Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Wielka Brytania


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze ludzie z UK przestali zagladac na forum (oprocz mnie :P ) to ponawiam pytanie, jezeli jest ktos z nowych forumowiczow na wyspach brytyjskich to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczolkin

    13

  • Mikołaj

    13

  • flyradek

    8

  • Jezman

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem :) , nie nowy na forum, nowy na wyspach (w miarę)... tak nowy że jeszcze nie mam tutaj dwóch kółek

Odnośnik do komentarza

Mikołaj ja siedzę w Bristolu. Na razie krucho z kasą ale jak się odbije to jasne, niestety chyba będzie to następny sezon

Odnośnik do komentarza

Spoko. A nie myslales zeby sobie zorganizowac transport swojej Majesty? Jest teraz sporo polskich firm ktore zajmuja sie przewozem wszystkiego na trasie Polska - GB. Koszt skutera/motocykla to ok. 200-300 elżbietek

Odnośnik do komentarza

Nie... już bym wolał nią przejechać za takie pieniądze :) Z tego co wiem to żeby zarejestrować w UK pojazd z importu musi on być przystosowany w autoryzowanej stacji - wymiana przedniego reflektora i prędkościomierza wyjdzie pewnie więcej niż jest on warty.

Zresztą Majka ma zostać w Polsce i czekać na urlop :) a tu będę chciał coś większego sobie sprawić, niekoniecznie skuter

Odnośnik do komentarza

Siema, ja w kwietniu wybywam do Glasgow, jak się tam ogarnę to bedę polował na x-maxa 125 :) Macie jakieś sprawdzone komisy, portale www w UK gdzie jest sporo skuterów?

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś sprawdzone komisy, portale www w UK gdzie jest sporo skuterów?

Zaczalbym szukanie od ebay.co.uk i autotrader.co.uk/bikes

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Ja jestem z okolic Derby

Planuje wypad do Niemiec w Czerwcu na coroczna imprezę Polskiego Bractwa Motocyklowego

Co roku jeżdzę wiec jak ktoś chętny to zapraszam na 3 dniowy wypad.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowy, mieszkam w Bristolu i latam codziennie na mojej Majce 400. Jak jest ktos chetny na jazde, zapoznanie sie, to zapraszam. Pozdrawiam

Jako ze ludzie z UK przestali zagladac na forum (oprocz mnie :P ) to ponawiam pytanie, jezeli jest ktos z nowych forumowiczow na wyspach brytyjskich to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Witam, jestem nowy. Mieszkam w Bristolu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bristol stanie sie stolica burgmaniakow niebawem :)

Mamy juz w Bristolu

Flyradek i Robert76

A sukcesywnie w innych czesciach uk odzywaja sie nowi

urzytkownicy skuterow.

Powoli powieksza sie spolecznosc maksiskuterowa

Mysle ze trzeba by to jakos uczcic;)

Zadnego spotkania juz daaawno nie bylo..

A kilka spotkan mamy juz za soba.

Pozwolilem sobie pozbierac tu w jedno miejsce nasze dotychczasowe spotkania

I odrazu prosze o uzupelnienie jesli bylo tego wiecej:

http://www.forum.burgmania.net/topic/19106-i-zjazd-partii-sobota-1502-londyn/

http://www.forum.burgmania.net/topic/18849-europa-jedzie-na-burgmanie-2014/

http://www.forum.burgmania.net/topic/19389-30-marca-niedziela-skuterowa-w-ace-cafe/page__st__20

http://www.forum.burgmania.net/topic/18463-burgmania-w-uk/

Juz z pierwszych spotkan

dowiedzielismy sie ze nie tak latwo

I lekko ustalic wszystkim dogodne miejsce i czas.

Niestety odleglosci czesto maja znaczenie..

Co nie znaczy ze nie warto!

Wiem, ze dalece niesprawiedliwie bedzie jesli zapytam: co myslicie o spotkaniu w Bristolu?

Skoro jest tam juz 2 burgmaniakow to wystarczy skalibrowac jakies miejsce spotkania

Tak zeby mozna bylo usiasc i pogadac i dogadac czas i date.

Z tego co pisal kolega Flyradek nie ma jeszcze (tu w uk) 2oo i jesli miejsce spotkania ustalilibysmy

w niedalekiej okolicy to moglo by to miec sens.

Data jaka mi przychodzi do glowy to cos pomiedzy 29/12/15 a 1/01/16 lub jakis styczniowy weekend

W zaleznosci kto jak pracuje.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Witaj Jezman! A kiedy dokladnie? Juz wiadomo?

Na 90 % to będzie 17-19 czerwiec. Co do miejsca i potwierdzenia daty to czekam na odpowiedz z Bractwa i dam wam znać.

W zeszłym roku to nas prawie 40 jechało z jukeja wiec grupa mocna.

Ja bede wiedział szczegóły to założę osobny wątek i kto będzie chętny to może jechać.

I oczywiscie z reszty Europy i Polski każdy jest miłe witany bez względu na czym jedzi.

Byle by tylko dojechał hihihih ;);)

Odnośnik do komentarza

Spotkanie w Bristolu??? Czemu nie. Fajna miejscówka to Cheddar, jakieś 40 min jazdy. Dużo winkielków, skalek i ładny krajobraz. Gorąco polecam. Co do terminu to jestem elastyczny...

Odnośnik do komentarza

Jezman

Wracam do pracy 10 czerwca i jesli bedziecie gdzies nisko przelatywac po tym terminie przez M25,

a na to wyglada to chetnie sprowokuje Was do malej przerwy na tankowanie i kawe na ktoryms z serwisow M25.

( oczywiscie jesli godziny nie pokryja sie z moja praca 16-24)

Ale trzeba poczekac na szczegoly waszego zlotu. Daj znac tu lub na priv jak bedziesz wiedzial wiecej.

Pierwsze spotkanie Bristol 2016 zapewne dojdzie do skutku jak tylko odezwie sie kolega Flyradek i ustalimy jakies szczegoly. Wysle mu wiadomosc na priv.

Chcialbym uzupelnic, ze skoro Flyradek nie ma jeszcze jednosladu w Uk to skoncentrujemy sie zapewne na spotkaniu w jego bliskiej

okolicy (pub, jadlodajnia, cokolwiek) a wyprawy po okolicy zostawimy na kolejny raz( ja mam 1,5h drogi w jedna strone do Bristolu a w zaleznosci od okolicznosci moje 2 kobiety byc moze tez beda chcialy wziasc udzial w spotkaniu i tu nie wiem czym przyjade 4oo czy 2oo czy jedno i drugie))

Oczywiscie innych chetnych z Uk zapraszamy rowniez:)

Tymczasem Pomyslnosci w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza

Pomyślności w Nowym Roku!

Co do spotkania to czemu nie :) ale ja niestety nie mam warunków żeby Was ugościć (jedynie pokój, jakby co kimnąć można wiadomo :) )

Zlinczujecie mnie ale nie zapowiada się żebym kupował jakąś maszynę. Pracę mam taką że muszę autem jeździć, zostaje opcja że raz na miesiąc mógłbym odpalić maszynę na parę godzin, przy braku garażu chyba mija to się ze zdrowym rozsądkiem (ale cały czas walczę :fireman2: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...