Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po 13 Zlocie Maxi Skuterów #Burgmania 2017


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zapraszam do wątku z wrażeniami po-zlotowymi z 13 imprezy *Burmania 2017* !tut

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    4

  • maroch75

    4

  • Długi 1973

    3

  • SzymonSeptic

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Jako, że byłem z wami bardzo krótko i z wieloma się nawet nie zdążyłem zobaczyć piszę jako pierwszy. W piątkowe południe musiałem obrać kurs na północny - zachód. Dzięki za czwartek, za pogaduchy, wypite wspólnie puchary i wieczorne hulanki. Było krótko, intensywnie, ale zawsze warto z wami być.

Grzesiu, ciekawe czy odnalazłeś kufel ?

 55a31dce622d260e1c2703fddfa9ffe3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już w domu. Jak zwykle impreza bardzo udana a wrażeń tak dużo, że ciężko wszystko opisać. Wystarczy powiedzieć, że tańce były od świtu do świtu. :)

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i pogaduchy a - jak to się mówi - co złego to nie ja. :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pgizi cały i zdrowy melduje się z bazy.
Uważam, że był to chyba najlepszy zlot w jakim uczestniczyłem. Dzięki!
Jest niewielka szansa, że jeszcze w tym wątku coś zamieszczę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wylądowałem szczęśliwie i w pełni zadowolony z tegorocznego 13-go zlotu. Szykując zdjęcia ponownie wróciłem do minionych chwil. Daję więc szansę i Wam - możecie je znaleźć klikając TUTAJ. Tym co mówiłem, że wystawiam za fotki faktury to przyznaję się bez bicia, że kłamałem wtedy w żywe oczy :D - macie je gratis. Sorki za te mniej ostre.

Odnośnik do komentarza

Wrażenia super, jak zawsze miła atmosfera i moc wrażeń. Szczęśliwie dotarlem już do domu. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich uczestników. Impreza z roku na rok coraz lepsza.

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również  już w domu.

Dzięki wszystkim za spotkanie, pogaduchy i świetną zabawę. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na Burgmanii czas płynie inaczej. Piątek i sobota były bardzo krótkie, za to niedzielne przedpołudnie strasznie się dłużyło. Dziwne to, dziwne... Nie wiem czemu
Pozdrawiam i dziękuję.
Ech, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 9fdbee5963b29af2c610697443380330.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczęśliwie i bez przygód dotarliśmy do domu i my :)

Organizatorzy spisali się na szóstkę :)Dzięki za super zabawę i do zobaczenia za rok :)

Kasia i MarP

PS. Joasiu dzięki  za towarzystwo w drodze na zlot, a Gadkowi, Kasi i Kenobiemu za wspólną jazdę ze zlotu :)

Odnośnik do komentarza

Oj nie chciało się wyjeżdżać do domu. Trzy dni minęły tak szybko, ale tak to jest w miłym towarzystwie. 

Dzięki wszystkim za weekend pełen wrażeń. Do następnego razu!

Odnośnik do komentarza

Aby nie przeciągać powiem tak. "Najlepsza atmosfera wśród zlotów motocyklowych na których byłem"

To mój tzw. pierwszy raz z Wami i wśród Was, mam nadzieję, że nie ostatni...

Dzięki Wszystkim

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A my z Dysiaczkiem ciągniemy w spacerowym tempie Sobierka do domu. 0,00 było i zielone światło

przystanek kawa..:D

WP_20170604_005.thumb.jpg.5516f481b4315561858f6ce2fdcb09e4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również dziękujemy, za super zabawę i miło spędzony czas, tańce, pyszne trunki.

ps.  Wielkie dzięki :)

Ani i Kristofowi za transport Szymona

AREQ buziaki za przejażdżkę na paradzie :)) 

Sobierku czekamy z serniczkiem, GÓRNIK w ekstraklasie ^_^

 

Odnośnik do komentarza

czadzo z Pyśką meldują się w bazie :)

Po raz pierwszy na Burgmanii i już widzimy że nie ostatni

Atmosfera i biesiadnicy pierwsza klasa

Organizatorom i wszystkim uczestnikom których dane było nam poznać dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już odliczamy dni do następnych imprez z Burgmanii, nikomu nie słodząc powiemy wprost że tak "zajebiaszczych i pozytywnie zakręconych ludziów" to chyba nigdzie indziej się nie spotka.

Do zobaczenia :):)

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To i Ja coś napiszę, może niezbyt oryginalnego ale prawdziwego.

Było super. Bo jak maże być z wami ? Nie ma wyjścia, przebywanie w waszym towarzystwie skazane jest zawsze na sukces.

Wielkie dzięki organizatorom że chciało się im chcieć. I wszystkim innym za fajną atmosferę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również bezpiecznie dotarłem do domu. Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo i dobrą zabawę. Organizatorom szczególnie za ogarnięcie w tak wspaniałej imprezy.    :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Smarciu i Smarciowa meldują bezpieczny powrót do Wrocławia. Dziękujemy za kolejny (już piąty) zlot, śmiechy, tańce, emocje na licytacji i wiele ciekawych rozmów, a organizatorom życzymy teraz udanego wypoczynku po zlocie, bo jak zwykle się napracowali. A tymczasem idziemy przepakować graty na kolejny wyjazd na Pekelne Doly :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Grupa Wielkopolska już w domu. Dajcie jeszcze mi czas bym się rozpakował... 

Dojechaliśmy bezpiecznie i z małą mżawką na 70 km przed Poznaniem

Bardzo dziękuję za wspólną zabawę, miłe spotkania i pogawędki ze starymi znajomymi. - BEZCENNE.!

Podziękowania za wspólną wycieczkę do Kielc i do zamku w Chęcinach.

W imieniu "Elity" bardzo dziękuję za zaufanie jakim nas obdarzyliście byśmy to właśnie my mogli poprowadzić V edycję Szlachetnej Paczki Burgmanii -2017. Nie zawiedziemy nikogo.!

Podziękowania dla Tomka i Violi za wspólną podróż na zlot i dla Kaktusa, Krisa, Szymona za miły i bezpieczny powrót i specjalne dla... Grzesia - jesteś wielki i twoja Forza też.!

Cieszę się, że udała się akcja z pinsami (choć kilka osób jeszcze nie odebrało - o tym w innym temacie). 

Olbrzymie,  naprawdę olbrzymie podziękowania dla wszystkich zlotowiczów. Licytacja i zbiórka pieniędzy mnie zaskoczyła.! - o tym też w innym temacie.

 

Dodam kilka zdjęć i inne sprawy opiszę jak się ogarnę z obowiązkami domowymi, a mam ich sporo ! 

Jeszcze raz dziękuję.!  I do zobaczenia.!

 

Odnośnik do komentarza

My z Iraskiem już w domu. Dzięki wszystkim za wspaniałą imprezę...super że bawiłam się z Wami tak wspaniale.

Dzięki bardzo:

Aniu77...za wspólne tańce...:)

Mariusz Biegi...za różowe koszulki...:DArtix... pamiętaj o kuponie...toto:P

Irasko...z to że jesteś :wub:

...do następnego spotkania :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...