Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Pora zacząć kolejny miesiąc ... sierpień ...

W sumie to mamy połowę lata ... mam tylko nadzieję że druga jego część, będzie sprzyjać skuterowym polatankom ... tym małym i dużym ...

A zatem na koń ... :horse:... i lewa w górę ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    34

  • Urbi

    29

  • Robsson

    24

  • bilety

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dziś pogoda dopisała, trochę wolnego trzeba wykorzystać wiec szybki wypad do Szczecina z reklamacja w Aparacie i dzida dalej gonić króliczka B-) d6f438718555277cf90fbb82f827a14a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson, widzę że najczęstsze miejsce w Szczecinie, w którym można Cię spotkać to Galeria Kaskada ;)

Szkoda że się nie odezwałeś wcześniej, że będziesz, to byśmy się spotkali i może Cię kawałek odprowadzili w kierunku Świnoujścia...

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia, mam nadzieję że już niebawem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie dawałem znać bo to miał być szybki strzał w Kaskadzie i odwrót. Następnym razom nie owieczkam. Zrobione 260 km - piękny dzień. Właśnie siedzę na promie a przede mną Czarne Wdowy powracający z imprezy charytatywnej ale gdzie to nie doslyszalem (wiek robi swoje ;-)) 75617e5de528e94988620cca6dc9f024.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Czarne wdowy? ... czy raczej Czarni wdowcy? ... :)

Artur .... gratuluję zwycięstwa w konkursie na skuter miesiąca ... w sumie wygrana była bezapelacyjna ... :) ... rok temu też tak miałem ...

Aaaaa ... i cieszę się że dołączyłeś do grona zwycięzców konkusowych GZ ... :) ... (to tak żeby się trochę podroczyć z Wojtkiem :))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie dawałem znać bo to miał być szybki strzał w Kaskadzie i odwrót. Następnym razom nie owieczkam. Zrobione 260 km - piękny dzień. Właśnie siedzę na promie a przede mną Czarne Wdowy powracający z imprezy charytatywnej ale gdzie to nie doslyszalem (wiek robi swoje ;-)) 75617e5de528e94988620cca6dc9f024.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Znaczy ciebie widzieliśmy koło Wolina

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, nie wiem czy wszyscy śledzicie temat "Czwartkowe spotkania w Świnoujściu", ale gdyby ktoś nie czytał tego wątku, to chciałbym poinformować, że jest wstępna propozycja na zorganizowanie najbliższego czwartkowego spotkania w Pobierowie, w towarzystwie kolegów ze Świnoujścia i okolic oraz kolegi z Warszawy - Jerry_R-ego...

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź ArtCho, na temat organizacji tego wyjątkowego, nadmorskiego spotu:

"...podczas ubiegłoczwartkowego przypadkowego spotkania rozmawialiśmy na ten temat. Jest na pewno część osób, która może wyjechać wcześniej, jest część, która może wyjechać później. 18.00 w Pobierowie wygląda nieźle - jest chwila, żeby pogadać i czas na powrót jeszcze za dnia. Ze Szczecina mamy 103-130 km (w zależności od trasy).

Proponuję wstępnie 18.00. Jerry_R ma za zadanie znalezienie fajnego miejsca, gdzie można usiąść (a wcześniej postawić skutery), trochę zjeść i pogadać. Myślę, że ukonstytuują się trzy grupy:

1. "Z A do B": czyli wyjazd ze Szczecina tak, aby na ok. 18.00 być w P.

2. "Turystyczno-włóczęgowska": wyjedzie wcześniej i opłotkami dojedzie do P.

3. "Spontaniczna": soliści i tacy, którym nie pasuje ani (1) ani (2). No i Koledzy nie ze Szczecina.

PYTANIA

1. Czy 18.00 jest OK? (może wcześniej?)

2. Robimy listę? do poszczególnych grup?"

Czekamy na Wasze potwierdzenia udziału i deklaracje przystąpienia do poszczególnych grup wyjazdu, w zależności od Waszych możliwości i czasu wolnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jestem ZA... Akurat mam dzień wolny w robocie i z chęcią spędziłbym w siodle :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jolu i Waldku, serdeczne podziękowanie za tak miłe przyjęcie i gościnę Jesteście SUPER. I specjale podziękowanie od rodziny z Holandii byli bardzo a bardzo zachwyceni waszą gościnnością i serdecznością. Johan powiedział że nie miał w życiu tak fajnego dnia z tak wspaniałymi ludźmi. Jeszcze raz DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że jakiś najazd mają dziś Jola i Waldek, i to nie tylko Wikingów... ;) czytam że był Marek z rodziną, potem jadąc do Lubiewa, widziałem zaparkowanego u Was przy posesji Volkswagena Krzysia... Niezły ruch macie dzisiaj ;)

Pozdrawiam Wszystkich Burgmaniaków GZ przebywających w kurortach nadmorskich no i gospodarzy z Wolina. :)

Odnośnik do komentarza

Pozdro KriSSo, niestety ciebie nie zauważyłem. Szkoda, chwilka pogawędki by nie zaszkodziła..Z tyłu to syn. Pierwsza większa przejażdzka. Świnoujście - Wolin i wikingowie - Warnowo - Wisełka - Międzyzdroje - Świnoujście. Pozdro jeszcze raz i być może do zobaczenia we czwartek w Pobierowie

Odnośnik do komentarza

Jolu i Waldku, serdeczne podziękowanie za tak miłe przyjęcie i gościnę Jesteście SUPER. I specjale podziękowanie od rodziny z Holandii byli bardzo a bardzo zachwyceni waszą gościnnością i serdecznością. Johan powiedział że nie miał w życiu tak fajnego dnia z tak wspaniałymi ludźmi. Jeszcze raz DZIĘKI.

Sprawą bezdyskusyjną jest fakt, że dobrą imprezę tworzą ludzie, a bez Was (i Waszych gości z Holandii) na pewno nie byłoby tak fajnie. A poza tym, spontan przeważnie zaskakuje....

f399723de000781dmed.jpg

Pozdrawiamy.

Jola.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj przed 7-mą rano widziałem jadąc do pracy z kierunku Polic jadącego do miasta Spidermax-a na żółtych blachach. (więc jest nowy pająk w mieście)

Chłopaki z Wielkopolski do nas się wybierają:

http://www.forum.burgmania.net/topic/22736-wypad-pes-u-w-zachodniopomorskie-sierpien/page__pid__420802#entry420802

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, co raz bliżej czwartek... i planowane spotkanie w Pobierowie na godz. 18.00 w miejscu zaproponowanym przez Jerrego:

Miejsce mam, można usiąść (nie wiem ilu Was będzie, ale kilka ładnych miejsc jest).

W bezpośredniej okolicy jest również dużo miejsca na postawienie skuterów.

Prosimy o deklaracje wyjazdu w poszczególnych grupach, wg możliwości i czasy wolnego uczestników GZ.

GRUPA 1-sza "turystyczno-włóczęgowska" - wyjazd parę godzin przed spotkaniem i jedzie opłotkami do Pobierowa:

1) ...

2) ...

3) ...

GRUPA 2-ga "z A do B" - wyjazd około godz. 16.15-16.30 i jazda S3 prosto do Pobierowa:

1) Urbi

2) ...

3) ...

GRUPA 3-cia "spontaniczna": soliści i tacy, którym nie pasuje ani (1) ani (2). No i Koledzy nie ze Szczecina:

1) bilety + Zosia

2) qszysiek

3) minimi1

4) ...

Odnośnik do komentarza

Brawo Wojtku ... pełna profeska ...

Ale ...

Najbardziej podoba mi się : "No i Koledzy nie ze Szczecina" ... rozumiem że chodzi prowincję ... :lol1:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jadę sam z Zosią i może z kimś ale nie wiem o której wyjazd i przyjazd. Nie podłączam się do żadnej podgrupy czyli solo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jadę sam z Zosią i może z kimś ale nie wiem o której wyjazd i przyjazd. Nie podłączam się do żadnej podgrupy czyli solo

Czyli GRUPA 3...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...