Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień ... co tu dużo mówić ... wiosna pełną gębą ... :)

Choć zdarza się, że kwiecień czasami robi nam na złość i ... nie, nie ... nic takiego nie przewiduję ... jest wiosna i koniec ...

No cóż skuteromaniacy ...

W tym miejscu życzę Wam (i sobie również), mnóstwa słonecznych i ciepłych dni ... szerokich i przyczepnych asfaltów na których nie spotkamy żadnych nieprzewidzianych sytuacji ...

gumowych drzew i samych super pomysłów aby dawały nam jak najwięcej przyjemności z kulania naszych ulubionych 2oo ...

Tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia na trasie ... :notworthy:

Kwiecień uważam za otwarty ...

LWG ... !V

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie wróciłem z przeglądu technicznego mojego burka i spotkało mnie coś dziwnego, diagnosta poprosił o pokazanie gaśnicy i trójkąta. Tez tak macie?Pozdro.

Odnośnik do komentarza
:) witam w ten piekny kwietniowy poranek...chcialem z calego serca bardzo podziekowac tym ktorzy na mnie oddali glos w glosowaniu na skuter miesiaca marca co zaowocowalo ze zajalem 1-sze miejsce :)...jeszcze raz wielkie dziekuje...
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z przeglądu technicznego mojego burka i spotkało mnie coś dziwnego, diagnosta poprosił o pokazanie gaśnicy i trójkąta.

Mało tego, nie dość że musiałem pokazać gaśnicę to jeszcze ... diagnosta polecił mi bym ją uruchomił ... :) ... jakaś masakra ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Właśnie wróciłem z przeglądu technicznego mojego burka i spotkało mnie coś dziwnego, diagnosta poprosił o pokazanie gaśnicy i trójkąta. Tez tak macie?Pozdro.

Mi kiedyś na stacji Bp pani chciała sprzedać płyn do spryskiwaczy, widząc mnie w mundurku i z kaskiem pod pachą. Spytałem, czy mam sobie na głowę wylać...

Trzeba było przyjechać na przegląd do Świnoujścia, ja wczoraj robiłem i bez uwag i zadnych problemów

A powitać nowego forumowicza z grupy zachodniopomorskiej! Jakoś mi umknęło, że jesteś! :)

Odnośnik do komentarza

A propos zdarzeń na stacjach paliw, to często mi się zdarza podjechać rowerem z zamiarem kupienia napoju bądź nikotyny i zazwyczaj pada pytanie czy było tankowanie, zaznaczam że zawsze jestem w stroju kolarskim, kasku rowerowym i rękawiczkach :-)

Odnośnik do komentarza

A propos zdarzeń na stacjach paliw, to często mi się zdarza podjechać rowerem z zamiarem kupienia napoju bądź nikotyny i zazwyczaj pada pytanie czy było tankowanie, zaznaczam że zawsze jestem w stroju kolarskim, kasku rowerowym i rękawiczkach :-)

Rutyna... U fryzjera po ścięciu włosów pani fryzjerka pieczołowicie układa mi zaczes po czym pyta czy nałożyć coś na włosy... Kask ;)

Odnośnik do komentarza

hee...ostatnio też na stacji paliw tankowalem 2oo a ze było chłodno to kominiarka pod kaskiem opuszczona blenda i do kasy idę płacić...a pani mówi...to napad...ja...nie dziś mam wolne...i zapłaciłem...

Odnośnik do komentarza

Na razie postanowiłem w drodze do pracy kupować kilka hot-dogów, nasączać silnymi środkami przeczyszczającymi i trzymać pod ladą w podgrzewanym garnku dla specjalnych klientów i nocnych poszukiwaczy przygód gastronomicznych.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj z Tomkiem małą rundkę trzasnąłem żeby sprawdzić czy mi plecy jutro wytrzymają podróż do Poznania.

Przy okazji też dmuchnąłem oponki. Sorry Rzelu, że nie u Ciebie ale przejazd przez Kolumba jest dla mojego kręgosłupa zabójczy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A co Ty tutaj KriSSo robisz ? Miałeś być na targach...

Niestety, domowa awantura uniemożliwiła mi wyjazd :(. Myślę, że już czas na zmiany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś Czemil z Piotrkiem z Atlantica zrobili mi miłą niespodziankę, bo cały dzień przesiedziałem w robocie do 19-tej, a tu telefon i po pracy przejażdżka na Międzyzdroje :) Choć powietrze wieczorem jeszcze ostre (łapki lekko przymarzły na klamkach), to frajda duża :)

7ea2972fc85652e8.jpg

9469d3a5769f993e.jpg

4a8b228cec84d62f.jpg

c784cd16e69ed6da.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...