Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przepraszam, ale nie ma tematu Lutego... Zatem jest LUTY!


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No chyba nie tylko ja mam depresję zimową, ale "ktoś" zaspał z otwarciem Lutowego tematu...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    38

  • bilety

    27

  • romeo1971

    27

  • SlawoyAMD

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No chyba nie tylko ja mam depresję zimową, ale "ktoś" zaspał z otwarciem Lutowego tematu...

Mirek w szpitalu ma brak zasięgu. :no2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławku, trochę skomplikowałeś temat :). Trza było dać "Luty 2016 w Zachodniopomorskim" i po sprawie, a zrypkę za sklerozę zapodać nam w samym poście heh :). A tak .... jakoś dziwnie. Może Lucjan nam pomoże i zmieni tytuł wątku? :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis ! To wina Elvisa !

Zaspał!

Choszczno, nie Choszczno. Szpital, nie szpital. Obowiązków trzeba pilnować!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za czwartym podejściem udało mi się w końcu wymienić oleje w silniku i przekładni... Ale wpierw polatałem trochę korzystając z +10 st.C... Łącznie mam już nakręcone 91 km :)

1986b1a5eb9115b0.jpg

Teraz w silniku rządzi czerwonawy Castrol Power1 Racing 4T a w przekładni złocisty Castrol SAE90 (to co wyleciało z przekładni, przypominało grafit)...

905470aefa1d4047.jpg

Później z pomocą Robssona wymieniłem płyn hamulcowy na świeżutki DOT4... Jeszcze tylko czekać na nowy pasek i będzie można rozpoczynać sezon :D

143de80a9f9d0084.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kto smaruje, ten jedzie :P Kierownik też musi organy przesmarować, a olej EB się akurat reaktywował :P

Odnośnik do komentarza

Hej. Ubezpieczacie swoje skuty na Autocasco? Jak tak, to dajcie jakieś fajne namiary. Tradycyjnie czy direct?

Mam pełne zniżki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na razie mam inne wydatki, a AC na moto od pełnej wartości, to dość kosztowny wydatek... Zapewne "wysypanie" się bez niego, jest jeszcze bardziej kosztowne, ale na razie muszę zapomnieć...

Odnośnik do komentarza

Nie ubezpieczania. Zakladam bowiem, że kradną coraz mniej, ponadto parkuje w świetle kamer i przypinam się zaś wypadku z mojej winy czyli z AC nie biorę pod uwagę.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro czwartek jak zwykle spotkanie pod Pleciugą, jak śnieg nie spadnie jestem na 200.

Odnośnik do komentarza

Jutro czwartek jak zwykle spotkanie pod Pleciugą, jak śnieg nie spadnie jestem na 200.

chcesz polatać? Czy tradycyjnie papu?

Odnośnik do komentarza

Tutaj miało być zdjęcie wkłądanej do pieca Pulled Pork, no cóż Tapatalk nie dał rady

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tutaj miało być zdjęcie wkłądanej do pieca Pulled Pork, no cóż Tapatalk nie dał rady

Wręcz przeciwnie - to zdjęcie było, albowiem je widziałem. Dlaczego usunąłeś? Nie wiem ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

06adcfaa2469ab76b102f48e92ebc559.jpg zabrałem się do zrobienia czegoś takiego jak pulled pork. Jest to wieprzowina długo trzymana w piecu w temperaturze ok 100 stopni. Załadowałem ok 20 wyjme rano, zobaczymy. Tymczasem zaczynają chodzić fantastyczne zapachy. Robiona w garnku rzymskim

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Środowy spot - opijamy uruchomienie Tmaxa ;).

Po Waszych minach a zwłaszcza zadowolonego Krzyska wnioskuje ze sie udało odpalic T-Maxa ;-) Mnie tez dzisiaj zabraknie na spocie, znowu wyjazd sluzbowy ;-( Moze w sobote jak pogoda pozwoli to zrobimy jakies male kulanko? Pzdr GZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to życzę miłego opijania.

Pamiętajcie, że jutro trzeba wstać z łózka :kwasny: .

Rano było ciężko, jednak pojazd został w domu, a ja w pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja zapraszam do siebie na Golęcino na wlewy. Jeśli ktoś nie jest obrzydliwy. I przeziębiony :)

27f4b7aa51f4ef3e373540013b862915.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...