Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lublin i okolice śpią już


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sylwek5392

    47

  • toMMasz

    22

  • Marcus

    18

  • janr

    16

Top użytkownicy w tym temacie

No co Ty. Ja wczoraj blisko 2 godzinki na swoim skuterku pojeździłem. Ot tak dla przyjemności. Dziś też nawinąłem trochę kilometrów. Pogoda super to korzystać trzeba.

Może jakiś spocik w niedzielę? Oczywiście jeśli pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza

Jak wszystko się potoczy w dobrym kierunku morze niedziela będzie realna jeśli dojdzie do zakupu. No i pogoda na plusie przynajmniej 10 i bez opadów.

Odnośnik do komentarza

A mój Burek się na Kostka sprzęt zagapił, i dziś urwał mi pasek... I to nie ten od spodni... W związku z tym uzyskałem sprawność "Holowany", a moto zamieszkało w warsztacie Pana Grzesia...

Odnośnik do komentarza

Tomek To pasek aby wyminić do mechanika jedziesz ?

Coś planujecie na niedziele ?

Lub 11 listopad Jak by było ciepełko +3

janr co w końcu na oku ?

obstawiam sw 600

Ja się przestawiłem na super sprzecik agility 50 4t i smigam do pracy :)

Super zabawa

Ale na mieście to nawet lepiej jak Burkiem czasami

Tylko dziwnie sie czuje jak jedzie za mną kilka aut :)

Odnośnik do komentarza

Marcin, jak pisałeś o maszynie dla żony w innym dziale to ja obstawiałem DOWNTOWN 125 lub DOWNTOWN 300.

Gratuluję i tego "krasnala" !OK

Niech was wozi bezpiecznie i aż wam się znudzi, a wtedy zmienicie go na nowszy model.

A jeśli chodzi o sen to aż mnie serce ściska jak widzę przejeżdżające obok mnie skuty a ja w puszce. Mam nadzieję że jakoś dotrwam do wiosny a w zimie coś znajdę i na wiosnę się zobaczymy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w prognozie pogody mówili że ma być 14 stopni, ale z przelotnymi opadami deszczu. A może nie będzie padać. To co Spocik?

A zapomniałem. Panowie organizujemy kamizelki odblaskowe grupy lubelskiej?

Odnośnik do komentarza

Tomek To pasek aby wyminić do mechanika jedziesz ?

Hahaha bardzo smieszne - pasek urwał się przy Brikomanie, z rozpędu dojechałem na Witaja przy Kraśnickich... Stamtąd zabrała mnie litościwa, zaprzyjaźniona dusza z długą liną, do warsztatu, co jest w połowie drogi do domu... Zresztą u mnie garaż to tylko z nazwy - zawalona gratami komórka. No i wątpię, żebym naśladując p. Słodowego zmieścił się w czasie i kasie....

Odnośnik do komentarza

Tomek ma taką kamizelkę i on sobie zmawiał więc pewnie wie jak i co. Musielibyśmy się dogadać zebrać pieniądze i zamówić partię, ale jak to wychodzi w praktyce to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Tomek ma taką kamizelkę i on sobie zmawiał więc pewnie wie jak i co. Musielibyśmy się dogadać zebrać pieniądze i zamówić partię, ale jak to wychodzi w praktyce to nie wiem.

Jak zamawiałem, to p. Dorota Stępińska z JAGATEXU była moim aniołem-stróżem. Przy hurcie nie ma zniżek. Może tylko koszt kuriera (pod warunkiem dostawy w jedno miejsce). Chyba optymalnie jest że "każdy na swoją rękę"...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię o zniżce. Chodziło mi o to żeby zamówić jednorazowo i tak jak mówisz w jedno miejsce. Czy każdy woli sam zamówić?

Odnośnik do komentarza

Na Lasockiego ?

Ciekawe le weźmie za wymianę paska ?

Taaaak... I już dziś śmigałem jakby brzytwę wecował na nowym pasie! Raz, że robota jak w superekspessie, a dwa - pasek i robocizna w sumie dwie i pół stówki - po co się brać samemu? Inna rzecz, że nawet doktór medycyny sam sobie nie wytnie ślepej kiszki, nawet mając lustro, ostry skalpel i atlas anatomiczny, choć to podobno najłatwiejsza operacja...

Odnośnik do komentarza

Czeka mnie wymiana opon. Pirelli EVO. Ktoś coś o nich wie? Ktoś na nich jeździ? Może jeździł? A może jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Odpowiem zbiorczo:

Marcin - a co? Dayco jest fuj? Pożyje trochę chyba....

Sylwek - oponki wyglądają bojowo, ale jak cenowo? Uważam, że pomimo one są tylko letnie, to raczej nie wybierzesz się skutem do Szwecji, zimą...

Odnośnik do komentarza

Cena moim zdaniem OK bo w granicach 160 złotych za sztukę. Chyba się skuszę. A w tej cenie są też jakieś DURO. No to Pirelli chyba lepsze.

Za 3 stówki nowe buty to nie jest cena z kosmosu, ale nowe i zawsze bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza

Chyba się skuszę. A w tej cenie są też jakieś DURO. No to Pirelli chyba lepsze.

Za 3 stówki nowe buty to nie jest cena z kosmosu, ale nowe i zawsze bezpieczniej.

Na Pirelkach śmigają wszyscy Włosi (albo prawie) - to dobra marka. O tym duro pierwsze słyszę. Jeszcze fajny bieżnik mają Bridgestone, tylko cena zniechęca - jedna za Twój komplet...

Ważne tylko, żeby dobrze wyważyć koło - mi przed wymianą tyłówki dziwnie nosiło skuta - myślałem że to taka natura, a okazało się, że zgubiony był ciężarek...

Odnośnik do komentarza

Sylwku, ja miałem oponę Duro na tyle tylko że nie pamiętam modelu. Radziła sobie całkiem nieźle ale Dunlop na przodzie był lepszy mimo większego zużycia. Pirelli nie miałem to się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za podpowiedzi. chyba jednak zamówię te Pirelki cena jest dobra no i firma OK, a mój skuter przecież kosmicznych prędkości nie osiąga. Przeważnie w granicach 90-tki śmigam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...