Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mińsk Mazowiecki i okolice


Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakładam temat iż myślę że jest kilku maximaniaków z okolic Mińska Mazowieckiego.

Fajnie by było aby wspólnie móc się organizować i dojeżdżać do naszych kolegów z Wawki na latanko lub organizować wycieczki w tej okolicy i dopraszać kolegów z innych miejscowości.

Prosze o opinie ewentualnie zainteresowanych grupowiczów

Odnośnik do komentarza

Czesc

Jak popatrzyłem w Google to mam do ciebie 40 min i 40 kM z Jasienicy dopiero co nabyłem sqtra :-) więc chętnie się przyłącze tylko niech bedzie cieplej :-)

Odnośnik do komentarza

Ciekawa inicjatywa;

na krótkie wypady spoko.

Wypad z grupą warszawską to cały dzień, bo dojazd i powrót to ok. 1,5 godziny i czasami nie ma na to tyle czasu

Ponad to w Mińsku i okolicach jest dużo maxi tylko nie są ( niewiedzą) na forum burgmania.net

Odnośnik do komentarza

Szukam w okolicy miłośników maxi aby móc wspólnie cieszyć się z pasji i jeżdżenia.W tym roku chce trochę więcej zaangażować się w tę zabawę a do Warszawy samemu trochę smutno. Jak będzie tylko lepsza pogoda proponuję wspólną wyprawę na latanie. Może ktoś jeszcze sie dołączy bo na burgmani widziałem trochę użytkowników z tej okolicy.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z Siedlec. Rzecz można że nie daleko :) ( tylko 50 km :) ) Można się zgadać na jakieś polatanie jak będzie ciepło :) PS. Mam 125-kę :)

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Spoko ;) Właśnie jest tak jak pisałeś. Nawet sporo ludzi jeździ 2oo ale nie wszyscy są na jakimś forum aby się zgadać na latanko.

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Zak włącz sobie powiadomienia tego tematu na email i bedziesz wiedział co i jak. Myślę ze jak napisałeś w tym temacie to juz masz dodane tylko czy w profilu masz adres e-mail. Jezeli tak to będziesz otrzymywał powiadomienia z tego tematu. Mozesz tez na smartfonie uruchomić tapatalk.

Odnośnik do komentarza

Witam, może tu nie pasuje ale zadam krótkie pytanko. Gdzie w Mińsku lub okolicach wymienię oponę oraz wyważę? Koło zdjęte, guma kupiona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

W Stojadlach, serwis opon (Gumech albo jakoś podobnie ) przy rondzie Warszawska/stara Kolbielska.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki Egonik gumka wymieniona/wyważona u j/w. Pozdrawiam.

A może kolega napisać czy przód, czy tył i jaki koszt zabawy?

U mnie nikt nie chce motongów robić, więc mogę zrobić wycieczkę do Mińska..

Odnośnik do komentarza

Widać szykuje sie na weekend ładna pogoda. Może na jutro są chętni na wycieczkę? Trasa i miejsce spotkania do ustalenia jak będą chętni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...