Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter listopada - głosowanie


Sobier

  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otwieram głosowanie na skuter listopada 2015.

Zdjęcia użytkowników krzytro i EndriuBis nie biorą udziału w głosowaniu, ponieważ zostały nadesłane po terminie :(.

Dla przypomnienia:

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.

Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczą) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY

Szczegóły wątku i głosowania

1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca

2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny

3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania. Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:

fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

1. romano77

e51c0e78fbaead8e.jpg

2. KriSSo - Foto 1

0b5fb43abe9f681913fd5c77d5f667f0.jpg

3. KriSSo - Foto 2

25a3df83122bfb931a3e95eda3507b1e.jpg

4. KriSSo - Foto 3

d8e61db964050846cda5b30692bf413b.jpg

5. Grzegorz R - Foto 1

integra2.jpg

6. Grzegorz R - Foto 2

integra0.jpg

7. Grzegorz R - Foto 3

integra3.jpg

8. Elvis - Foto 1

PB0200211.jpg

9. Elvis - Foto 2

LIS%25252003.jpg

10. Elvis - Foto 3

LIS%25252002.jpg

11. PIN

e0f513890f7e26cbdb3bdf4528a084cc.jpg

12. maxell

22_zpszmq7oxis.jpg

13. arturas

Foto_11_2015_750px.jpg

14. Mussol

DSC_0686.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lucjan73

    2

  • Sobier

    2

  • wize60

    1

  • niko02

    1

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Oj ciężko w tym miesiącu wybrać tę jedną fotę. Mussol i 2 czarne diabły, Pinek, arturas piękne ujęcia ale głos oddam na Romano77.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Romano77 - jak zobaczyłem kandydaturę, to wiedziałem, że nie mam co wstawiać swojego zdjęcia.

Szkoda tylko, że Integry nie są równo rozstawione z linią podziału asfaltu - byłoby idealnie.

Odnośnik do komentarza

Elvis fot. 1 - bo wyróżnia się na tle innych typowych, "pocztówkowych", kandydatur. Poza tym dobra kompozycja zdjęcia, czysto w kadrze, fajne ziarno, które dodaje trochę grozy, tajemniczości, ponadto wykorzystanie świateł pojazdu, które pogłębiają kontrast nieba. Ładnie zagrała tarcza i felga. Mimo, że nie jest to typowe zdjęcie, gdzie pojazd jest bardzo wyeksponowany jak "kawa na ławę", to nie ma wątpliwości, że bohaterem fotografii jest maksiskuter w jesiennej aurze.

Odnośnik do komentarza

Ale konkurencja, widać że koniec sezonu i nuda w domu :)

Ja lubię na zdjęciach kolory, fajne arturasa i ramano77 ale głos na KriSSo Foto. 1.

EDIT: Zdjęcie Maxella też mi się bardzo podoba, ale liście za szybko uschły :)

Odnośnik do komentarza

Ja może troche na przekór - Maxell

A że większość uzasadnia swój wybór, wtrące swoje 3 grosze - Króle, Zacne, T-maxy i Integry co miesiąc widzę. Fajne sprzęty, ale..

Kiedy ktoś z Was widział Grand Dinka - na ulicy lub (o co tu walczymy..) w kalendarzu?

Tu dla mnie duży plus za odmienność. Plus foto wyraźne i ostre.

Zdjęcie Romano mi się podoba, ale bardziej pasuje na październik, a Maxell na listopad także z racji kolorów. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...