Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Ha,

Wła?nie wczoraj też zwróciłem na tego sprzęta uwagę, hmm fajna sztuka i jak by znajoma :) tylko ten sprzedawca 2LIVECrew jaki? nie znany :angry::D

Oczywi?cie jak bym miał tyle kaski to na pewno bym się skusił, tutaj zdecydowanie wła?ciciel to pasjonat, a nie 70-letni dziadek co mało jeĽdził bo mu co? w ko?ciach pyka :)

Pozdrowienia Big'u i życzę udanej sprzedaży, a nowemu wła?cicielowi gratuluje wyboru wła?nie tego egzemplarza.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

gdzie no Ciochin, wła?ciciel jest młody ??? Przecież to stary prykol, który ci?gle marudzi, że boli go kręgosłup :D Pewnie sprzedaje sprzęta bo szkła od okularów zaczynaja przenosić ciężar na przód. (dla tego rozsypały się łożyska w przednim kole) :angry:

Bigu a co masz takie parcie na spylenie parcha???

chcesz się przesi??ć na xcitinga??? :)

Odnośnik do komentarza
Bigu a co masz takie parcie na spylenie parcha???

chcesz się przesi??ć na xcitinga???  :)

Ja wiem czy parcie :) ?

Ogloszenie na allegro kosztuje jakies 10 zeta, to czemu nie wrzucic? Wazne tylko zeby jakies oszolomy nie wysylaly maili :( .

Zmienilem wydech, pozakladalem pare rzeczy i szczerze powiedziawszy troche mi sie juz nudzi...

Moze zejdzie i bede mogl pogrzebac przy czyms innym :( ?

Xciting raczej nie wchodzi w rachube -> jeden cylinder :( .

Caly czas zastanawiam sie jeszcze na Silverem... wiec kto wie :D .

PS. Dziekuje za wciagniecie mojego grata do topicu: kupa z allegro :angry::):(, moze dowiedzie, ze nie tylko kupa jest tam oferowana, co prawda nie za 19 tysi, ale zawsze...

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że nie tylko kupa, ale wczoraj obejrzałem 3 oferty z allegro z okolic wawki i ... no coment

Widziałem koło 15stej piekn? niebiesk? 650tke z czym? srebrnym na przednim błotniku( maximus ?? ) i srebrna 400stke K1, co to była za ulica nie wiem, jechałem z Wesołej pod Warszw? do Scooterlandu.

Te dwa burgi 400 na komisie to kogo? od nas ??

Jako kontra dla 650 biga co? kupowatego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63597589

jeszcze miesiac temu był po bum bum przodem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widziałem koło 15stej piekn? niebiesk? 650tke z czym? srebrnym na przednim błotniku( maximus ?? )

Jako kontra dla 650 biga co? kupowatego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63597589

jeszcze miesiac temu był po bum bum przodem

Pozdrawiam

Ten Burgi 650 z dodatkami chromu to na 99% skuter Wiwo...

A co do oferty An 650 z Francji... to dla mnie bomba, nawet go?ć fotki nie wrzucił, żeby ludzie zawału nie dostali ! Nic tylko brać excited8ei.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No co, napisal przeciez: "orginalne slady uzytkowania". A bum-bum to nie jest orginalny slad?

Też mi się ten tekst podobał :rolleyes:

Oryginalne ?lady użytkowania znaczy się... żadna podróba !! Pełen oryginał ;)

Odnośnik do komentarza

..Motobazar je?li idzie o Burgmany jeszcze wieksza kupa...:lol:

..Byłem dzi? i tak zmemłanych sztuk dawno nie widzałem.Jak kupuj?cy bed? odnosili cenę takiej kupy do ogólnie rocznika...to lipa..

..Pozdrowionka

..Wentyl.

Odnośnik do komentarza

Witam

Co do go?cia z Sieradza to na kufer bym nie liczył . Mój TMax w ogłoszeniu tez miał go mieć , ale okazało sie , że ma tylko podstawę . oczywi?cie piękna gadka ,że wszystko można załatwić , ale wiadomo jak się to kończy .

Co do samego skutera to ja miałem troszeczkę inn? sytuację gdyż mój skuter był sprzedawany jako uszkodzony , więc nie było ?piewki "bezwypadkowy" , chociaż nie obeszło sie bez wła?ciciela z Austri w podeszłym wieku . Dla mnie najważniejsze były dwie sprawy - układ jezdny i silnik , a to było OK. je?li chodzi o uszkodzenia zewnętrzne to mało mnie to interesuje , a przynajmniej na razie .

Jak tak dalej pójdzie to starsi ludzie nie będ? mogli sprzedawac swoich maszyn , bo wszyscy sie będ? bali , że jak od starszego to na pewno bajka .

A je?li chodzi o Silwera z Przemy?la to miałem okazję się przejechać i jestem ustawiony pozytywnie . Niestety był tam jaki? szlif na pewno , ale na moje oko było to niegroĽne . Więc albo jest dobrze zrobiony albo kto? tego nie może długo sprzedac i chce się pozbyć po kosztach . Może za kilka dni przyjedzie rudy 56 to będzie miał okazję ocenić , sam jestem ciekaw trafno?ci moich uwag .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M116086 <-- niedosc ze typ nie bardzo wie czy sprzedaje majesty czy maxtere to sprzet skasowany na maxa.

Znaczy sie beware.

Ale o co krzyk ??

On czę?ci sprzedaje, a o ile wiem to pewne maxter/majesty s? względem siebie pasuj?ce.

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i mamy kolejn? (niekompletn?) kupe z allegro ...

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=72809976

Ta Francja to największy kupotwórczy region ?wiata !YES ... Plasuje się tuż za itali? :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
O to czesc brakujacych czesci mam do tego skutera, lekko porysowane i w kolorze niebieskim  :)

Artix... weĽ pod uwagę, że je?li będziesz miał przyznan? z ubezpieczalni wymianę czę?ci na nowe to te stare będziesz musiał zdać więc de facto ich nie masz !wchair

Je?li chodzi za? o kupę z allegro to my?lę, że poza tym co widać na fotkach to pewnie skuter ma braki w tym czego nie widać... Pytanie sk?d brać te wszystkie elementy bo je?li od ASO Suzuki to naprawa mimo tego, że cena jest atrakcyjna może okazać się nie opłacalna... ale to już ryzyko kupuj?cego.

Ps. Artix... Mam Ci dzi? do przekazania ciekawe pozdrowienia od ciekawego człowieka ale to wieczorem pod Baryłk? :P

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to prawie tak samo jak mój wygl?da :P:):):)

Dostal przodem, leżał i na prawej i na lewej stronie ...

Ogólnie będzie raczej to stało i to dłuuuuugo (chyba że na czę?ci, bo pup od K3 u nas w Polsce pełno, tylko przodów brak <lol> ) podobnie jak ta sztuka od lutego chyba z pocz?tkow? cen? 13 000 !!!!

http://www.transcar.mielec.pl/sprzedaz.html?info=224

Plastiki od Artixa nawet kolorem podejd? :-)

Wiem, że poprzednia czarna K5 kupa poszła juz w ludzi, a mało brakowało a straszyła by w Suwałkach :)

Po miesięcznej przerwy na allegro powrócil lekko pukniety silver ze stalowej woli, ale w aukji juz fotek nie daja bo tak straszny :):):):)

p.s

Czemu ja nie wiem w swoim K3 immobilizera !wchair

Odnośnik do komentarza
A ten skut, co go pokazał tu Mareczek to jakis dziwny jest. Sprzedaje go?ciu z Poznania, a rjestracja mazowiecka jest.......

Pozdrówka

Moze leasing, moze nie przerejestrował, ja jeĽdziłem rok na warszawskich tablicach na hexagonie.

To akurat nie przes?dza o byciu kup?.

Paweł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...