Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Serdecznie zapraszamy do tematu w którym możemy opisać nasze wrażenia po XI Zlocie Burgmanii

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • pgizi

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

My jesteśmy już w domu ze względu na naszą młodą.

Dziękujemy Kujawiakom za organizację imprezy oraz za " ijo ijo" z kogutami, wszystkim Ciociom i Wujkom, którym Natalka krzyczała "mojsie", dziękujemy wszystkim dzieciakom za wspólną zabawę w piaskownicy...

Odnośnik do komentarza

Witam jeśli możecie to wstawiajcie fotki ze zlotu żeby inni mogli poznać magię takiej imprezy :scared: i w przyszłym roku dołączyli do braci skooterowej !

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy blisko a i tak nas zmoczyło. Ostatnie 30 km w deszczu i burzy. Cały wyjazd i spotkanie jak najbardziej pozytywny - jak zwykle przygody musiały nam się trafić (wielkie podziękowania dla serwisu w Bydgoszczy Motodream że oponę nową załatwili w jeden dzień do burka - pełen szacun za profesjonalizm i udzielenie pomocy w te wolne dni - jak najbardziej warto na nich zawsze mozna liczyć). Atmosfera jak zwykle fajna - warunki kwaterunkowe do poprawy przez kolejnych organizatorów bo w tych czasach to już nie przystoi tak się bawić albo trzeba od razu napisać że warunki będą poligonowe.

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domu. Po drodze 'trochę" popadało, ale w doborowym towarzystwie można jechać nawet w burzę.

Ogólnie wrażenia ok, troszkę warunki pachnące wczesnym Gierkiem, ale było tyle fajnych momentów, że nawet ta słonawa herbata robiła się słodka.

Położenie tego ośrodka super, cisza i spokój. Nie wiem jak część hotelowa, ale domkom przydałby się delikatny face lifting.

Ogólnie rzecz biorąc: Niech żałuje kto nie był !

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo dziękujemy za spotkanie

Zawsze miło jest was zobaczyć mam dziwne wrażenie, że piłem z każdym

Wielkie podziękowania dla ORGANIZATORÓW

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dotarłem do Ciechocika po G. 23,miło było mi się z Wami spotykać, nie spotkałem kilku znajomych ale musiałem wracać do sanatorium,pozdrawiam Was i do zobaczenia Giżycku

Odnośnik do komentarza

Witam wszytkich, na forum jestem nowicjuszem więc zacznę od ;Mam na imię Darek mieszkam w Kole woj wielkopolskie, motocyklistom jestem od zawsze na maxi skucie śmigam od niedawna miałem okazje uczestniczyć w burgmanii 2015 co prawda tylko w sobotę ale mogę powiedzieć że było super pozdrawiam wszystkich Burgmaniaków

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kto to wymyślił żeby szamana wrzucić do jeziora? Zemścił się, oj zemścił :D Deszcz zaczął się za Toruniem a skończył dopiero przed Płońskiem.

Dziękuję organizatorom za wysiłek jaki włożyli żeby się udało. Dzięki wszystkim za wspólne spotkanie i sympatyczne gadanie.

Fotki dorzucę niedługo.

PS

Chciałbym poinformować szanownych forumowyczów, że na XI Zlocie Burgmanii STAŁ SIĘ CUD !

Moja YaMajka zachorował trochę po przejazdach parady po betonach izapaliła się jej żółta lampka ostrzegawcza i wyskoczył błąd 37,

Pokazywał się on jeszcze dzisiaj gdy wyruszałem w drogę powrotną z duszą na ramieniu. Ale jak przejechałem się winklami w dolinie Wisły to po kilkudziesięciu nawiniętych kilometrach błąd CUDOWNIE SAM ZNIKNĄŁ !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tez melduję się w bazie.

Wielkie podziękowania dla organizatorów że przygarnęli kropka który przyjechał całkowicie spontanicznie.

Nie piszę o warunkach ponieważ uważam że najważniejsze jest dobre towarzystwo a tego nie zabrakło.

Mam nadzieję że niebawem znów się spotkamy w tak zacnym gronie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pgizińszczaki szczęśliwie wylądowały. Trochę zmęczone (szczególnie dolne partie moich pleców) ale całe i zdrowe. Pomoczyło niewiele...

Dla Kujawiaków wielkie dzięki za zorganizowanie naszego święta! O warunkach nie będę pisał bo "koń jaki jest każdy widzi". Wierzę, że zrobiliście wszystko co w waszej mocy żeby było git! Ważne że się spotkaliśmy i dobrze się bawiliśmy.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem żeby nie uszy morda by się śmiała na okrągło.

Wszystkim wielkie dzięki i do następnego.

Basia,Janek mimo troszku deszczu super było z Wami wracać,dzięki i do zobaczyska.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Juz w domciu. O warunkach w tym wątku sie nie wspomina, a wrazenia po tylu spotkaniach i pogaduchach sa bardzo pozytywne i pozostana na dlugo. Dzieki organizatorom za to ze dali z siebie wszystko, aby mimo niedogodnosci wyszlo OK.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już w domu. Po drodze troszkę zmoczyło ale nie tyle, by zepsuć wspaniały humor po takiej wspaniałej imprezie. Wielkie podziękowania dla organizatorów za wysiłek. Co do warunków lokalowych oraz gastronomii to...wcześniej już było wspominane - trochę nie współczesne. Ale najważniejszy był klimat spotkania. A ten był SUPER!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marzena i Volvo673 dotarli do domu cali i zdrowi choć troszkę zmoczeni.Dziękujemy organizatorom za super zabawę do następnego spotkania.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko dobre co się dobrze kończy. Dobrze było, szkoda, że się skończyło. W drodze na Burgmanię 100 zł i 4 punkty. W drodze powrotnej bez przygód. Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

ja też już w domu, BRAWO KUJAWIAKI :clapping: świetna impreza. Na kwaterę nie narzekam, bo "lepiej źle jechać niż dobrze iść" .

Bilety, Zosia, Melmacie i Burgifan - dzięki za wspólną podróż powrotną. A Szaman zemścił się chyba tylko na tych co go wrzucali, bo do samego Szczecina było sucho i nawet słońce wyszło :)

jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów - moja Ola już żałuje że nie była

Odnośnik do komentarza

Nat i Kamil już w domu - po drodze "trochę" zmoczyło, ale szybko słonko wysuszyło, więc wyszliśmy na zero ;)

Kujawiakom wielkie podziękowania za serce włożone w organizacje imprezy :) pomimo, że wyglądam jak dziecko wojny jestem bardzo szczęśliwa - do następnego ;)

Odnośnik do komentarza

Hejka wszystkim.dojechali my cali i zdrowi czego życzymy całej ekipie.Kujawiaki było supeer za co wielkie dzięki.

Wrażenia pozostaną jak zwykle na baaaaaaaaaaaaaaaardzo długo.Pozdro :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...