Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Jest takie powiedzenie: "Czas nie ..., w miejscu nie stoi" ...

Oj prawda, czas mija nieubłaganie ...

Powoli zbliżamy się do zakończenia sezonu choć bardzo cieszy fajna pogoda która objawia nam się każdego dnia ... :)

Jeszcze ciepłe i słoneczne dni pozwalają na kulanie skutów, pozwalają cieszyć się tym co najbardziej lubimy ... :)

Tak więc jeśli to tylko możliwe, proponuję wsiadać na koń :horse: i w drogę ... :photo:

By nie przedłużać (bo i tak nikt tego nie przeczyta) ...

Wszystkim kulającym skuty życzę szerokości, przyczepności, jak najdłużej ciepłych dni oraz ...

... przyjemnych chwil spędzonych w towarzystwie swoich kumpli z GZ :) ... oraz motórów ...

A ostatnie, ciepłe jeszcze, promienie listopadpwego słońca niech cieszą nas jak najdłużej ... :lol1:

LwG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    34

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    22

  • bilety

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Do diabła, czy Wy nie możecie spać w niedzielę rano? Ciągle coś piszecie i budzicie :chair:

Zamiast tego, rzucilibyście konkretny plan dzisiejszej przejażdżki :afro:

Odnośnik do komentarza

Z tym że nikt nie czyta twoich rozprawek :clapping: to trochę przesadziłeś

Wiem, czasami trzeba zamontować wstrzyka by sprawdzić to i owo ... :)

Zamiast tego, rzucilibyście konkretny plan dzisiejszej przejażdżki :afro:

Podejrzewam że czas na polatankę uda mi się dzisiaj znaleźć ...

Nie zamierzam jednak przeprawiać sie na drugą stronę Odry ... :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak patrzę i oczom nie wierzę.

Ale się tych Spidermaxów w Waszym regionie porobiło.

Chyba jesteście rekordzistami, co ?

Trzy jawne, jeden półjawny i parę niejawnych :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trzy jawne, jeden półjawny i parę niejawnych :)

Artur, możesz wyjaśnić swoją teorię...?!?

Mi się wydaje, że w Zachodniopomorskim są przynajmniej 4 jawne Malaguty w GZ... ;) + jeden albo dwa niejawne w Szczcinie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O godzinie 11:30 udałem się z rodzinką i Kolegą minimi1 na zwiedzanie rezerwatu przyrody "Świdwie". Żona z dziećmi autkiem, a Piotr i ja na skuterkach. Zaliczyliśmy punkt widokowy i spacerek. Poźniej rodzinka pojechała do domku, a my - we dwóch pojechaliśmy wzdłuż brzegu Odry w kierunku Skolwina, Polic do Trzebieży. Pogoda super, wiatru brak, warunki do jazdy idealne.

IMG_3440.jpg

IMG_3442.jpg

Odnośnik do komentarza

4459a33f975f28admed.jpg

o 14:30 Przyjaciół Żołnierza koło LOTOSU stałem na swiatłach widziałem krissa i Piotrka ale oni pomkneli jak burza nikogo nie widządz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest takie powiedzenie: "Czas nie ..., w miejscu nie stoi" ...

(...)

Po łacinie: tempus non penis non status ;)

Artur, możesz wyjaśnić swoją teorię...?!?

Mi się wydaje, że w Zachodniopomorskim są przynajmniej 4 jawne Malaguty w GZ... ;) + jeden albo dwa niejawne w Szczcinie

Jasne! Na forum jest nas trzech (jawnych): Kot, ja i Marek. Półjawny (pojawia sie i znika) - kolega KriSSa, który był w Swinoujściu na wiosnę. I parę niejawnych: nie ma ich na forum, ale się gdzię tam po Szczecinie kulają. Np ten, którego Ty namierzyleś powyżej, albo pan miłośnik Malagutów, ktory ma rożne w ofercie sprzedaży (np. taki z prawie zerowym przebiegiem).

No, chyba, że się mylę...

Odnośnik do komentarza

"o 14:30 Przyjaciół Żołnierza koło LOTOSU stałem na swiatłach widziałem krissa i Piotrka ale oni pomkneli jak burza nikogo nie widządz" Masz nie przestawiony zegarek- to było 13.30

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po łacinie: tempus non penis non status ;)

Jasne! Na forum jest nas trzech (jawnych): Kot, ja i Marek. Półjawny (pojawia sie i znika) - kolega KriSSa, który był w Swinoujściu na wiosnę. I parę niejawnych: nie ma ich na forum, ale się gdzię tam po Szczecinie kulają. Np ten, którego Ty namierzyleś powyżej, albo pan miłośnik Malagutów, ktory ma rożne w ofercie sprzedaży (np. taki z prawie zerowym przebiegiem).

No, chyba, że się mylę...

Zgadza się, ale kolega KriSSa to Damian z Czaplinka, nick z Forum Burgmanii: damianus2222, który jest również jawnym posiadaczem Malaguta i zalogowanym forumowiczem od 18 lutego 2014. ;) Więc jest Was czterech jawnych posiadaczy Malaguta. :)

Co do pozostałych niejawnych to faktycznie liczba jest trudna do określenia.

Odnośnik do komentarza

"o 14:30 Przyjaciół Żołnierza koło LOTOSU stałem na swiatłach widziałem krissa i Piotrka ale oni pomkneli jak burza nikogo nie widządz" Masz nie przestawiony zegarek- to było 13.30

zgadza się na skuterku nie przestawiałem :clapping:

Odnośnik do komentarza

Skoro tworzycie już jawną grupę pod nazwą Jawna Sekta Malaguta, to może czas na specjalny temat, na wzór kolegów z TST...

Czasmi zastanawiam się dokąd zmierza ten świat ... zwłaszcza gdy widzę szerzące się dookoła sekciarstwo ... :)

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę i oczom nie wierzę.

Ale się tych Spidermaxów w Waszym regionie porobiło.

Chyba jesteście rekordzistami, co ?

Ta sekta zbiera wyznawców już od bardzo dawna :) 04.2011

IMGP2723.JPG

IMGP2722.JPG

Odnośnik do komentarza

Ta sekta zbiera wyznawców już od bardzo dawna :)

Wszystko ładnie, wszystko pięknie ... tylko po co?

A nie prościej opierać się na maksymie:

.

"Kierownicy wszystkich maxiskuterów łączmy się!"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A nie prościej opierać się na maksymie:

.

"Kierownicy wszystkich maxiskuterów łączmy się!"

Prościej, tylko dlaczego się do niej nie stosujesz? Zamiast się łączyć, jeździsz bez przerwy samotnie jak Chuck Norris i masz wszystkich w nosie ;-). Stworzyłeś jednoosobową sektę Elvisa (całe szczęście - jawną), różną od sekt Tmaxa czy Malaguta jedynie liczebnością członków i obszarem/terenem, po którym się poruszasz :).

P.S.

Wiem, wiem, ostatnio odwiedziłeś Centrum Szczecina i spotkałeś się z nami.

Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie, wszystko pięknie ... tylko po co?

A nie prościej opierać się na maksymie:

.

"Kierownicy wszystkich maxiskuterów łączmy się!"

Chodziło mi tylko o fakt, że te zdjęcie wygrzebane z domowego archiwum ma prawie 5 lat....

Odnośnik do komentarza

sent....toz to ja zaraz po zakupie pajaka :) na moto-show w szczecinie wraz z kolega na hondzie pan european....alez znalazl archiwum pajaka:)....i chyba zarazilem kilku obecnych kierownikow pajakow bo jak pamietam to ze szczecina od goscia sympatyka tego modelu kupil go nasz kolega lechuano z warszawy a tez na burgmani poznalem tez naszego kolege tolka z bydgoszczy.....czyli...uwaga...jawna sekta malaguta...rosnie w sile...:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...