Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2015 w Zachodniopomorskim


grota10

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie to juz przeciez MAJ.A w Majowkach bylo zawsze cos z karnawalu.Wraz z kwitnacymi bzami zaczynalo sie nowe zycie.Upajająca zieleń, chłód drzew, pachnące łąki, wiosenny czas na zakochanie ...(w nowych,pieknych maszynach) Co rok przeżywamy nasze majowe misterium, zawsze od nowa odurzeni jego czarem.

Od wieków maj był miesiącem zabaw na świeżym powietrzu.Urządzano festyny i pikniki, tańczono w parkach, jezdzono"skuterami".

Zycze wszystkim,na ten piekny czas tylko slonecznej pogody,wielu imprez na swiezym powietrzu,samych szerokich,kretych drog i tylu powrotow do domu co wyjazdow.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    44

  • KriSSo

    40

  • bilety

    26

  • minimi1

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

To co? Może z tej okazji wyczarujemy jakąś popołudniowo-wieczorną polatankę? :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ide zaraz na kompocik,uczcic dzien pracy wiec odpadam.W niedziele ma byc cieplo i bez opadow,moze ktos sie skusi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie i Panie to juz przeciez MAJ.A w Majowkach bylo zawsze cos z karnawalu.Wraz z kwitnacymi bzami zaczynalo sie nowe zycie.Upajająca zieleń, chłód drzew, pachnące łąki, wiosenny czas na zakochanie ...(w nowych,pieknych maszynach) Co rok przeżywamy nasze majowe misterium, zawsze od nowa odurzeni jego czarem.

Od wieków maj był miesiącem zabaw na świeżym powietrzu.Urządzano festyny i pikniki, tańczono w parkach, jezdzono"skuterami".

Zycze wszystkim,na ten piekny czas tylko slonecznej pogody,wielu imprez na swiezym powietrzu,samych szerokich,kretych drog i tylu powrotow do domu co wyjazdow.

Grześ-poeta! :) Fajne rozpoczęcie dyskusji majowych!

Ja nie dołączę, gdyż spędzam długi weekend rodzinnie. Ale od środy do piątku pod wieczór/późnym popołudniem bardzo chętnie. KriSSo, jesteśmy umówieni! :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja rownież niestety weekend spędzam z rodziną poza Szczecinem, więc nie dołącze do Waszych polatanek. Ale w przyszłym tygodniu... - czemu nie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chłopaki, może wyłączcie ten podpis... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra. Jak wszyscy, to babcia też!

Wysłane z mojego ukochanego super iPadzika przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No, to polatanka zaliczona w zespole: Joshua i Ja + Kolega Tomka na Suzuki GSR 600 (ale fajny 100 konny pocisk). Poleciliśmy przez centrum, potem Warzymice, Będargowo, Dołuje, Wąwelnica, Bezrzecze i do garażu :). Po drodze mały przystanek, przejażdżka GSR'em w Będargowie. Obejrzeliśmy też działeczkę w Dołujach - może ktoś chciałby kupić 1000 m2? ;). Zatem pierwszy, udany, majowy dzionek zaliczony z banankiem na twarzy :). Niestety fotek niet, a szkoda. To …. do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Chętnie polatam jutro- znaczy w sobotę- koło 11 do obiadu w kierunku siadło dolne, górne- ogólnie nad Odrą aż do Pągowa, zbieram chętnych względnie kontrpropozycje

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z trasy. Zobaczcie co zobaczyłem gdzieś koło Świebodzina.

Coś w stylu polskie absurdy :)

CAM00726j_wwxsasx.jpg

Najwyraźniej boją się żeby im nie zaj...li ... świateł !

Coś takiego spotkałem w dwóch miejscach po obydwu stronach, paranoja...

Acha, byłbym zapomniał;

oczywiście wysłano z ajfona za pomocą tapatalku :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I prawidłowo. :)

A ja właśnie w Świnoujsciu, na promenadzie, zajadam pizzę i gonię zaraz na lody ;).

P. S.

Das Boot zaliczona.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
:( kierownik 2oo...mieszkaniec scia...ale nie nasz ale i tak przykre...moglem byc to ja lub ktos z tego miasta lub gosc...prosze o rozwazna jazde bedac na majowce...piesi chodza jak gesi,rowerzysci nie lepiej a o niemcach nie wspomne....tragedia a sezon wakacyjny juz tuz tuz...pozdro...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...