Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • Saper

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

430 km zrobiłem na Zlot i z powrotem. Pogoda super atrakcje po paradzie extra, bunkry, jazda po poligonie i Grochówka ZALICZONE. Minus to brak możliwości kupna jakiś suvenirów. Pamiątkę bym chciał choć by koszulkę. Biuro Zlotu które chyba sprzedawało gadżety było nie czynne więc nic nie kupiłem. A na podane tel nie opowiadali . szkoda

Po za tym to fajnie. Sporo maszyn.

Odnośnik do komentarza

To był mój pierwszy wyjazd z synem tak daleko.

Dzięki Trenexowi i jego małej wygadanej :-) bardzo miło to wspomina. Warunki i ogół to inna strona ale dla mnie ważny byl czas spędzony z synem i przyjaciółmi. Z takimi kolesiami mogę na koniec świata :-)

Pozdrawiam 7 z Zielonego Zakątku!

Do nastepnego!

Odnośnik do komentarza

Basia z Jankiem to nie mieliście kiedy się dmuchać,mogliście zrobić to w domku ale na trasie :question:

W sumie każda pora dobra oj Jasiu Ty figlarzu. :msn-wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ranek po Zlocie. (poniedziałek)

Wyspani po śniadaniu teraz mogę napisać:

XI Zlot Burgmanii uważam za bardzo udany - pogoda zamówiona dojechała na czas i wystarczyło na cały zlot czyli szaman spisał się na piątkę. Uczestnicy z uśmiechniętymi mordkami też dopisali.

Atrakcji zlotowych było na wypasie i dla dorosłych i dla dzieci.

Moi drodzy przy takich imprezach zawsze znajdzie się jakiś malkontent a przecież najważniejsze że mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie, poznać realnie wirtualnych znajomych, zacieśnić już istniejące znajomości, przeżyć niezapomniane chwile i odstresować się od dnia codziennego.

Kujawiacy było super !!!!!!

Powrót lekko nam się skomplikował na A1 bo wozidełko Lecha złapało gumkę czytaj rozwarstwiła się opona na 1/2 długości i jechał 40 na godzinę do bramek na Malbork skąd został ewakułowany do Kurortu już na 400 bagażowych kołach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kujawiaki WIELKI szacun za organizacje imprezy.Było SUPER!!!Impreza w 100%udana?.

Podziękowania dla towarzyszy podróży ?

Odnośnik do komentarza

Kochani chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniałą imprezę, mogę śmiało napisać że był to nasz 3 zlot i zdecydowanie NAJLEPSZY, było mnóstwo wspaniałych atrakcji przede wszystkim dla moich chłopców :msn-wink: (a wiadomo że uśmiech dziecka to najwspanialsza rzecz na świecie). Spotkaliśmy dobrze znane buźki i poznawaliśmy nowe buźki :group:

Kujawiaki stanęli na wysokości zadania i uważamy że XI ZLOT był REWELACYJNY wielkie brawa dla całej grupy organizatorów :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Dziękujemy Molo, Valdiemu, Agusi, Domelowi i Jachu za wspólną podróż, oraz wszystkim obecnym za wspaniałą i niepowtarzalną zabawę

Ściskamy mocno i do następnego razu IGA PIN i ROMUŚ

ps. Kujawiaki polecam się na przyszłość :msn-wink: buźka

Odnośnik do komentarza

Było mega mega zajeb.... organizacja parady zabaw itd super.

Wielki dzięki organizatorom za tak udaną zabawe.

Szacun dla Rypaka za nagły spontan zbiórke kasy dla jordana (plastikowy kubek) super zajebisty pomysł :clapping: .

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Dzieki grupie ślaskiej za wspólny przylot , zabawe i inne atrakcje

Odnośnik do komentarza

Serdeczne podziękowania dla organizatorów tegorocznej burgmanii.

Dzięki wszystkim za miłą zabawę i wspólnie spędzony czas.

Odnośnik do komentarza

wielkie podziękowania dla Kujawiaków za orgaizację zlotu i miłą atmosferę .Dotarliśmy do domu w niedzielę ok.14:30 bez przygód

pozdrowienia dla Bugmaniaków :clapping::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza

My z Martusią też dziękujemy za wspólne uczestnictwo w tak wspaniałej imprezie, Było super bombowo, dzięki wszystkim za pogaduchy i spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy bardzo za wszystko....

Organizatorom :clapping:

Super atrakcje w każdej postaci ... nawet czakanie na obiad i zakłady kto co zje i czy zje - w super towarzystwie były bezcenne :)

Dziękujemy za wspólne dnie i noce - domek nr 1

Kasia - Marek dziękujemy, że zabraliście nas na tę piątkową wycieczkę :)

Grupie Licheńskiej :) dzięki za wspólny powrót

....... i znowu trzeba czkać cały rok :(:msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chcialem cos wczoraj napisac ale padlem.

Dziekuje za wszystkim ktorzy przyczynili sie do organizacji zlotu, mam tylko jedno zastrzezenie, cholera dlaczego juz sie skonczylo :)

Dziekuje wszystkim za wspolna zabawe, za biesiady, rozmowy bez konca choc jak zwykle nie jest to latwe porozmawiac z kazdym mimo tego ze sie staralem.

Uwaga zbieram ekipe ktora wrzuci do jeziora tych co wrzucili szamana bo sie zemscil okrutnie i w drodze powrotnej mialem deszcz ktory zmienil sie w ulewe a potem w oberwanie chmury, na szczescie szaman sie zlitowal i temeperatura skoczyla na tyle ze mozna bylo wyschnac jadac :) 830 km nawiniete usmiech od ucha do ucha.

Kujawiaki dziekuje za wspaniala zabawe i moc pracy ktore wlozyliscie zeby wszyscy mogli sie tak wspaniale bawic.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Imprezka super i nic więcej nie dodam niż to co napisało moje szczęście IGUŚKA,

ale nie dawało i chyba już nie da mi spokoju (jest to jedyne złe wspomnienie ze zlotu), to do jakiego stopnia doprowadzono bunkier, który mogliśmy zwiedzać w trakcie parady. Nie mam oczywiście o to pretensji do organizatorów ;)

Znalazłem coś takiego i pomyślałem że może się podzielę znaleziskiem.

Odnośnik do komentarza

I ja tam byłem i to i owo piłem a co zobaczyłem.... Zgrana rodzina m-maniaków- super. Warunki- powrót w czasy PRL zrobił na mnie dobre wrażenie. To tak jak stracić na chwilę kilkadziesiąt lat. Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych kolegów i tych których nie zdążyłem poznać.Mój powrót do Konina zaplanowałem przez Koszalin, Ustronie i Kołobrzeg. Moja mała córeczka Honda dowiozła mnie bez szwanku. W domku byłem o 23 w niedzielę. Ominęły mnie atrakcje typu -deszczyk ale niestety remonty drogowe i frezowany asfalt - tego się nie dało ominąć. Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pin...Szkoda, że zamiast doposażać (10:20sek. filmu) poszli w drugą stronę...Masz rację - byłoby wtedy o wiele ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Takie stracie dwóch podejść.

Piątek super zwiedzanie fabryki, którą pięknie wyremontowano i porobiono fajne ekspozycje a w sobotę taki obrocik o 180st.

Ale co tam, grunt że było tu i tu fajnie :D Ja mam banana do dzisiaj :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękuję Organizatorom za przyjęcie tak licznej grupy osób i zorganizowanie dla nas tak miłej imprezy pełnej atrakcji i wrażeń. Gratuluję pomysłowości. Każdy wybierze sobie coś innego i będzie to pamiętał jako główną atrakcję i wspomnienia ze Zlotu, charakterystyczne dla tegorocznego - ja już wybrałem i bardzo za nie wszystkie dziękuję.

Dziękuje uczestnikom Zlotu za jak zawsze wspaniałą atmosferę zabawy z uśmiechem i wspólnej życzliwości.

Miło było Was wszystkich znowu zobaczyć w dobrych humorach.

Ekipie śląskiej dziękuję za wspólne kulanie i zabawę od rana do rana - aż dziwne, że taras w domku nr 1 wytrzymał. :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Domele też już od kilkunastu godzin w domku. W zasadzie wszystko zostało już napisane ale wypada złożyć wielkie DZIĘKI dla wszystkich, zwłaszcza Organizatorom naszej flagowej imprezy za wkład i przygotowanie całej oprawy. Pod każdym względem należy Wam się - Kujawiacy, szacun, oby nasze następne spotkania odbywały się w takiej atmosferze i na takim poziomie. Dzięki również dla Współpodróżników za bezpieczne tam i z powrotem. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cóż mogę dodać, organizacja i towarzystwo na medal. Kujawiaki jesteście po prostu wielcy :clapping::notworthy: :notworthy: Rozmowy, żarty, poczucie humoru i nastrój naładował moje akumulatory do pełna.

Wracaliśmy niespiesznie z postojem we Włocławku z kilkoma burzami po drodze, czasem w strugach deszczu, który zmył z nas kurz i pot :)

Za Płockiem słońce i wiatr osuszył, w wyśmienitych nastrojach dojechaliśmy około 18 do domu, by w gronie rodzinnym jeszcze świętować imieniny Wieśka :fireman2: .

Chciałabym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tak wspaniałego wyniku licytacji. Darczyńcom znakomitych fantów, licytującym i tym którzy podchodzili z słowami "na licytację przeznaczyłem xx zł, nie udało się mi nic wylicytować to dorzucam się do sprawy", za inicjatywę Rypaka, wszystkich wrzucających do puszki Rypaka i ukłony dla Krzytra za tak pięknie oprawione wcześniej licytowane kamizelki.

Całej Grupie Śląskiej za.. Wy już wiecie za co :msn-wink:

Jak tylko ogarnę wszystkie zebrane datki poinformuję dokładnie czego dokonaliście. Burgmaniacy macie wielkie serducha i ogromną empatię. Jestem wzruszona i pod ogromnym wrażeniem, dziękuje wszystkim :):notworthy: :notworthy:

Tylko nie wiem dlaczego, jak tylko dzisiaj coś zaczynam mówić wszyscy śmieją się ze mnie :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Domele dziękują Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak wypasionej imprezy, Kujawiaki WIELKI SZACUN !!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Wszystko było na 6+, prócz jednego malutkiego szczegółu :cool2:

Dziękujemy dawno nie widzianym i nowo poznanym za wspólne biesiadowanie, pogaduchy i fantastyczną atmosferę, którą potrafią zrobić Burgmaniacy :)

Wróciliśmy, z bananem na buziach, zmoczeni deszczem, wysuszeni słońcem :)

Pinek, Valdi dzięki za eskortę w czwartek ;), Iga, Molo dzięki za Jacha :)

Teraz pozostaje powspominać i czekać na kolejne spotkanie!

Do zobaczenia,

Aga, Domel, Jachu

P.S.

Widzę, że prawie w tym samym czasie pisaliśmy z Domelem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Żałując że się skończyło chcę się przyłączyć do podziękowań, dla organizatorów za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy, dla uczestników za towarzystwo, wszystkim za świetną zabawę i fantastycznie spędzony długi weekend !OK , a i jeszcze Dzięgielowi za ostrzeżenie przed deszczem w drodze powrotnej :cool: .

Udało mi się chyba ogarnąć ze zdjęciami więc zapraszam: https://plus.google.com/106705652435712350777/posts/d62ZsfrLRW5.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...