Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy dział - Techniczny - rozszerzony


Alien

Rekomendowane odpowiedzi

Idą za ciosem mam propozycję zmiany w dziale technicznym , a raczej rozbudowaniem takiego działu.

Napiszę propozycje jak bym to widział

główny dział

Techniczny

poddział

- Suzuki Burgman

tematy

- silnik

- ukl.napędowy

- zawieszenie

- ukl,hamulcowy

- ukl.elektryczny

- koła i opony

- inne tematy jakie uznacie za dobre

i takich poddziałów odpowiednich marek mozna stworzyć kilka przynajmniej głównych marek i np. jeden pod nazwą" pozostałe" ,które będą dotyczyły chińczyków i mało znanych modeli.

Odnośnik do komentarza

Wiesz,domyślam się że kilka osób może mieć mi to za złe ale myślę że warto rozmawiać. Poza tym mam swoje latka i kilka for za sobą i wiem ze dobre wzorce warto wykorzystywać.

Odnośnik do komentarza

A teraz jest źle?

Dzięki temu, że wszystko jest "jednym worku" (technicznym) można się dowiedzieć trochę o markach innych niż własna. A czasem usterki są podobne. Jakoś pomysł latania po wielu katalogach mnie nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza

wiem ze dobre wzorce warto wykorzystywać.

jedynym słusznym wzorcem jaki próbuje się wprowadzić na wszystkich forach jest PRAWIDŁOWE TYTUŁOWANIE NOWEGO TEMATU

czyli zamiast "ludzie pomóżta" pisz "BURGMAN - wibracje" "Burgman - gaśnie" itd

i wtedy niema problemu bo wyszukiwarka znajdzie taki temat

Odnośnik do komentarza

Moja Aprilia ma ten sam silnik co chyba 6 innych skuterow, wiec jesli by byla potrzeba zaciagniecia informacji, latwiej ja znalesc jesli jest tak jak obecnie, niz szukac po kazdym modelu osobno.

Odnośnik do komentarza

Julo, nie twierdzę że Tobie jest łatwiej ,aczkolwiek wiele maxi skuterowców nie jest tak biegłymi w mechanice ani w powiązaniu między markami i jeśli mają problemy i wejdą w odpowiedni temat swojej marki szybciej i precyzyjniej odnajdą odpowiedzi na nurtujące ich problemy.

Odnośnik do komentarza

Ronin , to jest tylko moja sugestia nt ulepszenia i uporządkowania danego działu. Niczego nie narzucam i zgodnie z tematem tego działu dałem propozycję. A czy komuś propozycja się spodoba i czy któryś mod lub admin będzie miał chęć coś z tym zrobić to druga strona . pozdrawiam. ..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Alien a kto twoim zdaniem ma to zrobić? .......

Rozumiem że to pytanie retoryczne, a kto zrobił nowy podział w akcesoriach?

Dobra propozycja, zamysł też dobry, a pracy będzie jeszcze więcej, no ale bez pracy nie ma kołaczy.

Jak jest możliwość poprawienia czegoś na lepsze to trzeba to zrobić i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Właśnie uruchamiamy 3 poziom modyfikacji w działach na naszym forum.

Pierwszym był nowy dział >125<.

Kolejnym, dopiero co odpalony dział >Akcesoria i gadżety<

Ostatnim etapem jest poprawa przejrzystości działu >Techniczne<, który dostanie nowy podział tematyczny.

Czynności na zapleczu cały czas trwają ale ten ostatni etap wydaje się być najbardziej czasochłonnym.

Odnośnik do komentarza

Też popieram podział. Czytam o problemach innych marek a nie mojejego skutera. Burgmania to myślałem że wszystko o burgmanach, ale się myliłem. Łatwiej jest coś zmnalęść na zagranicznych forach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...