Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę świetna impreza. :clapping:

Teraz już wiem, że nazywanie się BURGMANIAKIEM brzmi DUMNIE! O ile pozwolicie mnie, wąchaczowi splin, tak kiedyś się nazywać.

Byliśmy z Beatą pierwszy raz, więc nie mamy porównania, ale już jesteśmy ciekawi gdzie odbędzie się kolejny zlot i pewni udziału w nim.

Bo BURGMANIACY to naprawdę zajefajna wiara.

Dziękuję i pozdrawiam. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • Saper

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dziękujemy Organizatorom za organizację świetnej imprezy i oczywiście za przygotowane atrakcje (szczególnie te po paradzie - uciechy było po pachy) :clapping:

Uczestnikom Zlotu dziękujemy za wspaniałą atmosferę.

Szkoda, że wszystko co miłe tak szybko mija, a na następną Burgmanię znowu musimy czekać rok :msn-cry:

KasiaP i ja ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu uzyskałam dostęp do internetu ;)

Chciałabym w tym miejscu złożyć wyrazy ogromnego szacunku dla całej Grupy Kujawsko - Pomorskiej za zorganizowanie XI Zlotu Burgmanii. Bez Waszego zaangażowania, poświęcenia i determinacji nie dane by mi było ponownie spotkać się z ludźmi, których nie widziałam prawie rok.

Dzięki za super atmosferę, pogaduch, śmiechy, itd.

Podziękowania dla sponsorów superaśnych nagród, szczególnie BMW Nas uszczęśliwiło ;)

Dziękuję moim współlokatorom Gieńce i Orłowi, jak zwykle było super :)

I oczywiście Naszym towarzyszom podróży: Patrycja, Strażak, Cormoran, Foczka, Krzytro dzięki za podróż i cierpliwość.

Szkoda, że co dobre szybko się kończy.

Odnośnik do komentarza

Po rocznej przerwie miałam okazję odetchnąć zlotowym klimatem, wielkie dzięki wszystkim którzy się do tego przyczynili. Malownicze miejsce, moc atrakcji,(nawet szaman od zaklinania pogody) wielka frajda, ale przede wszystkim ludzie i atmosferka którą tworzą.

W życiu ważne są tylko chwile....

Uściski dla wszystkich bliższych i dalszych

Ela (Bargacz)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zacznę tak. Naprawdę kawał roboty by zorganizować imprezę na tyle osób. Byłem na 30 imprezach zorganizowanych przez ludzi z Burgmanii więc mogę się wypowiedzieć. 9-ty raz jestem wózkiem bo jestem od jakiegoś czasu niepełnosprawny.

Wtorek, środa – trwały jeszcze przygotowania na przyjazd ludzi – sam widziałem.

Życie pisze swoje scenariusze, ja mówię „życie to ne bajka”. Nic nie wypada 100% jak zostało zaplanowane.

Jeżeli chodzi o nocleg to nie będzie za te pieniądze „Hiltona”, nie leci nam na głowę, mamy gdzie spać więc nie powinno być problemu. Mi się pokój podobał. Dla mnie najważniejszy był podjazd dla wózków. ¾ dnia spędzam na dworzu. Ja nie narzekam. Pogoda dopisała i to jest najważniejsze. Przypominam sobie tylko jedną deszczową Burgmanię.

I też było ok.

Jeżeli chodzi o jedzenie to mam nadzieje że Bobas żartował z tym zastrzałem i kelnerem.

Tu były kelnerki i zaplecze. Oby bez zastrzałów. Nie jadłem ziemniaków i nie piłem kawy ale inni tak

A poważniej głodny nie byłem więc mi wystarczyło. Szkoda tylko że restauracja zatrudnia nieuczciwych pracowników a inni zbierają cięgi i jest im za to w niesmak.

Alkohol był, jest i będzie i każdy pije go ile chce. Nie ma przymusu. Wszyscy są dorośli. Ja jakoś nie pije od 3 lat (leki) i dalej znam te same osoby. Nie usłyszałem jeszcze – ten nie pije to nie idziemy do niego.

I na Burgmanii jest na prawdę mało alkoholu.

Dzieci – przez 10 lat nie widziałem i nie słyszałem by któreś z dzieci było nie zadowolone. A co roku ich przybywa.

Teraz przejdę do najprzyjemniejszej rzeczy.

Dziękuję bardzo wszystkim za zorganizowanie, przeprowadzenie i wzięcie udziału w aukcjach i licytacjach. Myślałem o symbolice a tu zaskoczenie. Naprawdę się tego nie spodziewałem, zrobiliście mi dużą niespodziankę.

Jak wszystko będzie ok i Siemik nie wystraszy się zadania to spotkamy się za 4 miesiące na Mierzei

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Opaskę zdjąć można - tylko JAK ?

Próbowałem nożyczkami, nożem, skalpelem, piłką do metalu.... i się nie udało !

W robocie od rana pytali się kto mnie tak zaobrączkował :D

Całe szczęście umówiłem się na dzisiaj z kumplem, to mi szlifierką kątową odetnie, bo mi jedną ręką niewygodnie i pewnie ciachnął bym sobie dłoń :)

Odnośnik do komentarza

Była to moja pierwsza Burgmania i na pewno nie ostatnia, organizatorzy mieli naprawdę trudne zadanie, żeby ogarnąć taką masę ludzi, Bobas jesteś scenicznym zwierzęciem. Co do warunków bytowych to faktycznie szału nie było zwłaszcza w Zielonym Zakątku ale i tak w domku spędziłem tylko kilka godzin w nocy. Poza tym przypomniały mi się z dawnych lat moje spartańskie biwaki motocyklowe.

Okolice super, pogoda aż za dobra, atrakcji tyle, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie (konkursy, przejażdżki, zwiedzania itp.).

Nakręciłem 800km i wróciłem do domu z fajnymi wspomnieniami.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję Kujawiakom za fajną imprezę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też wreszcie dotarlismy do domu. Choć z Larwą nie było to wcale takie proste.

Impreza udana, zawsze spotkania z Wami są udane ;)

Kujawiacy dzieki za organizacje i wspaniałe spotkania.

Wzystkim Towarzyszom spotkanym w osrodku przy wspolnej biesiadzie i ... rownież wielkie dzięki :)B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udało mi się wreszcie usiąść spokojnie do komputera i mogę coś napisać. Szacun dla wszystkich organizatorów za ogarnięcie tematu,a pewnie nie było łatwo.Wielkie dzięki dla Arturasa za pomoc w Wykonaniu tak dla mnie ważnych Dyplomów (pamiątek) z licytacji kamizelek.Wszystkim za doborowe towarzystwo. Współlokatorom za transport do domu .No i oczywiście wszystkim za przemiłą atmosferę jaką tworzymy na tak licznych Zlotach.Oby tak dalej i do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja się odmelduję cały i mokry dotarłem do domciu.Dzięki wszystkim za fajną zabawę Szamanowi za piękną pogodę a Kujawiakom za perfekcyjne ogarnięcie chyba największego zlotu na jakim byłem a trochę ich już było.

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję organizatorom za zrobienie tak fajnego zlotu z super atrakcjami,pomysł z torem trafiony w dziesiątkę ,pokonując zakręty cieszyłem się jak dziecko nawet wtedy gdy wydech zaczął chaczyć ?

Wszystkim uczestnikom dziękuje za miłą atmosferę i zabawę ,panom z BMW za możliwość przejechania się różnymi motocyklami ,a grupie śląskiej za pogaduchy na tarasie domku nr.1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję organizatorom oraz wszystkim, z którymi miałem okazję i przyjemność pogadać, nowo poznanych i starych Burgerów .Czas szybko zleciał ale tak to już jest w miłym gronie.

Pozdrawiam wszystkich mocno itd.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję za wspólnie spędzony czas wszystkim z którymi miałem okazję pogadać. W szczególności dziękuję organizatorom za ogrom pracy i wyrzeczeń ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Witam, byłem na zlocie pierwszy raz, bardzo pozytywna impreza polecam wszystkim, szkoda że tak daleko od dolnośląskiego :confused:

Parę fotek ze zlotu :

Pozdrawiam wszystkich Maxi skuterzystów :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za super imprezę :) Byłam pierwszy raz na zlocie i nie sadziłam, że będę tak dobrze się bawić. Podziękowania dla Kujawiaków za zorganizowanie tak fajnej imprezy :). Podziękowania również należą się Roniemu i jego pasażerce za pomoc nam na trasie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę (szczególnie moim Braciom i Siostrom z GZ). To mój pierwszy Zlot i nie ostatni, oj nie :)

Szacunek za podjęcie się tak trudnego zadania i sprostaniu przeciwnościom losu ;)

Poniżej filmik okiem GZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszyscy moi przedmówcy napisali właściwie wszystko. Zlot bardzo gorący, liczny i pełen wrażeń. Trzy dni przeleciały jak oka mgnienie. Dziękuję wszystkim za miłe spotkania i rozmowy. Wróciłem naładowany pozytywną energią. Do zobaczenia na następnej Burgmanii.

I jeszcze serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego aby uzbierać tak ważną i potrzebną kwotę pieniędzy na pionizator dla Jordana. Specjalne podziękowania dla Grupy Mazowieckiej. To tez jest Wasze.

120e0e3dcdc37cec4a2dcd480a593f42.jpg

Odnośnik do komentarza

Dotarłem już do domu i chciałbym podziękować Uczestnikom i Organizatorom zlotu Burgmanii za wspaniałą atmosferę naszego spotkania :) .

Pogoda dopisała (no, może Upiorek się jednak delikatnie "zemścił" w niedzielę oberwaniem chmury w drodze powrotnej za swoje "podtopienie" ;) ), humory dopisały, organizacja dopisała, a ośrodek był jaki był... Za parę tygodni nikt o tych niedogodnościach nie będzie pamiętał, bo już dzisiaj wspomina się o nich ze śmiechem, jako o następnej "atrakcji" ;) , "herbata z łez kucharek" czy "herbata gotowana na wodzie z Lichenia" albo "karaluch który ganiał Orzecha po domku" przechodzą do klasyki historii Burgmanii :) i ciężko kupić takie "extrasy ;)" za pieniądze...

Mi się zlot podobał :) .

PS. "Bobas na prezydenta!!!" ;) ... i drugie co czasami pobrzmiewało na zlocie to "pokaż cycki!!!" ;) ...

PS2. Wielkie podziękowania dla BMW Fus za uatrakcyjnienie naszego spotkania naprawdę mocnym akcentem, bo ilość udostępnionych bez problemów modeli powalała, a wylosowane nagrody na pewno niejednego wygranego ucieszą.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Składam podziękowanie dla grupy Kujawsko- Pom za XI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2015*.

Tak jak pisze dr.big, wszelkie niedogodności w przyszłości będą wspominane z uśmiechem... no bo kto mógł przewidzieć, że na śniadaniu podadzą wodę z Lichenia? ;) ale to są detale...

Kluczowe podczas zlotu były kwestie organizacyjne a te oceniam wysoko... mówiąc prościej było super :clapping:

Dziękuję w tym miejscu wszystkim przybyłym na nasz XI Zlot.

THX dla BMW FUS oraz całej ekipy, która przyjechała z Warszawy aby uatrakcyjnić imprezę oddaloną o 300 km.

Dziękuję Ewikowi i Wrzoniowi za profesjonalnie poprowadzoną aukcję charytatywną dla Jordana.

Specjalne podziękowania dla licytujących.... kwota, którą uzyskaliśmy zaskoczyła :clapping: :clapping: ...pozytywnie!

Podziękowania należą się także sponsorom zlotu i fundatorom nagród... Tradycją stało się, że w konkurencjach zlotowych można wygrać xtra nagrody i także w tym roku było "grubo" :clapping:

No cóż... zlot, zlot i po zlocie :blush:

Do zobaczenia na kolejnych imprezach Klubu Burgmania 18.gif

Ps. Bym zapomniał... BOBAS na PREZYDENTA! hurray.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...