Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad P.E.S.-u w zachodniopomorskie - sierpień


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadliśmy na pomysł: w weekend 14-15-16 sierpnia planujemy wypad w zachodniopomorskie.

-wyjazd z Poznania w piątek ok.godz. 16:00

-miejsce zbiórki: stacja paliw bp Rondo Obornickie godz. 15:30

-pierwszy nocleg: Połczyn Zdrój,

-drugi nocleg okolice Kamienia Pomorskiego,

-miejscami do zwiedzania zajmuje się już kolega Navigator

-trasa: m.in. Koszalin, Kołobrzeg, Rewal, Kamień Pomorski... Może jesczcze Świnoujście i Ahlbeck.

Szczegóły wkrótce...

Kto jeszcze chętny?

Lista :

1. NAVIGATOR -Yamaha Majesty 400

2. Mikołaj -Suzuki Burgman 400

3. MISIEK -Honda SW-T 400

4. ...

Odnośnik do komentarza

MISIEK tak jak pisałem Tobie wcześniej. W sierpniu mam wolny weekend 8-9 lub jeden do wyboru 22-23 lub 29-30.

W ten weekend dopadną nas nieziemskie upały. Chyba na golasa będę śmigał. Z jeden strony dobrze - mamy pogodę. Z drugiej kurtka + kask i na przykład postój na światłach? LOL Cysternę wody będę holował.

Weekend 22-23 w prognozie długoterminowej również zapowiada się słonecznie z temperaturami 23-25 st. Posądzam, że skoro nie proponujesz tego terminu to Tobie i Navigatorowi nie pasuje.

Co do trasy - z Wami w ciemno :)

Odnośnik do komentarza

Z kolei ja mogę tylko w te dwa pierwsze terminy. Też się boję tego weekendu 7-8-9: upały, a wieczorami może znowu latające drzewa. Dlatego w rozmowie telefonicznej pierw proponowałem weekend 14-15-16.

Pod koniec sierpnia mam urlop i wyjeżdżam z rodzinką...

Chyba, że... WRZESIEŃ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wpadliśmy na pomysł: w najbliższy weekend 7-8-9 lub w następny 14-15-16 sierpnia (zależy od pogody - żeby tylko nie było burz czy deszczy...) planujemy wypad w zachodniopomorskie.

-wyjazd z Poznania w piątek ok.godz. 16:00

-pierwszy nocleg: Połczyn Zdrój,

-drugi nocleg okolice Kamienia Pomorskiego,

-miejscami do zwiedzania zajmuje się już kolega Navigator

-trasa: m.in. Koszalin, Kołobrzeg, Rewal, Kamień Pomorski... Może jesczcze Świnoujście i Ahlbeck.

Szczegóły wkrótce...

Kto jeszcze chętny?

Lista :

1. NAVIGATOR -Yamaha Majesty 400

2. Mikołaj -Suzuki Burgman 400

3. MISIEK -Honda SW-T 400

4. ...

Misiek, ja tu kontroluje temat. Miło by było ciebie znów spotkać. Widzę że Nawigator ma lepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Na wybrzeżu tylko 35 w cieniu. Co to dla nas :) W czerwcu było podobnie (chyba).

Po prostu na postojach litr wody i szybka przebierka w galotki :)

A że jedziemy wybrzeżem kwestia ochłody nie będzie skomplikowana. Wystarczy się zatrzymać i wskoczyć do Bałtyku :)

Według pogodynka.pl mogą nas czekać w sobotę burze w okolicy Świnoujścia, Szczecina.

Za to według accuweather.com, z której korzystam opadów nie będzie w rejonie Świno i Szcze.

Wrzesień mam ogólnie otwarty, więc nie widzę problemu. Może uda się urwać nam cały piątek. A i temperatura będzie łaskawsza :)

Odnośnik do komentarza

Navigator namawia na weekend 14-15-16...

Hmm... może faktycznie przeniesiemy na wrzesień, też mam wtedy szansę wziąć urlop w któryś piątek !

Odnośnik do komentarza

facebook-like.png

EDIT:

Poukładało się :) Moce najwyższe postanowiły, że mogę wyjechać w weekend 14-16 :) Pasuje to Navigatorowi i mam nadzieję reszcie chętnych :)

Z racji, że 15 sierpnia przypada w sobotę każdemu na etacie przysługuje dzień wolny. proponuję go wybrać 14 sierpnia. Będzie miły 3 dniowy wyjazd :)

Układa się, układa :D

:Jumpy::clap:

Odnośnik do komentarza

facebook-like.png

EDIT:

Poukładało się :) Moce najwyższe postanowiły, że mogę wyjechać w weekend 14-16 :) Pasuje to Navigatorowi i mam nadzieję reszcie chętnych :)

Z racji, że 15 sierpnia przypada w sobotę każdemu na etacie przysługuje dzień wolny. proponuję go wybrać 14 sierpnia. Będzie miły 3 dniowy wyjazd :)

Układa się, układa :D

:Jumpy::clap:

Nie mam szans na urlop w tym terminie !

Wyjazd możliwy po godz. 15-tej -16-tej -stąd nasz pomysł z Navigatorem aby dojechać do Połczyna Zdrój (tam w okolicach też mamy do zwiedzania...)

Odnośnik do komentarza

A którą drogą pojedziecie z Poznania na Piłe czy przez Szamotuły, Czarnków, Trzcianka jak byście jechali przez Szamoni to kawałek bym się z wami zabrał.

Odnośnik do komentarza

Nie mam szans na urlop w tym terminie !

Wyjazd możliwy po godz. 15-tej -16-tej -stąd nasz pomysł z Navigatorem aby dojechać do Połczyna Zdrój (tam w okolicach też mamy do zwiedzania...)

Nie ma problemu z 14tym. Ot taka propozycja. Czekam na info.

Odnośnik do komentarza

O.K.

Wstępnie planujemy zatem wyjazd w weekend 14-15-16 sierpnia.

Jak zwykle zajmę się poszukaniem noclegów.

Navigator planuje już miejsca do zwiedzania -ale pewnie i teraz pomoże nam aplikacja Niezwykła Polska.

Miejsce zbiórki i godzina wyjazdu -patrz pierwszy post tematu.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle zajmę się poszukaniem noclegów.

Navigator planuje już miejsca do zwiedzania -ale pewnie i teraz pomoże nam aplikacja Niezwykła Polska.

A jak zwykle zabiorę telefon i wielki banan na gębie.

Muszę jeszcze skuta oddać do Moto44 (albo gdzieś indziej). Coś mi dziwnie przód lata. Lagi niby ok, opony łysawe, ale bez gruch... Hmm.... Muszę sprawdzić, żeby mi na trasie nie pacnął sprzęt dowcipu. Jak na razie Honda Hornet na pokładzie. Chodzi bestia jak przeciąg. 105KM robi swoje :)

Odnośnik do komentarza

Podczas szukania noclegów (nie jest łatwo ! albo pozajmowane, albo nie chcą na 1 dobę, albo drogo ?) wpadłem na pomysł "noclegu pod namiotem":

1. okolice Połczyn Zdrój - Czaplinek: http://www.wajk.pl/ lub http://internatura.com.pl/

2. okolice Kamień Pomorski -Wolin: http://campinggolczewo.pl/ lub nad samym morzem: http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=b.c.nadmorskie

Na Campingach są jeszcze domki tyle tylko, ze teraz w sezonie nie ma za bardzo wolnych miejsc... proponuję więc zabrać małe namioty i śpiworki !

Odnośnik do komentarza

70639837652643000515.jpg

91598334895418297999.jpg

Mam przyczynę bicia. Jeździłem Hornetem i nie zwróciłem uwagi .Jednak grucha. Teraz na szybko muszę do piątku wykombinować opony + ich montaż. Jakieś pomysły?

EDIT:

Opony kupiłem na allegro. Chyba nie są najwyższych lotów, ale ważne że nowe. Są to Bridgestone Hoop Bo2 i Bo3.

Co do namiotu - jestem za. Ważne żeby jakiś sanitariat na kampingu był. Wajk posiada. Goleczewo to samo. Reszta nad Bałtykiem - okaże się na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy nocleg zarezerwowałem:

Połczyn Zdrój ul. Bowid 25

-40zł/os.

www.podgrusza.com

Poszukam jeszcze drugi...

Ja zmieniam zawsze oponki w Motorowni ul. Krauthoffera przy Góreckiej... Hmm... Pięęękna ta bulwa...

Odnośnik do komentarza

Pierwszy nocleg zarezerwowałem:

Połczyn Zdrój ul. Bowid 25

-40zł/os.

www.podgrusza.com

Poszukam jeszcze drugi...

OK

Ja zmieniam zawsze oponki w Motorowni ul. Krauthoffera przy Góreckiej... Hmm... Pięęękna ta bulwa...

Rewelacja, ale tam już nie dojadę. Gdybym miał hak to jeszcze pożyczyłbym przyczepkę i zawiózł. A tak - dupa. Pozostaje mi dokulać się do Moto44 albo sprawdzić ile ze mnie ściągnie MSM.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie dobry i tani nocleg to polecam

http://www.podswierk...pl/pl/trasa.htm

Jeżdżę tam od 15 lat, byłem tam w ten weekend i też na moto. Cena za osobę w namiocie to 12 zł, 25 zł przyczepa, domki holenderskie oraz pokoje to już trzeba dzwonić do nich (tyle było dla mnie, więc może jakieś 2 złote klimatycznego jeszcze będzie). W tej cenie mamy do dyspozycji: miejsce na ognisko, drzewo na ognisko, kuchnię z wyposażeniem, łazienki i prysznice, stawy do wędkowania (płatne tylko za rybę na patelnię, jak coś złowimy to do stawu i tak w kółko), kajak, rower wodny i żaglówka, możliwość wykupienia obiadu na miejscu. Goście generalnie są za free, ale to też podejrzewam kwestia ilości osób. W razie deszczu właściciel mi schował V-Stroma do garażu, a spać można na kanapie w "kuchni" lub pod wiatami. Naprawdę warto, bo warunki są w tej cenie rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza

Hmm... Trochę się boję, ponieważ znowu straszą burzami w sobotę i niedzielę.

Trudno. Taka pogoda. Z tego co patrzę burze mają być przelotne, więc zawsze pod wiatą można się zatrzymać. A deszcze mi nie straszne. Pamiętam ulewę w jaką jechaliśmy w zeszłym roku w Bieszczadach z Termi_N. Po tym żaden deszcz mi nie straszny.

Taki wyszedł mi plan jazdy: https://goo.gl/maps/PUExs

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...