,wygląd plastików i ewentualnych chorób wieku dziecięcego które AK  oczywiście też posiada  także pożyjemy zobaczymy

Za to o AN650 powiedzieć już możemy bardzo dużo ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jurek lizak napisał:

(...)Burgman 650 nówka to Biały Kruk (...)

"...ha ha ha, zaśmiał się hrabia po francusku, albowiem i ten język nie był mu obcy..." :lol: ...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jurek lizak napisał:

Z tego co słyszałem Burgman 650 nówka to Biały Kruk nie ma ani jednej sztuki w całej Polsce.W przyszłym roku też ich nie będzie można zamówić w salonie ale cena 46 000 dlatego też ludzie jeżdżą do Niemiec Szwajcarii....Tam podobno najtaniej i kupują nowy sprzęt. 

Wystarczy zadzwonić do Salonu w Krakowie i wszystkie twoje obawy zostaną rozwiane.

Odnośnik do komentarza

ja nie mam takich obaw z tego salonu mam juz 3ciego nowego 650 tak ze Panow z salonu w KRK znam bdb ,jeśli Cie interesuje dobry Burek to kuknij na stronę tam gdzie sprzedają motory...

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam ja byłem dwa tygodnie temu  u nich na pierwszym przeglądzie (1000km) Burgmana . Serwis na poziomie  zresztą opinia moja jest na ich stronie do wglądu a ceny jak w każdym ASO  A nie zadowolony klient zawsze się  znajdzie bo tak to bywa że ciężko każdemu dogodzić

Odnośnik do komentarza

Jezu wystarczy zadzwonić aby się dowiedzieć że w przyszłym roku będą dostępne normalnie, za normalne pieniądze plotki jako by nie mieli sprowadzać są chyba rozpuszczane przez tych którzy się chcą swoich pozbyć. Ja również u nich serwisowałem wcześniej motocykle i mam o nich jak najbardziej pozytywną opinie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...