Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prośba do kolegów z Wasrszawki


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie coś na temat Salonu Motocyklowego Armed Bike

Puławska 496 - 02-884 Warszawa, Ursynów Bo mają tam sprzęt co bym chciał kupić ale nie mogę znaleść opini na ich temat Może ktoś chciał by mi pomóc i ma czas na przeprowadzenie małej inspekcji

Dokładnie jestem zainteresowany T Max -em jaki tam mają z 2014 roku

Pozdrawiam i dziękuję za jaką kołkiem pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł, brałem od nich swój sprzęt i uważam, że gościowie sensowni są. Nie zawiodłem się. Jak zlapie chwilę w tygodniu to podjadę do nich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A za jaka cene maja tego tmaxa?

Jak jestes zainteresowany to mam taki sprzet do sprzedania z 2014 roku pierwsza rejestracja w 2015 salon Polska serwisowany.Przebieg 5700.Tylko 7 tys drozszy na gwarancji producenta do grudnia 2016.

Odnośnik do komentarza

Ja u nich kupowałem Aprilię Scarabeo trzy lata temu. Kupują u handlarzy hurtowych, wybierają co lepsze sztuki. Ogólnie nie mam zastrzeżeń. Skuter był z książką serwisową i zapasowym kluczem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Prowadzą go ludzie, którzy zawodowo uprawiali moto-cross. Znają się na motocyklach. Nie kupują połamańców. Sprzęty głównie z Włoch chociaż miewają i rodzynki z krajowego rynku. Raczej nie picowane, ale co do przebiegów to miałem wątpliwości jak chciałem kupić u nich Majkę. Myślę, że punkt na mapie godny uwagi. Przedstawiciel kasków LS 2

Odnośnik do komentarza

Wasze uwagi są bardzo cenne dla mnie i bardzo dziękuję za waszą pomoc .To już dużo mi podpowiada .

Czyli jak dobrze potoczy się sprawa to na zakończeniu sezonu będziemy opijać Twój nowy sprzęcik :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...