Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki regionu W-M


mirdob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z regionu. Dzięki pomocy Bartheez5-a i uprzejmości moplic-a wszedłem w posiadanie projektów koszulek i polarów jakie swego czasu były przez grupę zamawiane.

Dla przypomnienia:

e9dd472420960c72gen.pngcfc2ef18cb9555c0gen.png074b865a421fd58bgen.png

Czy na ten rok coś robimy? Jeśli tak to to samo czy coś nowego? Ja mógłbym w wolnym czasie ogarnąć temat. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mirdob

    24

  • jac555

    9

  • czaro69

    7

  • MAKI

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Bartheez5

Widzę powiew świeżej krwi w regionie, i tego chyba panowie i panie było nam trzeba. Kolego <mirdob> jesteśmy otwarci na nowe projekty naszych regionalnych koszulek. Chciałbym aby na nowych koszulkach pozostał herb maszego regionu ( mowa o łódce z logo klubu na żaglu, które zostało zaakceptowane przez Mariusza Burgiego ).

P.s. wrzucaj tu wszystkie swoje propozycje a wspólnie zdecydujemy który projekt zrealizujemy

Odnośnik do komentarza

Ok. Po świętach podjadę do zaprzyjaźnionej agencji, która robi dość tanie i b. dobrej jakości polary. Natomiast kwestia kolorystyki. czy to są nasze regionalne barwy??? I tekst. Jeśli ma zostać to ok. Jeśli inny to każdy niech wrzuci swoja propozycje. Niech to będzie wspólne dzieło!

PS. Może jeszcze czapki żeby mieć co na głowę włożyć po zdjęciu kasku :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem w posiadaniu koszulek (były dwa wzory) , polara i czapki. Wszystko do wglądu. Jeżeli chodzi o koszulki to na jednej z imprez wzięli nas za obsługę, dlatego m.in. byłbym za zmianą koloru. Projekt polaru jest ok ale materiały poprzednio użyte, raczej nie do przyjęcia. Możemy się umówić na ewentualne oględziny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może zamiast polarów bluzy (kurtki ) termoaktywne ? Takie jakie mają w Mazowieckiem i bodajże Łódzkiem ?

Odnośnik do komentarza

A może zamiast polarów bluzy (kurtki ) termoaktywne ? Takie jakie mają w Mazowieckiem i bodajże Łódzkiem ?

softshell,oni takie mają...
Odnośnik do komentarza

bargacz wobec tego proponuje kontakt i spotkajmy się po świętach. Nie chciałem się wymądrzać na starcie ale mi ten kolor koszulek tez nie odpowiadał kojarzy mi się z robotami na torach :). MAKI ma dobry pomysł z soft-shellami, ale na pewno to podroży imprezę. Musze sprawdzić ile to kosztuje, bo polara b. dobrej jakości miał bym za okolo 50,00 zł. z haftem. Takie znajomy robił do swojej firmy. Tez uważam, ze jeśli wydawać kasę to na koszulki dobrej jakości.

Nie obraźcie się ale nurtuje mnie logo regionu, które bardziej kojarzy mi się z pasjonatami żeglarstwa a nie maxi skuterów. To tylko moja opinia, ale patrząc z daleka na gościa w takiej koszulce, to można tylko pomyśleć, ze gość dopiero co z pokładu zszedł :). Może to tylko takie wrażenie ale pisze co myślę.

Odnośnik do komentarza

Pomysł logo wkomponowanego w żaglówkę miał nawiązywać do naszego regionu i był zatwierdzony przez Ojca Dyrektora..Co do koloru to się nie upieram, mieliśmy być widoczni i tyle. Ale jak pisze Adam, raz wzięto nas za obsługę imprezy.Cena polaru dobrej jakości z nadrukiem/hatem jest bardzo dobra i jakby co to jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Dla mnie jak najbardziej również jestem ZA nowym projektem, z tym ,że wolał bym aby dotychczasowe logo naszego regionu pozostało w nie zmienionej formie. Co do koloru koszulek to można by pokusić się o kolor Niebieski z pomarańczowym nadrukiem. Taka moja skromna propozycja? ?

Odnośnik do komentarza

Niebieski dla mnie tez ok. Postaram się coś na Tabunadę przygotować, jakieś próbki. Nie wiele czasu, ale może da rade.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów skuterowców jestem również zainteresowany polarem i koszulką chętnie bym was poznał ale zostaje mi tylko niedziela z racji wykonywanego zawodu. Jestem świeżym posiadaczem Kymco Downtown 125 i chętnie bym pokulał z kolegami z okolicy Olsztyna.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. Jutro jestem w firmie, która wykonuje polary i do piątku wrzucę informacje ile to dokładnie kosztuje. Czy są jakieś pomysły dotyczące zmian? Czy zostajemy przy tej samej treści tylko zmieniamy kolor koszulki na niebieski z pomarańczowym drukiem?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

mirdob jeśli chodzi o realizację projektu koszulki i polar to proponuję wrzucić tu jakieś poglądowe foto -projekt i wtedy zdecydujemy na co się piszemy. Osobiście byłbym za realizacja kurtek -bluz typu softshell. Moim skromnym zdaniem jest to wygodniejsza alternatywa a niż polar. Zdaję sobie sprawę że wyszło by troszkę drożej w zakupie od polaru. Proponuję o umieszczenie listy i wtedy zobaczymy jakie jest zainteresowanie w tym temacie, wtedy i tobie będzie wygodniej rozmawiać z wykonawcą naszego projektu.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim kolegom.

A ja uważam, że nasze pomarańczowe koszulki są fajne i charakterystyczne.Bo takie miały być .(prawda Moplik ?)

I zawsze będą traktowane z sentymentem.Ja bym tak daleko od tego koloru nie odchodził,niebieski kolor ktoś chyba już ma.

Żeby nie mówić maruda , to przychylę się do większości. Tylko jak poubieramy się na niebiesko mogą nas wziąć za smerfy :wink1:

pozdrawiam stalone

Odnośnik do komentarza

Sylwku powiem ci szczerze ,że ... jeszcze się taki nie urodził co by ...... Jakaś zmiana od czasu do czasu jest potrzebna ( co by nie wiało nudą )

Jeśli chodzi o kolorystykę to zaproponowałem niebieskie koszulki z pomarańczowym nadrukiem ( także barwy zbytnio się nie zmieniają)

Wszelkie inne sugestie mile widziane, lecz jak do tej pory za wiele propozycji nikt nie zgłaszał :-(

Odnośnik do komentarza

No własnie... żadnych propozycji odnośnie ewentualnych zmian dotyczących grafiki - tekstu, a mi szczerze powiedziawszy tez nic nie przychodzi do głowy.

Jeśli chodzi o ceny to:

koszulka - gramatura 200g (najwyższa jakość) firmy Stedman, nadruk dwustronny wg starego projektu, cena do 25,00 zł (zależy od ilości),

Polar - tutaj muszę porównać z tym co mieliście kiedy się spotkam w ten weekend z bargaczem, ale według mojej oceny bardzo dobrej jakości (a mam ich trochę w szafie), z trzema zapinanymi na suwak kieszeniami - 55,00 zl (kolega mówił mi o 45,00 zł, ale to niestety netto :( ) - haft z przodu i z tylu. W przyszłości będziemy mogli dokupować w tej samej cenie niezależnie od ilości.

Softshell - tu rozpiętość jest duża, kiepskiej jakości można zrobić za 80,00 zł, ale facet nie poleca, bardzo dobrej jakości za 150,00 zł.

Odnośnik do komentarza

Wiem Rafał ,wszystko wiem :msn-wink:

Tak jakoś napisałem z sentymentu . Mamy dwa wzory pomarańczowych koszulek, trzeba wybrać który.

A do polara , to powiem że trzeba go trochę stonować. Np. niebieska koszulka ,granatowy polar ,albo odwrotnie.

To takie tam dywagacje wiejskiego listonosza :laughing:

Pozdrawiam !

I jeszcze jedno małe pytanko . Czy są przewidziane koszulki damskie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...