Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki "Kujawiakom" za wysiłek włożony w organizację tegorocznego zlotu. Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Grupa "pomorska" również już w domu. Trasa Nowy Jasiniec - Gdańsk (237 km.) przez Chojnice, Bytów i Kartuzy prawie cała w pełnym słońcu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • pgizi

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Już w domku, dzięki Arturas za wspólny, trochę mokry powrót ;)

Atmosfera na zlocie była super, a to najważniejsze.

Dzięki Kujawiaki za organizację :)

Odnośnik do komentarza

My też już w domu

co do warunków i organizacji to odnoszę wrażenie że obowiązuje tu podobna zasada jak wyrażanie się o nieboszczyku na stypie...

tzn. nikt nic nie chce powiedzieć bo może nie wypada... i każdy zasłania się "cudowną" atmosferą. Ale w tym przypadku to raczej błąd , jeśli nie zganisz lipy to wyrośnie jeszcze większa...

impreza typowo męska i pita - trudno na trzeźwo przetrzymać takie warunki facetom , a co dopiero ich partnerką czy też rodziną , których przyjeżdża coraz mniej...

pozdrawiamy ekipę z domku nr. 12

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domciu cały i zdrowy,

pogoda na mojej 575 kilometrowej trasie (poza Kujawami) słoneczna, temperatura w drugiej połowie trasy od 30 do 35 stopni - cieeepło!

Mandaty - szczęśliwie nie były mi dane.

Teraz do rzeczy:

Bardzo dziękuję Organizatorom i Wszystkim, którzy przyczynili się ogarnięcia imprezy za wkład pracy, zaangażowanie i poświęcenie.

Wszystkim pozostałym za pogaduchy.

Współmieszkańcom za wspólne "nocne muzykowanie".

Dla mnie było fajnie.

Dzięki za wszystko i do "następnej razy".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki z Mazur do domku dotarli na 15.30 bez deszczu - na szczęście . Dzięki za wspaniałą atmosferę ( gry , zabawy , hulanki i swawole ) , co do kwaterunku i posiłków na czczaaassss to szkoda słów ! ale gdyby nie reszta roboty wykonanej przez Kujawiaków tooo - i tu wielki szacun .

Dzięka i do następnego !!

Odnośnik do komentarza

Trafiliśmy do domu jeszcze przed południem. Tym razem mieliśmy blisko, zaledwie 160 km, poprzednie 3 lata sporo dalej :)

Kujawiaki spisali się na medal, bardzo dobry zlot. Za organizację, zaangażowanie i program, oraz za realizację wykonaną z pełnym poświęceniem należy się mega "lajk" ;)

Oczywiście nigdy nie jest tak, że wszystko idzie zgodnie z planem i ustaleniami. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma możliwości znalezienia takiego miejsca na zlot, żeby zadowolić wszystkich jego uczestników. Uważam, że Kujawiakom udało się zebrać zdecydowanie więcej plusów obok minusów i mimo nieoczekiwanych trudności zgrać zlot w udane spotkanie wszystkich maksi entuzjastów. Chwała im za to :)

bmw.jpg

Godna naśladowania jest postawa przedstawiciela BMW, który udostępnił 7 motocykli do jazd testowych, z których mógł skorzystać każdy z uczestników zlotu. Nie uczestniczyłem, ale widziałem, że żadna z maszyn nie "stygła". Na koniec okazało się, że pięciu szczęśliwców, wybranych w drodze losowania, będzie mogło zatankowany do pełna motocykl BMW przetestować przez cały wybrany weekend. Byłem na 9-ciu Burgmaniach i jeszcze czegoś takiego nie było. Osobiście zazdraszczam zwycięzcom :)

Atrakcji zlotu było sporo, miło wspominam przejazd tą ciężarówką:

ciezarowka.jpg

Wiem, że były ofiary, ale atrakcja jak dla mnie była mega (miałem dobre miejscie tuż za kabiną ;) ). Agnieszka nie martw się, powiadają, że "do wesela się zagoi" ;)

Było też sporo konkursów....

Karolina przyzwyczaiła nas do zwycięstw lub czołowych miejsc w konkursach skuterowych, ale tym razem zaskoczyła wszystkich w piciu piwa przez rurkę na czas ;)

piwo.jpg

Rzut oponą to standard na każdym zlocie, ale tym razem konkurencja polegała na tym, żeby opona wylądowała jak najbliżej słupka, ale nie mogła jego dotknąć. Na zdjęciu Zdun w swojej próbie:

zdun.jpg

Bardzo dziękuję Kujawiakom za organizację zlotu i uczestnikom za miłe spotkanie.

Zdjęcia tym razem zrobione zwykłym telefonem komórkowym, ale emocje widać gołym okiem ;)

PS Bobas, przy Tobie Bałtroczyk to pikuś, jak tylko poprawisz mikrofon Piotrek nie ma szans ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też dotarłem szczęśliwie, a dzięki Mussolowi i Marcinowi_M nawet w niezłym tempie :-)

Warunki lokalowe miałem super - przywiozłem własny namiot i pare osób nawet chciało się przyłączyć :D

Atmosfera super, reszta ... no cóż...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Grupie Kujawsko Pomorskiej za ogarnięcie Burgmani.

Dzięki Współlokatorom - toważyszom doli i niedoli.

ホンダシルバーウイング600マキシスクーター

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki całej ekipie organizatorów.11burgmania zaliczona,dzięki wszystkim uczestnikom i do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ziutka i ja też cali i zdrowi tylko trochę przemoczeni już w domku. Gruby i Żaba ale wy zap......ie na tym moto, nawet w deszczu. Zlot zajeb...y, warunki polowe, Kujawiaki i Kujawiaczki - zajefajne, organizacja zlotu EXTRA. Karolina i Jordan batony pyszotka, a uwierzcie wiem co mówię. Dzięki wszystkim i każdemu z osobna, do następnego.

P.S.

Podziękowania specjalne dla Burgmaniaków z domku nr 7 i 8,za wspólne pogaduchy i nie tylko, z wami zawsze wesoło.

Campto nigdy nie zapomnę tych parunastu minut spędzonych razem,(oczywiście za zgodą Rudej) wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!! - Ziuta

Sonorku - twoje ręce czynią cuda !!!!!!!!!!!!! - Ziuta

kilka naszych fotek niebawem.

Odnośnik do komentarza

Giżycko też już w domku. Dzięki wszystkim za spotkanie i miłą atmosferę. Podziękowania chłopakom z BMW za przygotowanie i ogarnięcie jazd testowych - WIELKI SZACUN.

Co do warunków przyłączam się do przedmówców - niestety.... Skąd My to znamy.... :msn-wink:

Do następnego razu !

Odnośnik do komentarza

Razem z Sylwia dziękujemy bardzo za kolejną wspaniałą Burgmanię. Droga do domu trochę w deszczu trochę w słońcu.

Nasze akumulatory naładowane pozytywną energią, a to najważniejsze.

Dziękuję bardzo organizatorom za przygotowanie wspaniałej imprezy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja twierdzę, że najlepsza impreza była pod domkiem nr 7.

APDC2643.JPG

Była to najlepsza miejscówka na całym Zlocie, dlatego każdy chiał u nas spędzić przynajmniej trochę czasu :D

APDC2769.JPG

Impreza trwała tu na okrągło, dzień i noc.

APDC2771.JPG

Zainteresowanie było tak duże a ilość miejsc ograniczona, że byliśmy zmuszeni skracać czas zajmowania miejsc nawet przez kobiety.

APDC2834.JPG

A kolejka oczekujących na wolne miejsce pod 7-ką wciąż rosła i rosła.

APDC2646.JPG

Mieliśmy kilka niepewnych sytuacji. Jakieś zapasy i podejścia do siłki na rękę.

APDC2645.JPG

Ale całe szczęście "Straż Miejska" czuwała nad nami i wszyscy szybko wracali do dobrej zabawy.

APDC2649.JPG

Ktoś wpadł na dobry pomysł i dostawił jeszcze kilka stołów z ławkami i tak wszyscy się zmieścili.

APDC2697.JPG

Kujawiacy zorganizowali "naprędce" jakąś scenę i zatrudnili duet egzotyczny, który bawił nas samymi szlagierami.

Impreza trwała by dalej ale w pewnym momencie zorientowaliśmy się że jesteśmy ...

APDC2884.JPG

Jak jeszcze nie wierzysz, że pod domkiem nr 7 było najfajniej możesz obejrzeć więcej fotek TUTAJ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Impreza fajna i udana,moc atrakcji a co do reszty następnym razem troszkę się doszlifuje i będzie git ;)

Tak myślałem że wrzucenie szamana do wody to nie była dobra decyzja ;), zemścił się na drugi dzień w drodze powrotnej ;) ale cooo tam , nie straszne nam takie małe przerywniki pogodowe

Dziękujemy i do zobaczenia

Strażak&Patrycja

Odnośnik do komentarza

Zawsze mówiłem że BRAĆ KUJAWIAKÓW to porządne ludzie . :clapping: :clapping: :clapping: Serdecznie dziękuję za ten przemiły czas jakim mogłem się rozkoszować na Burgmani 2015 :pepsi: :pepsi: :pepsi: . Ich .Serdeczność jaką oddawali dla wszystkich uczestników zaślepia nikłe niedociągnięcia i dlatego to był spędzony czas dla którego warto żyć Dziękuję za Ich wkład i trud jaki włożyli w siebie aby ucieszyć Nas

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystko co dobre kiedyś (szybko) się kończy...

Podziękowania dla organizatorów, atrakcje suuuuper. Jazda po torze w Bydgoszczy to majstersztyk!!!

Zabawę (naukę) będę jeszcze długo wspominał...

Przejażdżka Krazem z dobrym kierowca to czyste szaleństwo :)

No i możliwość testowania motocykli BMW to tez nie zdarza się co dziennie.

Reasumując kto nie był niech żałuje, a kto był to wie o czym pisze .

Pozdrawiamy Wszystkich uczestników.

Powrót do domu przebiegł bez zarzutu ,poza jednym incydentem.Prowadzący P..... jechał zbyt szybko w mieście Łodzi czym doprowadził mnie do stanu lekowego :P

Dziękujemy za wspólnie spędzony weekend i do następnego....

Odnośnik do komentarza

Ja byłem w domu już po 13.00. Droga sucha, przyjemna i w doborowym towarzystwie za co serdecznie dziękuję koleżance i kolegom z regionu. Kujawiakom dziękuję za super imprezę. To dla mnie był pierwszy ale na pewno nie ostatni zlot. Do następnego!!!

Odnośnik do komentarza

Ja Już w domku . Pierwszy raz byłem na Burgmani i już wiem że nie ostatni . Serdecznie DZIĘKUJĘ organizatorom za to że było mi dane zobaczyć i przeżyć w moim już nie tak krótkim życiu taką wspaniałą zabawę .Serdecznie dziękuję za nagrodę jaką nigdy bym się nie spodziewał .To była bardzo wielka niespodzianka dla mnie i wielki gest z Waszej strony DZIĘKUJĘ DZIĘUJĘ DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza

Powrót przy super pogodzie. Serdeczne podziękowania organizatorom . Było fajnie ,chociaż zawsz może być lepiej.

Pozdrawiam całą brać skuterową.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...