Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No poprostu ktos znalazl Burgera, jak znajdzie kupca, to bedzie sprowadzony :D 1-szy wlasciciel w Polsce :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Swego czasu było dosyć gło?no o burgmanach tego pana - miał dwa - granatowy i srebrny.

Teraz ma kolejnego

Tu jeszcze pod starym kontem, skuter jest z Austrii i ma 13 000 przebiegu

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58432292

Potem pojawił sie negatyw, powstało nowe konto, skuter jest już z niemiec (ech ta naklejeczka A na tyle i różne odcienie plastików) ma 20 000 przbiegu :lol: cały czas stoi w miejscu a kilometry biedne lec?

No i ten wła?ciel 70 latek i jeszcze takiego stwora trzyma :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62633509

Z tego co wiem od tego pana Tmaxa bral Szpak i chyba jeszcze jeden kolego Silverwinga, ale narazie chyba s? zadowoleni.

Z dnia na dzień coraz bardziej dojrzewam i odchodz? mi głupie pomysły kupna kup - "okazji allegrowych"

Pozdrawiam ludzi, którzy wybijaj? mi to z głów.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mnie tylko zastanawia ten bagaznik GIVI nie widoczny nie tylko na zdjeciu :) ale nawet mocowan nie widac pod ten bagaznik :lol: Cie choroba jak to mozna teraz wszystko ladnie zamaskowac :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rudy... ja widzę, że niezły z Ciebie detektyw :lol:

Ja wiem jedno... okazje może się i zdarzaj? ale pod jednym warunkiem.

Po I- wsze.

Musisz się znać bardzo dobrze na skuterach (czy ogólnie jedno?ladach) i wyłapać taki pojazd. Pamiętaj, że wła?ciciel który dbał o pojazd nie wystawi ceny zbyt niskiej a handlarze tym bardziej znaj? ?rednie ceny i poniżej możliwej do uzyskania kwoty nie sprzedadz? Ci dobrej sztuki.

Po II- gie.

Nie sugerować się tylko cen? w my?l zasady, że ?więtych mikołajów na ?wiecie nie ma i nigdy nie było !

Po III- cie

Kupowanie jedno?ladu używanego jest trochę jak loteria. Należy mieć farta lub tzw. nosa... ten nos to zwracanie uwagi przy kupnie na rzeczy których normalny przeciętny człowiek nie sprawdzi i nawet nie zauważy... O co tu chodzi ? Za długo by pisać.

Dam Ci jeszcze jedn? rade, której warto posłuchać...

NIe szukaj ofert najtańszych tylko najdroższych. Jak już znajdziesz tak? to męcz wora wła?cicielowi o maksymaln? obniżkę a będziesz miał dużo większ? szanse na zakup porz?dnego sprzętu.

Napiszę to jeszcze raz... |więty mikołaj to lipa :)

Odnośnik do komentarza

Akurat takim czlowiekiem, ktory po otrzymaniu negatywa zmienia konto, skuter jest raz z Austrii a po miesiacu z Niemiec z przebiegiem o 7tys wiekszym(!), nie zawracalbym sobie glowy... Chyba juz sie mu od tych przekretow lekko zakrecilo w glowie i sam juz nie wie co wypisuje... mimo to smiesznie cos takiego poczytac...

Odnośnik do komentarza

NIe no go?ć ma tupet... :) No jak już chce tak strasznie oszukiwać to przynajmniej ?lady tego oszustwa powinien zatuszować. Pisze że skut z niemiec a z tyłu duża naklejka "A" , i jeszcze tego zdjęcie zamie?cił :lol::) .... beż komentarza.... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Troche czepiacie się... To że kto? założył nie oryginalne lusterka nie oznacza, że sprzęt jest kupa... tzn. może ale nie musi być. Napewno każda nie oryginalna czę?ć powinna obniżać cene.

Ostatnio mam zalew pytań na PW lub w @ z pytaniami> Mariusz co my?lisz o tym czy tamtym i link do aukcji.

A co ja mogę my?leć po kilku fotkach i paru lakonicznych słowach w aukcji????

Żeby móc cokolwiek powiedzieć trzeba skuter dokładnie zobaczyć, sprawdzić papiery, przejechać się nim, zajrzeć w 100 miejsc, zadać wiele różnych pytań wła?cicielowi (czasem bardzo dziwnych i podchwytliwych) i wiele innych.

Wtedy możno powiedzieć, że na 80- 90% sprzęt jest do kupienia.

Oczywi?cie żeby okre?lić się na 99% należałoby go rozebrać ;)

Odnośnik do komentarza

Hmmm

To może wydać mały podręcznik dla kupuj?cego Burgmana. Wypunktować o co trzeba spytać, gdzie zajrzeć, co odkręcić, normalnie "encyklopedia kupuj?cego". Każdy instrukcje sobie druknie i przed udaniem się na spotkanie lub telefonem do sprzedawcy, odpowiednio się przygotuje ;)

P.S. No oczywi?cie żarcik z rana :P:P

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
Troche czepiacie się... To że kto? założył nie oryginalne lusterka nie oznacza, że sprzęt jest kupa... tzn. może ale nie musi być. Napewno każda nie oryginalna czę?ć powinna obniżać cene.

Obniżać, ale i dawać do my?lenia - w tle kilka skuterów, kto? robił to żeby było jak najtaniej to dał uniwersalne lusterka.

Dlaczego nie było oryginalnych ??

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...kto? robił to żeby było jak najtaniej to dał uniwersalne lusterka.

Dlaczego nie było oryginalnych ??

No chyba wła?nie sam sobie odpowiedziałe?... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dlatego zawsze radze kupowac skuter od kogos klubu, przynajmniej wiadomo co sie kupuje i jak byl jezdzony skuter. No coz nic sie w klubie nie ukryje ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Napewno każda nie oryginalna czę?ć powinna obniżać cene.

Zgadzam sie, bo kazdy normalny czlowiek, montujac cos akcesoryjnego, zachowuje tez orginal... No a skoro orginal zniszczony, to go nie ma ;) .

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze takiego go?cia należałoby usadzic !!! ;)

czy oprcz zdjec ... sa jeszcze jakies nieprzypadkowe zwi?zki obydwu aukcji ??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, znalazlem kolejna OKAZJE na allegro...

Zapodam moze linka, ktory wszytsko wyjasni... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62857375

Jak zwykle skuter z niemiec... Wlascicel oczywiscie pasjonat, jakzeby inaczej...

Tylko ciekawe czy dziadek czy nie :D ...

A tak na serio, to chcialem, pokazac, ze nie kazdy sprzet z niemiec jest niepewny... Tutaj wlasnie mozecie zobaczyc "znajomego" burgusia hehe :) (pozdro Big'u :angry: )...

Pozdrowka, Kubo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...