Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SPOTKANIA OKRESOWE?


ac3

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Opolskie, nie wiem ilu nas jest poza forum, moze sie zorganizowac jak koledzy z innych regionow i spotykac sie raz w miesiacu ( sobota, niedziela?) np: w Opolu w jakim miejscu na kawke i pogaduchy?. Co sadzicie o takim pomysle?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sebek MAX

    16

  • ac3

    13

  • stiv11

    6

  • Marek Leśniak

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Z poza forum to pewnie sporo .

Ale opolskie się powoli rozwija.

zapraszamy na Burgmanie 2016r bedzie Opolskie i cały inny region Polski

Pozdrowienia z śląskiego.

Odnośnik do komentarza

subaru gtb320 nie kazdy moze jechac na taki zlot. Mam doswiadczenie z UK, tam w niedziele rano w roznych miejscach, spotykaja sie motomaniacy.Dlugi czas obserwowalem grupe retro skuterowa. Swietna sprawa, spotkac sie na godzinke i wypic kawke w zacnym gronie :)

Odnośnik do komentarza

Witam

AC 3 Nie bardzo rozumiem " że nie nie każdy może jechać na taki zlot" na pewno mogą jechać roztomajte motorady czy to skuty czy ścigowce.Odpowiedz proszę tak jak ja odpowiedziałem na anteny :hoover:

Odnośnik do komentarza

Drodzy motomaniacy świetny pomysł z spotkaniem ja mam wolne w niedzielę 01.05.2016 może się spotkamy na kawie ?

Super fajnie jest w Głuchołazach na ul Parkowej, piękny park i dużo szlaków do zwiedzania, tylko czy to nie za daleko?

Odnośnik do komentarza

OK Opole ale w którym miejscu to co ja wiem to motocykliści z Opola spotykają się zawsze w piątki u dziadka przy radzie na Strzelce Opolskie. Jeśli ktoś zna jakieś miejsce fajne niech zaproponuje. :lightbulb:

Odnośnik do komentarza

Nie do konca znam dobrze miejscowki w Opolu. Jestem tam co piatek, porozgladam sie po trasie i cos zaproponuje.W Czarnowasach jest knajpa z parkingiem i zaraz przy rzece.Fajna miejscowka, moze tam?

Odnośnik do komentarza

Proponuję zajazd drewniany na końcu ul. Częstochowskiej przy wylocie na Częstochowę oczywiście w Opolu. Miła knajpa parking jest i z obwodnicy blisko. I najlepiej by to odbywało sie w niedzielę popołudniu.

Odnośnik do komentarza

SIEMANKO

W niedzieli po południu to możemy pogadać przy okazji wyjazdów.

Narazieńko

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za :Jumpy: tylko określmy datę i godz. pierwszego spotkania.

No wreszcie się coś w Opolu ruszyło. :clapping:

Pozdrawiam

Sebastian :robot:

A może piątek popołudniu, można by było ustalać jakieś wypady w weekend.

Co wy na to. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

W ten piątek nie mogę bo pracuję na drugą zmianę. Ale pomysł jest dobry by spotykać sie w piątki. Zawsze można sie dogadać co do jakiś wypadów. Super.

Odnośnik do komentarza

Drodzy towarzysze podróży niestety nie dołączę do was na wypad bo właśnie sprzedałem moją HONDĘ.

Mam zamiar kupić coś mocniejszego burka 400 lup inny skuter, ale chyba do tego czasy nic nie znajdę.

Ponadto jestem w trakcie robienia prawka na A.

Jak zdam prawko i kupię coś mocniejszego to chętnie się do was dołączę.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Siemka. Sebek,powodzonka z prawkiem. Ja niedawno zdalem i zacząlem zabawe na dwoch kółkach i jest super. Bede obserwowal forum i jestem chetny na spotkanie przy kawce no i trzeba razem tez pojezdzic i jakimis wspolnymi silami rozwinac grupe opolską. Mam nadzieje ze mimo tego ze kazdy ma swoje prywatne zycie to da sie jakos zgadac i cos razem porobic/pojezdzic chociaz na chwile. Pozdrawiam ;-)

Siemka. Sebek,powodzonka z prawkiem. Ja niedawno zdalem i zacząlem zabawe na dwoch kółkach i jest super. Bede obserwowal forum i jestem chetny na spotkanie przy kawce no i trzeba razem tez pojezdzic i jakimis wspolnymi silami rozwinac grupe opolską. Mam nadzieje ze mimo tego ze kazdy ma swoje prywatne zycie to da sie jakos zgadac i cos razem porobic/pojezdzic chociaz na chwile. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza

Panowie proponuję pierwsze spotkanie Opolskich skuterów w piątek 20.05.2016r. w knajpce którą proponował stiv11 na końcu ulicy Częstochowskiej o godz 18.00 :Jumpy:

Stiv11 gdy byś mógł wyjaśnić dokładnie gdzie się to znajduje było bu super. :pimp:

Koledzy ja postaram się być. :horse:

Dajcie znać na kogo można liczyć. :hammer:

Paulek dzięki za wsparcie, mam nadzieję że do końca maja a najgorzej do połowy czerwca będę miał prawko :puke: , ale już się rozglądam za skuterem.

W piątek mam jechać do Mizerów firma sokół, gościu ma parę skuterów które chcę zobaczyć, a może macie jakieś doświadczenie z tą firmą?, :eek:

Dajcie znać :stupid:

Pozdrawia

Sebastiana :robot:

Odnośnik do komentarza

Sebek w niedziele jest wyjazd, wiec w piatek mnie nie bedzie.Generalnie wszystkie piatki mam zajete.Wprawdzie jestem w Opolu, ale autem i czasowo nie dam rady.

Odnośnik do komentarza

A TAK Z INNEJ BECZKI SZUKAM PRACY JAKO KIEROWCA, ac3 masz coś ciekawego bo wnioskuje że jesteś kierowcą.

Odnośnik do komentarza

Sebek MAX jestem kierowca, amatorem :) W piatki jezdze z dziecmi na zajecia dodatkowe do Opola. Jakie masz uprawnienia ? jak c+e moge zapytac w znajomej agencji w Anglii

Odnośnik do komentarza

Mam c+e ale chciałbym jeżdzić po kraju i w sobotę i niedzielę kulać się na skuterze.

Wiem duże wymagania ale może się uda.

Będę szukał.

Jak macie coś ciekawego dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Paulek nie ściemniaj że zacząłeś przygodę na dwóch kółkach po zdaniu prawka pochwal się ile nakulałeś na 50 a później na 125.

Pozdrawiam

Ps.Paulek jak powiedział tak zrobił.

Odnośnik do komentarza

Siemka :-) dokładnie Marku a wszystko zaczelo sie od tego ze mnie zatrzymałes wtedy na drodze i zaszczepiłes mnie tym jezdzeniem w te trasy co jezdzilismy w zeszlym roku,fakt ze troche niekiedy zamulałem tą 125-tką (yamaha x-max) ale jak to wtedy mówiłes,dajesz rade paulek. No i dalem na tej yamaszce ale narodzil sie w mojej glowie pomysl na mocniejszą maszynke zeby nie zamulać podczas wyprzedzania no i poszlo, zakup burgmana 650 w mizerowie u Sokoła (moge go polecic) no a pózniej jak juz stał w garazu to trzeba bylo pójsc za ciosem i zrobic prawko na motor zeby wszystko mialo,jak to sie mówi rece i nogi. I jak powiedzialem ze bez prawka niebede jezdzil tak zrobilem no poza kilkoma razami bo świety niejestem ale juz zdałem prawko i jezdze legalnie,bez stresu ze gdzies stoja itp. A teraz to jak pisaliscie fajnie byloby sie spotkac,pokulac w grupie,razem ale i przepisowo no i bezpiecznie bo co to za wyjazd ze stresem i nerwami,to musi bys spokojnie i na luzie zeby odpoczac i milo spedzic czas,jestem za takim czyms. pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych. ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...