Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco AK550 nowość 2017 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nie czepiajmy już się... Bocian swój chłop, jeździ Kymco, tylko o tym nie wiedział... Grunt że zadowolony :D

Odnośnik do komentarza

Dużo było powiedziane o stajni KYMCO nie ze wszystkimi wypowiedziami się zgadzam.

Zaczynałem od 50tek następnie była 250tka obecnie 400i na żaden egzemplarz nigdy nie narzekałem

żadna z maszyn nigdy jak do tej pory nie miała żadnej awarii.

Nawet po ostatnim nie chcianym ślizgu około 20 metrów po asfalcie Ktoś powiedział ze z T-Maxa plastyków nie było by co zbierać.

W mojej maszynie poszło jedno mocowanie i powycierały się plastyki żaden nie pękł.

Nie to żebym się czepiał innym firm po prostu na nie mnie nie stać no i nie ukrywam że mnie się nie podobają.

nowy model jak się pojawi i będę się na nim dobrze czuł to postaram się go nabyć.

A na razie dalej będę hulał na swoim niezawodnym KYMCO.[żebym tylko nie zapeszył]

Odnośnik do komentarza

Jask dla mnie ładny on jest i też sądzę że jask Kymco wstrzeli się z dobrą ceną to konkuręcjas będzie miała problem

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do wypowiedzi Andrzej.S, też jeżdżę KYMCO i to za sprawą właśnie Andrzeja, który pozwolił mi dokonać jazdy próbnej swoim egzemplarzem - dzięki Andrzej.

Nie wstydzę się tego, że jeżdżę chińskim czytaj tajwańskim sandałem jak to kolega określił. Stać mnie finansowo na "markowy" nowy sprzęt, tylko po co jeżeli podoba mi się stylistyka xcitinga oraz jego osiągi i do tego jest w dobrej cenie. Niech każdy kupuje co mu się podoba i na co go stać. Wg mnie KYMCO robi dobrą robotę i tym się obroni, pewnie nigdy nie zdobędą prestiżu Yamahy, Hondy, Suzuki czy BMW, ale znajdzie swoich zwolenników którzy nie będą się przejmowali docinkami i komentarzami innych kierowników, i do tej grupy ja też się zaliczam. Czekam na cenę tej K50-tki oraz możliwość ujrzenia jej na żywca.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pierwsze beta testowe K50/A550 już latają po Tajwanie :)

Odnośnik do komentarza

patrząc na zdjęcia z targów i te z Taiwanu, to może być ciekawe

mogliby się tylko pośpiewszyć z oficjalną prezentacją wersji produkcyjnej

Odnośnik do komentarza

Najpierw na Tmaxie wzorowało się BMW C600 Sport, teraz ewidentnie ten maxi Kymco... Jak wiadomo, kopiuje/naśladuje się najlepszych :D ...

PS. Ale prawie nigdy kopie nie są tak dobre jak oryginał. Są tylko kopiami, często mocno bladymi w stosunku do pierwowzoru :D ...

Na dzień dzisiejszy, przy założeniach technologicznych, wykonawczych oraz przyjętych marketingowo, moim zdaniem jedynie Honda byłaby w stanie zrównać się lub pobić osiągnięcia skutera jakim jest Yamaha Tmax. Wszystkie inne firmy albo nie mają mozliwości, albo strategia wciskania szmelcu uzytkownikowi przy maksymalizacji własnego zysku na to nie pozwalają. I tyle.

PS2. Czy ktoś widział w MotoGP Kymco czy BMW? Nie, tam walczą ze sobą Yamaha/Honda, no i czasami Ducati... Bo czas dominacji Stoner/Duc minął. Czy nawet WSBK? Delikatnie "coś tam, coś tam, i czasami" BMW ze swoim jedynym sportem i "nigdy Kymco", bo i z czym...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście natychmiast pisałem ,że z sandała nie zrobią T-Maxa.T- Max jest kultowy jak Apple lub podobne marki tego typu , K 50 to nędzna podróbka dla biednych,którzy nie mają możliwości wydać 50 tysi na nowego skuta.Myślę,że skończy jak inny produkt tej marki,który był ogłaszany jako nowy król drogi.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

BMW ze swoim jedynym sportem i "nigdy Kymco", bo i z czym...

Apropos... BMW i3 ma generator od Kymco.

C650 GT i Sport ma motor produkowany przez Kymco... zresztą inne modele BMW też mają powered by Kymco :)

Kymco produkuje maxi skutery dla Kawasaki.

Ogólnie to nie mają czasu produkować sami dla siebie ... i to wcale nie żart :)

Pisałem już o tym. Tajwańczycy pilnie odrabiają lekcje. Fakt, nie osiągnęli jeszcze pułapu Hondy czy Yamahy ale cały czas zbliżają się ... i jest to zauważalne z roku na rok.

K50/A550 to mocny i odważny ruch. Wzorowanie się na Tmaxie nie jest niczym złym... Poczekamy - zobaczymy :)

Ps. Geddy, ten "sandał" i jakiś dziwny syndrom niższości to może warto z kimś skonsultować? :msn-cry::msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Ps. Geddy, ten "sandał" i jakiś dziwny syndrom niższości to może warto z kimś skonsultować? :msn-cry::msn-wink:

Dokładnie podobnie to odebrałem.

Jak kiedyś Japonia wchodziła z motocyklami do Europy - też się z nich śmiali. Pożyjemy, zobaczymy.

Od lat jeżdżę Skodą bo na Audi, czy nawet VW mnie nie stać, ale nie mam z tego powodu kompleksów.

Odnośnik do komentarza

Ps. Geddy, ten "sandał" i jakiś dziwny syndrom niższości to może warto z kimś skonsultować? :msn-cry::msn-wink:

No chyba nie bo kupiłem sobie przecież BMW f 800 gt za 49 tysi.
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobrze, że nie BMW G450X bo ten też ma motor od Kymco :)

Odnośnik do komentarza

No chyba nie bo kupiłem sobie przecież BMW f 800 gt za 49 tysi.

Ta... co by się nie okazało że silnik masz z chin, a motocykl made in brazil :-)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

K50 w/g Kymco Italia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...