Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • pgizi

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Już w domu szczęśliwie dotarłem (bez deszczu) w blasku słońca . Podziękowania dla organizatorów - do następnego razu

Odnośnik do komentarza

My również już w domu od jakiegoś czasu cali i zdrowi, tylko niepotrzebnie Szamana wrzucili do jeziora bo złośliwiec zesłał na nas deszcz i nas trochę po drodze pokropiło

Podziękowania dla Kujawiaków za zorganizowanie tegorocznej imprezy ,wrażenia ogólne i atmosfera?????? bezcenne

Dziękujemy organizatorom za wysiłek i zaangażowanie jakie włożyli w zorganizowanie naszej imprezy

na której mogliśmy się razem spotkać i wspaniale bawić , szkoda tylko że tak szybko się skończyło

ale wspomnienia pozostaną jeszcze na długo w naszej pamięci.

Podziękowania również dla sponsorów a zwłaszcza dla BMW za umożliwienie jazd testowych

Do następnego :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

Rypak melduje,że dojechał z bólem pleców cały i zdrowy :fireman2:

Podziękowania dla organizatorów,współlokatorów i wszystkich uczestników XI Zlotu :clapping:

Tor w Bydgoszczy wynagrodził mi wszystkie małe niedociągnięcia o których napisano wcześniej :chef:

Odnośnik do komentarza

Andrzej również CI dziękujemy za wspólny powrót , przy tobie nasz Burek dostał skrzydeł

i nie wiemy nawet kiedy nam zleciało te 300 pare kilomertrów P.S jak tylko skręciliśmy z 7 w kierunku domu zatrzymała nas policja i było dmuchanko

kierowca i pasażer. Pozdrawiamy:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , to i ja sie dolacze do achow , ochow i wow , piekny zlot za nami a tak dlugo sie na niego czekalo . Wielkie dzieki organizatorom za super atmosfere na zlocie , wspolbiesiadnikom i wspolspaczom za tolerowanie mojej osoby , dzieki za zyczenia powodzenia na wyprawie do Azji .

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze w drodze ...

Moje wrazenia z XI -go zlotu Burgmani .... Pogoda dopisala !!!!!

Ps.

Do Organizatorow ...

Kiedy bedzie dostep do zdjecia grupowego????

Odnośnik do komentarza

Nasza czwórka dotarła do domku koło 14- tej. Po drodze nie źle lało. Szacun dla tych co wracali w taką pogodę. Wszystko przez wczorajsze "moczenie" Upiorka :clapping:

Kujawiacy ! gratuluje Wam wszystkim zorganizowania udanej imprezy. Cztery dni minęły za szybko ! Nie było telefonów, internetu ani telewizji. Dzieci biegały od rana do wieczora na świeżym powietrzu tak jak powinno być ! Było plażowanie, kąpiele, rejs, moc atrakcji na poligonie a w piątek super wycieczka do Explozeum. Nie było czasu na nudę. Było i zabawnie i edukacyjnie.

Malkontentami się nie przejmujcie - zapraszamy ich do organizacji tak dużego przedsięwźięcia, zobaczymy co pokażą.

Za Waszym pośrednictwem dziękuje wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w organizację. Gadżetów był opór, dzieciaki zadowolone, przytargały torby prezentów, Maria już ćwiczy ping ponga i mini golfa. Julia która opuściła kila poprzednich zlotów również zadowolona, wypoczęła, opaliła się na plaży, potańczyła na disco.

Wielką sprawą było połączenie dobrej zabawy z pomocą naszemu koledze. Ewa i Wrzonio oraz Krzytro brawo, brawo również dla osób licytujących, wsparliśmy ważny cel a przy tym była dobra zabawa. Marysia powiedziała że już od dziś zbiera fundusze na kolejną licytacje.

Cóż tu więcej pisać, była to moja ósma Burgmania, zapewne nie ostatnia. Do zobaczenia za rok !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chcę podobnie jak inni moi koledzy, podziękować za to spotkanie Burgmani. Dziękuję za moc trudnej, ale dobrze wykonanej pracy. Koledzy i koleżanki z Kujaw, super zlot i wszystko co przygotowaliście Wy, było najlepszego gatunku a niedogodności o których inni piszą, nie są waszą winą. Jak dla mnie całe spotkanie na 5-kę. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

My z Nati już w domku .Zmeczeni po 500km ale zajebiście zadowoleni.

Jutro jakieś fotki i co i jak przesle napisze . Pozdrowienia dla wszystkich.

ide po trzech dniach spać .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczęśliwie z Dawidem dotarliśmy do domu.

Podziękowania i wielki szacun dla Kujawiaków za organizację imprezy...

...Jaki40 za transport młodego na Burgmanię...

...Ekipie domku nr. 4 - jesteście zarąbiści...

...Paweł883 za trzy szybkie ;)

...AndrzejMysłowice za poczucie humoru ;)

...Szczególne podziękowania dla Nietoperza za asekurację tyłów i Dawida podczas wspólnego przelotu powrotnego :)

oraz całej Grupie Śląskiej

Kilka zdjęć..

Odnośnik do komentarza

Warunki i jedzenie do bani, ale mam to gdzieś :laughing: najważniejsze, że się spotkaliśmy, pogadaliśmy i się pośmialiśmy.

Nasze banany na ryjku są bezcenne :Jumpy:

Pozdrawiam Wszystkich i do następnego !scooter

ruda. - Alimta - Laura czy jak kto woli :lol2:

Odnośnik do komentarza

Ja też już od kilku godzin zbieram siły po zlocie :-) Dopadł mnie szybki deszcz na autostradzie w okolicy Włocławka ale później już tak grzało słońce, że miałem dość. Dzięki za spotkanie, pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych z którymi zdążyłem zamienić kilka słów.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie trochę deszczu po tych upałach, aż przyjemnie było w nim jechać. Dzięki organizatorom przypomniały mi się warunki poligonowe z wojska, a ubrania nadal czuć zlotem (domkiem). Poza tym wszystko na medal. Podziękowania dla ekipy z domku nr. 1 i sąsiednich za jak zwykle super zabawę w waszym jakże miłym towarzystwie. Do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i ja nareszcie ok. 21.30 stanęłam w domu, po drodze jeszcze zwiedzanie Lichenia

dziękuję Kujawiakom za zorganizowanie super zlotu , o wszelkich niedogodnościach szybko zapomnimy a pamiętać będziemy rewelacyjna zabawę i towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza

Papciochy mega zadowolone ze spotkania z Wami. Dziękujemy za wspólne chwile i mnóstwo atrakcji. Pozdrawiamy i do następnego.

Odnośnik do komentarza

Wielkie szacun za wysiłek włożony w organizację XI Burgmanii dla ekipy z Kujaw i wszystkich którzy przyczynili się do udanej zabawy, fajnie było spotkać osoby których nie widziałem prawie 2 lata, pogoda na zlocie ekstra ale powrót już w deszczu przez połowę drogi - kto śmiał wrzucać szamana do jeziora ;)

Wrażenia po zlocie jak najbardziej pozytywne i choć wiem że nie wszystko wyszło tak jak planowaliście :chef: to zabawa była przednia, szczególnie do gustu przypadła mi jazda w terenie na pace - superowy pomysł :D , natomiast przy zwiedzaniu bunkra można było odsapnąć chłodnym powietrzem, a i postrzelać z wiatrówki było można czekając na kolejne atrakcje.

Fajnym pomysłem dla mnie okazał się rejs statkiem po jeziorze, również chciałbym podziękować chłopakom z BMW za udostępnienie maszyn, stanęli na wysokości zadania.

Dzięki wszystkim za :tabletalk: i do zobaczenia na kolejnych imprezach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczęśliwy,zadowolony choć trochę zmęczny dotarłem do domu.

Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas na kolejnej mojej Burgmani

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...