Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZMIANY !


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję , że wiadomość którą wam przekażę ucieszy większą część Warmińsko-Mazurskiej Braci Maxi-skuterowej

Pragę poinformować iż od dnia 24.04.2016r podczas obrad Kongresu Burgmania 2016r Nowym Opiekunem regionu Warm-Mazurskiego został kolega ,,MAKI,,

Z tego miejsca życzę koledze wszystkiego dobrego wiele cierpliwości oraz chęci i dużo zapału do rozwijania regionu W-M :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    9

  • CZARO

    6

  • MAKI

    5

  • Mateo28

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Jako pierwsze zadanie proponuję lanie dla Jaro4setka za zabranie rosołu Szefowi Regionu WM w Ryni :)

z tego co pamiętam to Ty siedziałeś obok i kiedy Maki nie widział podjadałeś mu... ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serdecznie gratuluję trafnego wyboru Twojej osoby Panie Prezesie naszej WM Grupy :) Dziękuję Czarkowi za dotych czasową skuteczną opiekę naszej grupy :)

Odnośnik do komentarza

Łubu bu du bu , łubu bu du bu niech nam żyje prezes naszego War- Maz. skuterowego klubu niech żyje nam MAKI !!!! To pisałem ja , wąchacz spalin 2 klasy JAC 555

Odnośnik do komentarza

Maki, już raz było, ale niechaj i tu będzie - gratulacje ? ...

Jeśli spełnisz i zrealizujesz wszystkie swoje pomysły i plany,o których mi opowiadałes, to W-M będzie najbardziej sprężystym,tfu! Prężnym regionem na Burgmanii.

Życzę Tobie i wszystkim nam, spełnienia Twoich marzeń!

PS. Korzystając z okazji, i idąc za przykładem Doktorka, dziękuję w tym miejscu dotychczasowemu opiekunowi - Czaro69, za czasów jego "panowania" trzeba przyznać, że działo się wiele dobrego w regionalnych (w zasadzie to nie wiem, czemu tak wszystko przycichło ...?) .

Czarek potrafił wiele zorganizować i równocześnie innych zmotywować do działania. Mam nadzieję, że znów wróci bardziej czynnie na forum...

Umarł Król, niech żyje Król!!

PS. Burgmanii na Mazurach to jeszcze nie było.... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim za tak słodkie słowa, ale Król sam nad Królestwem nie zapanuje . Liczę na pomoc ,,ambasadorów i doradców '' w utrzymaniu oraz krzewieniu, propagowaniu naszego klubu i Grupy W-M i oczywiście GP , bo to po sąsiedzku.

Odnośnik do komentarza

Stalone za tydzień 8 maja jest rozpoczęcie sezonu w Ornecie czy u was nie można by się było spotkać i osobiście pogratulować Krzyśkowi awansu na na namiestnika POLSKI PÓŁNOCNO _ WSCHODNIEJ ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...