Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jasne, coś postaram się "wystrugać", ale ja z kolei czekam na foty Arturas'a.

Najlepszy był moment jak Piootr wyhamował w połowie podjazdu z garażu i kompletnie nie wiedział co się dzieje :)

Coraz lepszych czasów Piootruś!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A Wojtek dziś swoje koszulki otrzymał w Sandomierzu :) Zdziwiony i szczęśliwy był bardzo :)

Sesja zdjęciowa wystawiona zostanie w poniedziałek :)

26 "ślązaków" pozdrawia z grodu Ojca Mateusza. Informacji o nas szukajcie w kronice policyjnej ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło to wszystko czytać :) Muszę nadmienić, że akcji koszulkowej by nie było, gdyby nie pomysł i inicjatywa Agnieszki by Foczka, która nie mogła być na przekazaniu fantów, ale bardzo gorąco wszystkich pozdrowiła, a szczególnie Runners'ów.

...i tak w ogóle zamykam oczy i widzę ten BiPower podczas biegu Piootra i Gadka :) Teraz to będzie motywacja..

0f501637b380d140eb36acdbf41eb46a.jpg

Podziękowania należą się również Joasi za wsparcie niespodzianki w grupie Śląskiej. :)

Odnośnik do komentarza

żałuję, że nie było mnie tam z Wami, ale mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone i że Sławek dobrze spisał się jako reprezentant naszej rodziny.. Piotruś jak najwięcej sukcesów

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będąc pod wrażeniem wczorajszego całego dnia i uroczystego wieczora, zapomniałem o jednym szczególe -

DZIĘKUJĘ wszystkim obecnym za wsparcie peletonu do Piootra, przez co przekazanie fantu było bardziej uroczyste!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja chciałbym przekazać specjalne podziękowania dla Agnieszki naszej Foczki, za pomysł i pilotowanie sprawy naszych koszulek.

A dzisiaj niebieska koszulka ( biała czeka na swoją kolej ) została oficjalnie użyta i przebiegła swoje 17 km. Spisała się swietnie pomimo dość wysokiej temperatury.

d2841b2c58298a50593228f44af93b14.jpg

9b0f751ee9e9e35170a4b00c277e6b89.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł bardzo dziekuję za tą realizację ! Utrwali mi ten przemiły moment w pamięci na zawsze.

Jeszcze raz dziekuję !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pgizi, dzięki za materiał :clapping:

Piootr, czekamy na kolejne osiągnięcia a na teraz.... udanego 060104_emM4_prv.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrze to jest super reprezentacja Burgmanii :) - tylko wypatrywać wpisu w Widziany,widziana...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Run Piootr, run !

ale także

Run Wojtuś (GadekW), run !

Podczas wyjazdowego weekendu Grupy Śląsk do Sandomierza, w czasie piątkowej imprezy uroczyście Szefowa (Joasia70) wręczyła koszulki dla śląskiego biegacza i rolkowca Burgmanii.

Godnie nas będzie reprezentował w swoich wyczynach biegowo-rolkowych.

IMG_9752.JPG

IMG_9753.JPG

w celu polepszenia efektu oglądania :-) naciśnij "Ctrl" i znak " - " na klawiaturze numerycznej, aby zmieściły się trzy zdjęcia obok siebie :-)

IMG_9777.JPGIMG_9767.JPGIMG_9759.JPG

20150627_120646.jpg

20150627_120704.jpg

wszystkie zdjęcia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Patryk, dzięki za fotorelację z wręczenia koszulek w Klubowych barwach GadkowiW :clapping:

Cieszę się, że i Gadek będzie nas godnie reprezentował w swoich biegowych i rolkowych imprezach.

Życzę samych NAJlepszych wyników :)

Odnośnik do komentarza

Ja też pierwsze bieganie w koszulce reprezentacyjnej zaliczone.

Nogi same niosły. A już w niedzielę maraton na rolkach w Osiecznicy. 3majcie kciuki.

Jeszcze raz dziękuję za prezent. Mina mówi wszystko...

Odnośnik do komentarza

Prezentacja koszulki na zawodach w VIII Skate Maratonie Borów Dolnośląskich w Osiecznicy na dystansie 42 kilometrów zaliczona.

Trening przed zawodami

100_3485.JPG

100B3511.JPG

I w trakcie zawodów:

IMG_6828.jpg

Oficjalne wyniki:

Miejsce open: 59 na 133 sklasyfikowanych (wystartowało 170 osób, ale deszcz sprawił że było sporo wywrotek)

Klasyfikacja wiekowa: 16

Czas 1.33.46 (Rekord życiowy!!!)

Mapka:

https://connect.garmin.com/modern/activity/826377426

Jak Piotr wypoczywa, ktoś musi reprezentować Burgmanię :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rolki w wario czy rolki na nogach... dają moc! ;)

Prezencja happy0144.gif

Powodzenia happy0144.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No w końcu Wojtek :) brawo Roller! w tym kolorze wyróżniasz się na tle tłumu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtuś mo śmigło w rzyci ,na miejscu nie umi ustać i zawsze wyróżnia się w tłumie.

Brawo Wojtuś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak Piotr wypoczywa, ktoś musi reprezentować Burgmanię :clapping:

Wojtku, gratuluję życiowki ! Fajna sprawa !

Ja wypoczywam, ale codziennie walczę z upałem i duchotą. Wyniki może nie chwalebne, ale staram się nie wypaść z rytmu.

403d541086a69b5b96468491b341658b.jpg

b0ae389df88858b9e838d6004595078e.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...