Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Plan na przyszły rok :)


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Mamy z Bobaskiem fajny plan :)

W czerwcu śmignąć Naszą paczką np.w Bieszczady ,albo gdzieś......na parę dni

Myślę ,że to jest nam bardzo potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    17

  • michu

    7

  • siemik

    4

  • szamot

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Odwiedziłem w tym roku Bieszczady. Przy planowaniu, weźcie pod uwagę Bieszczadzką Bazę Motocyklową. Kwatera pod dachem, miejsce na namioty, asfaltowy parking i garaże. Mili właściciele i mapa z moim wpisem.

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Mamy z Bobaskiem fajny plan :)

W czerwcu śmignąć Naszą paczką np.w Bieszczady ,albo gdzieś......na parę dni

Myślę ,że to jest nam bardzo potrzebne :)

:fireman2::clapping:

Odnośnik do komentarza

Pinu,

wstępnie myślimy, żeby przedłużyć wyjazd na Burgmanię i zaraz po zlocie ruszyć na Bieszczady.

Ciekawe, gdzie w 2016 będzie nasz flagowy Zlot.

Masz jakieś przecieki :question:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Ja wstępnie też bym się pisał gdyby miejsce jakieś się znalazło. Muszę tylko znać dokładny termin do końca października żeby wziąć urlop.

Boże Ciało w 2016 roku przypadaja 26 maja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A zaplanujemy na pewno.

Na dzień dzisiejszy, to wiemy że jedziemy.....

Jakaś baza wypadowa, obiechanie, okolicznych górek itp.

Wieczorne pogaduchy przy ognisku .

Bez restauracji i takich tam, klimat biwakowy, ale noclegi pod dachem.

Resztę będziemy jeszcze ustalać :-D

Odnośnik do komentarza

Ja dziś byłem nawet w Gdyni oglądać Króla. Nie ma jednak cudów. Wersja Executive za 9000 zł nie mogła być dobra. Jak nacisnalem Power to w okolicach skrzyni było mocne mataliczne stukniecie. Felgi pozarte przez cholera wie co. Ogolnie to pan byl bardzo zly, ze wiedziałem o Burgmanie więcej od niego. Chyba zdecyduje się na tego starego po remoncie cvt, nowe oponki itd, ktory jest wystawiony u nas na Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś byłem nawet w Gdyni oglądać Króla. Nie ma jednak cudów. Wersja Executive za 9000 zł nie mogła być dobra. Jak nacisnalem Power to w okolicach skrzyni było mocne mataliczne stukniecie. Felgi pozarte przez cholera wie co. Ogolnie to pan byl bardzo zly, ze wiedziałem o Burgmanie więcej od niego. Chyba zdecyduje się na tego starego po remoncie cvt, nowe oponki itd, ktory jest wystawiony u nas na Burgmanii.

Proszę błagam a tu jak grochem w ścianę , po co ci zimą po garażach siedzieć po co koła pożyczać , nie lepiej to spać spokojnie , no chyba że ładne naklejki na koła to zmienia temat w 100 % :fireman2: . CVT gwiazdor w tym roku rozdaje nówki sztuki i paski i po 200 litrów oleju :clapping: hi hi hi .

P.S.

No to już prezent na gwiazdkę dostałem hi hi hi :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę błagam a tu jak grochem w ścianę , po co ci zimą po garażach siedzieć po co koła pożyczać , nie lepiej to spać spokojnie , no chyba że ładne naklejki na koła to zmienia temat w 100 % :fireman2: . CVT gwiazdor w tym roku rozdaje nówki sztuki i paski i po 200 litrów oleju :clapping: hi hi hi .

P.S.

No to już prezent na gwiazdkę dostałem hi hi hi :fireman2: .

Doctor Alban - masz mistrza za to :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...