Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsztaty - serwisy w Rzeszowie


coca76

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Z tym jest kłopot , serwisy niezależne nie chcą sie brać za plastiki ..... W czasie gwarancji robiłem w Motox w Kolbuszowej , niedrogo to na bank , ale gość ma doświadczenie tylko z Chińczykami , mechanicznie pewnie da radę ze wszystkim , ale specjalista jest w rynku dalekowschodnim .

Oponę tylna wymieniałem na Lubelskiej koło hondy .... Dobry warsztat ale obłożony i plastik traktuje jako nieszczęście .

Na Krakowskiej serwisować chcą tylko to co sprzedali i reszty nie maja zamiaru ??!!!

W tej sytuacji podstawowy serwis coroczny opanowałem sam :-)

Sam poznam adres gdzie --- tanio i fachowo ...:-(

Odnośnik do komentarza

Ja robiłem przegląd jak na narazie w RingRoad na Okulickiego niby wszystko ok ale dosyć drogo (filtry, oleje, płyny klocki). Czeka mnie jeszcze wymiana paska, regulacja zaworów i łożysko główki ramy. Więc szukam jakiś opcji kto zrobi to dobrze i po bożemu policzy.

Odnośnik do komentarza

Ja Helixa zostawiłem w Mar-Mocie na Lubelskiej. Stoi tam już drugi miesiąc, ale to nie z ich winy, tylko z powodu dostępności części. Ogólnie na dzień dzisiejszy naprawy są już na finiszu. Mimo tak długiego czasu oczekiwania ciągle mam o nich dobre zdanie. :)

Odnośnik do komentarza

Hipolit , pewnie mówimy o tym samym serwisie na Lubelskiej , ja tam tez robiłem hondę shadow , i było ok , na pewno taniej będzie niż na Olulickiego

Odnośnik do komentarza

Burgman 400 1999 - wymieniałem wariator oraz łożysko koła tylnego. Robota zrobiona dobrze w uczciwych pieniądzach, choć oryginały jak wiadomo do tanich nie należą. Przy zdaniu sprzętu trzymujesz protokół odbioru, z odpowiednimi zaznaczeniami, przy odbiorze rachunek, opis czynności i gwarancję. Podsumowując: robota OK, ale z diagnostyka już gorzej.

Odnośnik do komentarza

Serwisuję u nich Burgmana 650, jestem zadowolony, co do diagnostyki nie wypowiem się, bo u mnie tylko standardowe przeglądy, chociaż za duże luzy zaworowe znaleźli..

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś korzystał, jakieś opinie ? http://www.wmw.com.pl/

Kilka razy próbowałem uzyskać u nich informacje o dostepności częśći drogą meilową. Zero odpowiedzi.

Poszukałem innego dilera Suzuki i znalazłęm: www.rider.com.pl .

Super kontakt - niestety to Kraków.

Odnośnik do komentarza

Mówisz drogą meilową zero odpowiedzi, hmmm no może, ale telefonicznie spoko.

Dzwoniłem do nich 2 razy i koleś przez telefon bardzo starał się mi pomóc, nakierował mnie na parę rzeczy, a jak nie dam rady wtedy mnie zaprosił do serwisu, ogólnie jestem bardzo przychylnie nastawiony i jak sobie nie poradzę z usterką to chyba skorzystam ... zresztą i tak wyjścia wielkiego nie mam bo na temat burka 125 pisze wielkie G. ...

Odnośnik do komentarza

To prawda forum kiepsko działa. ?

Tego sprzedawcy nie znam. Ale czy o tym Burgmanie nie było już pisane w ogólnym wątku o ofertach? Szkoda, że nie pisałeś wcześniej wczoraj byłem w Rudniku u innego handlarza. Mogłem też zobaczyć tego Burka.

Odnośnik do komentarza

To prawda forum kiepsko działa. ?

...... Ale czy o tym Burgmanie nie było już pisane w ogólnym wątku o ofertach?

Był jakiś B650 z Mielca, tego nie widziałem. Jak naprawią serwer (czy raczej dostęp do niego) jeszcze raz popatrze. bo dzisiaj to kicha :(

Szkoda czasu .....

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś korzystał, jakieś opinie ? http://www.wmw.com.pl/

W tamtym tygodniu odtsawiłem do nich mojego burka, adziś odebrałem ;) mogę powiedzieć że jestem mega zadowolony, skuter naprawiony a i ze skóry nie obdarli :) było wręcz mega tanio.

Szczerze polecam ten serwis !!!

Odrazu zapytam gdzie kupujecie części do swoich bolidów ? jakiś sklep w necie, czy jak ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...