Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wyjazdów weekendowych i nie tylko na rok 2016


Ewa B-B

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chwila wytchnienia i tęsknota za wyjazdami na 2oo sprowokowała mnie do założenia wątku dla Marzycieli :) i Realizatorów ;) wyjazdów weekendowych i niedzielnych w przyszłym roku.

Proszę ..... co proponujecie ?, co chcielibyśmy?, co w zeszłym roku się nie udało zrealizować .....

Ja marzę o tym wyjeździe nad Bałtyk - Joasia pliss, plisss :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturo-bb

    10

  • Marcin 78

    6

  • Ewa B-B

    6

  • robert1973

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ewcia ja też marzę :)

trasa nad morze to nie ja ;) ale też chciałabym, żeby w przyszłym roku udało się nam tam pojechać :)

0f779446b1bb300fb5653f7f1881a379.jpg

moja propozycja to:

f9c42c56.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A w które rejony? Chodzi o polskie wybrzeże? ;)

o polskie, polskie, to najpiękniejsze .....;)

rejony? ..... nie wiem .... którekolwiek :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Burgmaniacy z Grupy Śląskiej i nie tylko, jeśli planujecie wycieczkę nad Bałtyk, to zapraszamy bardzo serdecznie na organizowaną w dniach 23-25.09.2016r. "Wrześniową Majówkę Zachodniopomorską".

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Bieszczady byłyby ciekawą propozycją,gdyż tak "daleko" jeszcze nigdy nie byłem na dwóch kółkach. Pozdrawiam z okolicy Wadowic.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chwila wytchnienia i tęsknota za wyjazdami na 2oo sprowokowała mnie do założenia wątku dla Marzycieli :) i Realizatorów ;) wyjazdów weekendowych i niedzielnych w przyszłym roku.

Proszę ..... co proponujecie ?, co chcielibyśmy?, co w zeszłym roku się nie udało zrealizować .....

Ja marzę o tym wyjeździe nad Bałtyk - Joasia pliss, plisss :):):)

A jeśli chodzi o morze to:

Ja polecam Ci Burgmanową Mierzeję

Było FANTASTYCZNIE w zeszłym roku i Malbork blisko :horse::king: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W 2016 mam ochotę skoczyć na weekend w Dolinę Śmieci

Przy okazji poszwędać się po Bieszczadach.

Arturo link coś nie balanga :confused: ale....jam poczytał i ciekawa propozycja można ją "połączyć" z Bieszczadzkim spotkaniem.... z resztą Królu "Twoja wycieczka Twoje zasady" :D

Osobiście póki co to mój plan: "kupić 2oo" a potem zobaczymy gdzie pojedziemy

"Jelenia" też może być ciekawa :) Polskie morze to fajna propozycja Urbiego, Mierzeja, lub wypad na 4 dni żeby "coś" zobaczyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę coś zaproponować na wyjazd nad Bałty dla Braci skuterowej z południa . To pięknie i warto zjechać szlakiem Latarni Morskich.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli mogę coś zaproponować na wyjazd nad Bałty dla Braci skuterowej z południa . To pięknie i warto zjechać szlakiem Latarni Morskich.

Od dawna "chodzi mi to po głowie" ale wypad raczej na tydzień żeby coś zobaczyć a nie tylko "przybić piątkę"

Odnośnik do komentarza

Od dawna "chodzi mi to po głowie" ale wypad raczej na tydzień żeby coś zobaczyć a nie tylko "przybić piątkę"

Nie ukrywam że mnie też chodzi po głowie taka wyprawa, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ewcia ja też marzę :)

trasa nad morze to nie ja ;) ale też chciałabym, żeby w przyszłym roku udało się nam tam pojechać :)

0f779446b1bb300fb5653f7f1881a379.jpg

moja propozycja to:

f9c42c56.jpg

Asiu, jak będziesz coś planować, to weź pod uwagę to miejsce. Nadaje się na bazę wypadową. Byliśmy tam przejazdem z Kasią na wycieczce i miejsce jest super położone. Nie wiem jak z warunkami, ale klimacik fajny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dolina Śmierci

Nie wiem czemu poprzedni przestał działać :confused:

PS

Temat został założony aby podawać KONKRETNE propozycje ! ( na wyjazdy Niedzielne lub weekendowe ze Śląska )

A co za tym idzie - chęć ZORGANIZOWANIA takiego wyjazdu dla grupy.

Więc proszę pisać tylko to co kto chce zobaczyć i zorganizować a nie " pojechałbym tu , albo tam "

Już jest # 21 wypowiedzi a raptem 2 konkretne propozycje.

Odnośnik do komentarza

Artur widzę że nie czytasz od początku ;)

Chwila wytchnienia i tęsknota za wyjazdami na 2oo sprowokowała mnie do założenia wątku dla Marzycieli :) i Realizatorów ;)

Ja marzę o tym wyjeździe nad Bałtyk - Joasia pliss, plisss :):):)

Jestem za wyjazdem nad Bałtyk i jak będzie trzeba to postaram się go zrealizować :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marcinku znasz mnie.

Czytam od początku i wiem jakie były założenia autorki tego tematu.

Generalnie chodzi o to aby nie pisać : o fajnie , ja bym też pojechał, podoba mi się taki plan czy inne pierdu pierdu. :spam::mad2:

Tylko konkretnie : mam plan pojechać tu i tu ( a co się z tym łączy zorganizować noclegi ,trasy, atrakcje do zwiedzania itp. )

PS

Co do wyjazdu nad Bałtyk trzymam Cię za słowo :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ok trzymaj mnie trzymaj i na dodatek mobilizuj :)

Proponuje zachodnią część wybrzeża (jakoś nigdy tam nie byłem) oczywiście liczę na Twoją pomoc i wsparcie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OK

Więc od teraz czekamy tylko na konkrety od innych.

Na teraz mamy takie propozycje :

1. Joasia70 - Zamki i Pałace Kotliny Jeleniogórskiej.

2. arturo-bb - Dolina Śmierci na Słowacji + kawałek Bieszczad

3. Marcin 78 - zachodnie wybrzeże Bałtyku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...