Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad czas zacząć


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    16

  • Bobas

    15

  • michu

    12

  • upiór

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Witayta Ludziki :) Już myślałem, że nikt się za listopad nie zabierze?? Ja tu dość rzadko zaglądam, wiec nie chciałem odbierać radości innym. No, ale wszystko wróciło do normy. Pogoda, choć zimno, pozwala na jazdę, więc śmigam ile wlezie. Oby tak do stycznia a potem niech się ociepla. Czego Wam życzę :partytime:

Odnośnik do komentarza

Witajcie !

Jestem czytelnikiem tego forum i posiadaczem Spidermaxa. Ze względu na moje małe doświadczenie nie czułem się w tym roku na siłach aby z Wami pojeździć a tym bardziej wypowiadać się. Jednak na co dzień korzystam z Waszej wiedzy technicznej jak i waszych opowieści o wyjazdach, których wam zazdroszczę. Przy okazji chciałbym wam za to podziękować.Szczególnie podziękowania kieruje do Bobasa,za wszystkie udzielone odpowiedzi na moje pytania.A było tego naprawdę sporo. Jest to dla mię niezwykle budujące że można bezinteresownie pomagać i poświęcać czas komuś kogo się nie zna.Swojego maxi kupiłem również zainspirowany jego opisem i jestem z tego bardzo zadowolony.Wszystko się zgadza z opisem :)Jest to prawdopodobnie najlepszy skuter na świecie a tym sezonie spędziliśmy razem 5tyś. km.

Gdyby ktoś z was wymieniał pasek, rolki, sprężynki sprzęgła itp. będę wdzięczny za umożliwienie mi obejrzenia takiej operacji.

Pozdrawiam

Tolek

Odnośnik do komentarza

Cześć Tolek,

fajnie, że się pokazałeś po dłuższym czasie.

Nie musisz obawiać się niewielkiej wiedzy i techniki jazdy na skuterku.

Każdy z nas to przechodził, a z nami na żywo szybko rozwiniesz swoje umiejętności.

Cieszę się, że Spidermax dzielnie się sprawuje :clapping: .

A mnie tak chce się już sprzęta, że aż żre mnie od środka.

Chciałem jechać w sobotę po Burka, ale muszę iść do pracy.

Potem pogoda już będzie pod psem i dupa blada.

Muszę nim wracać na kołach i temat w związku z tym trzeba przełożyć do kwietnia.

Odnośnik do komentarza

No proszę to jednak KKKKoza się uchowała :clapping: hi hi hi .

Chłopaku tak jak pisał Bobas nie musisz się niczego obawiać głowa do góry .

W Bydzi jest kilku Zacnych ludzi w temacie Maxi :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Ja się już uzależniłem i będę jeździć póki będzie przyczepność. W mieście mam 7 km do pracy, problemu nie ma. Pamiętam jak odbierałem swój pierwszy skuter w marcu było 9 stopni jechałem 50 km, najgorzej było z dłońmi po 25 km po prostu ich juz nie czułem. Robiłem przystanki na stacjach benzynowych i jakoś dojechałem. Satysfakcję mam do dzisiaj :).

Odnośnik do komentarza

Witam Tolek,gdybyś potrzebował kluczy i pomocy przy grzebaniu przy Pająku to chętnie pomogę ,sam mam małego Kymkacza ale X9 też molestowałem ;).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj Wuja !

Chcialbym przygotowac skuter na przyszly rok ale najpierw musze wiedziec od czego zaczac i co kupic. Nie wiem nawet jak wyglada zuzyty pasek o reszcie nie wspominajac. Jakbys mogl tylko zerknac to zaczne od zakupow i przygotuje czesci na wiosne.

Odnośnik do komentarza

Bobas dawaj cynk pogoda nie robi, zapakujemy do białej strzały i przywieziemy :)

'Tomek, przecież wiesz , że ja nienormalny jestem i muszę na kołach wracać.

Czas szybko leci. Za chwilę marzec i będzie trzeba wrócić do tematu.

A jak zdrowie Twojego Króla ?

Robiłeś coś ?

Odnośnik do komentarza

To wiem zresztą nikt z nas normalny nie jest :)

Król ma się dobrze wznosi się w garażu na swoim tronie bez szat w negliżu i sieje zgorszenie,co prawda w koło niego zebrał się już tłum narzędzi ale czeka cierpliwie ,aż poddany znajdzie natchnienie :)

28883b5ce3b0ef67c74bf4275cff36d6.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...