Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Po zakupie


ata

Pytanie

Witam

Kupiłam Burgmana 125 i wiadomo, że z uwagi na fakt iż nie jest to motocykl z salonu wymaga trochę miłości.

Sprzedający powiedział, że należałoby zrobić całą obsługę sezonową czyli:

- olej + filtr oleju- to już wiem motul 5100

-czy powinnam wymienić płyn chłodniczy? jeśli tak to czy jest to jakiś specjalny i jaka ilość??

-nie działa przycisk pass od świateł? czy to jakaś standardowa bolączka? wymiana manetki czy naprawa?

-cieknie z lewej klamki na kierownicy płyn hamulcowy- zauważyłam to dopiero dzisiaj? czy to jakaś standardowa usterka?

Oraz czy wszystkie powyższe bolączki da się załatwić męska ręką czy raczej udać się do jakiegoś serwisu skuterów???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po zakupie skutera od nieznanej mi bliżej osoby umówiłem się do mechanika - wolałem aby faktyczny stan techniczny sprawdziła osoba która dobrze się na tym zna, wie czego i gdzie szukać i na co dzień naprawia takie sprzęty, podkreśliłem że maszyna jest używana i że jej stan techniczny nie jest mi znany, a zależy mi na bezpieczeństwie i w miarę bezawaryjnej pracy. Na szczęście w mym przypadku nie zostało znalezione nic szczególnego (drobny wyciek oleju, wymiana oringu załatwiła sprawę), ale byłem znacznie spokojniejszy wiedząc, że fachowiec posprawdzał mi wszystko. Od tamtej pory wszelkie prace przy skuterze wykonuję już samodzielnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...