Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spontaniczne spotkanie Suwalszczyzna 12-13 września...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,tak jak wcześniej wspominałem planujemy spotkanie w daniach 12-13 września, okolice Suwałk, ośrodek http://maniowka.pl/1/0/wspanialy-wypoczynek-dla-calej-rodziny/, jak ktoś będzie chciał może przyjechać już 11,czyli w piątek, żadnej zaliczki nie wpłacamy,każdy płaci za siebie na miejscu,deklarujemy swoją obecność do końca tego tygodnia, jutro zadzwonię tam i zrobię wstępną rezerwację na 12 osób. Ps.nie ma planu zajęć, wszystko planujemy na miejscu spontanicznie. Ps.jeżeli ktoś nie zgłosi sie do końca tygodnia, a w ostatniej chwili pomyśli, że fajnie będzie się spotkać, rezerwuje sobie nocleg sam...

stalone

jaro_4setka

marig

jac555

Marcino1

MarioM

Maki

mirdob

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    29

  • jac555

    13

  • boochos

    10

  • marig

    8

Top użytkownicy w tym temacie

coś mi umknęło ??miał być 19sty i 20 sty września......... :chair::shock: :shock: :shock: :shock: :shock: skąd ta zmiana terminu ?

bo jakby było 19-20 września, to byłoby nas tylko trzech... :-( ciężko jest dopasować wszystkim termin, mam nadzieję Czarek,że tak zakombinujesz,i uda się Ci przybyć... Ps.zrobiłem wstępną rezerwację na 10 osób, pokoje trzy i dwuosobowe...
Odnośnik do komentarza

Jaro tak jak gadaliśmy przez tel....w łikend spotkania niestety pracuję.... zostaje mi zaprosić kolegów na pogoń za lisem, który będzie w listopadzie ,jest to rajd terenowy .więc zakładać kostkę do skuterów i spotykamy się w Kosiance :) termin podam jak będzie dokładnie znany ..pozdro.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, każdy płaci za siebie na miejscu, w poniedziałek będę wiedział jaki koszt noclegu,patrząc na listę chętnych to na pewno według cennika,cennik na stronie osrodka..., bo przy tak małej liczbie chętnych nie będę się targował, na sobotę zamówię obiadokolacje, i śniadanie na niedzielę, może ktoś chce przyjechać w piątek, bo ja się zastanawiam... Ps.w poniedziałek rezerwuje pokoje, jak ktoś chce od piątku proszę dać znaczek...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z uwagi na małą frekwencję , proponuję zrobić spotkanie na sobotę ok 10.00-11.00 ustalić spotkanie gdzieś po środku np. Olecko lub Ełk lub Augustów , pozwiedzać nasze tereny (Mazury Garbate ) , po drodze zjeść jakieś jadło w przydrożnej knajpce i na jakąś 18.00- 18.30 zameldować się w MSD na kolację z grilem i wodą moralną .

Propozycje !? inne !? - Mile widziane !

Odnośnik do komentarza

Siemanko Jaro to jakie wstępnie są ustalenia gdzie ma nastąpić spotkanie ? i co dalej Maki pisał coś o o Ełku Augustowi proszę o program spotkania jeśli to możliwe z detalami

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jedzie do Suwałk przez Ełk, to możecie się tam spotkać, ustalcie między sobą, nam z Białegostoku niepodrodze... Tak jak pisałem nie ma planu,jest to spontan,ale tak jak maki pisał, spotkajmy się w ośrodku około 11, (adres na stronie ośrodka), krótki odpoczynek, potem turlanko po okolicy,obiadek w jakimś fajnym miejscu,do ośrodka wracamy między 17 a 18,przebieramy się, na 19 postaram się zamówić obiadokolacje, a potem możemy posiedzieć z piwkiem przy ognisku,w niedzielę rano śniadanko, buziaki i do domku... Ps.a może chcemy w sobotę na Litwę się przejechać? to jakieś 80 km. Wieczorem zadzwonię do pani u której robiłem rezerwację, zapytam jaki będzie koszt obiadokolacji,i śniadania...

Odnośnik do komentarza

No i gitara super program tylko mam 2 sprawy że zamiast piwka dla mnie był by jakiś kompot bo ja nie pije od paru lat i żebyście za mocno nie zapitalali na sprzęciorach bo ja mam tylko 15 kucy i 100 to już jest wyczyn na trasie A z Litwą to też fajny pomysł do przemyślenia pozdro Jac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...