Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Tabliczka znamionowa Burgman UH-125 2008


kropkacompl

Pytanie

Witam

Mam prośbę do właścicieli wyżej wymienionego modelu ( Burgman UH-125 K7 ). Potrzebuję zdjęcie tabliczki znamionowej i miejsca w którym ona się znajduje w Waszej maszynie.

Nie mogę znaleźć takowej tabliczki u siebie / diagnosta też nie potrafił mi pomóc.

Chcę ją sobie dorobić, ale potrzebuję coś na wzór i informacje z danymi jakie tam się znajdują ( oczywiście po za VIN-em ) oraz miejsce gdzie ją umieścić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A jest w ogóle taka? Nie ma aby po prostu wybitego numeru na ramie w jednym miejscu? Co prawda w uh125 tez nie znalazłem, za tu w 400 bez problemu

Odnośnik do komentarza
  • 0

tabliczka znamionowa jest na ramie koło zawiasu kanapy, trzeba zdjąć tą małą osłone pod kanapą, trzyma się ona na dwóch kołkach. Dokładnie to jest w podobnym miejscu co bezpieczniki tylko, ze chyba z drugiej strony. Nie pamiętam teraz z której strony. W instrukcji jest dokładnie pokazane gdzie to jest.

Jak zdejmiesz ten plastik serwisowy, przez który możesz dostać się do świecy to na boku ramy jest tabliczka.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Tez nie mioglem jej znalezc jak rejestrowalem swojego burka :wink32: Tak jak pisze dwoogie89 tabliczka jest na ramie przy zawiasie kanapy. Musisz sciagnac oslone przy kanapie ta, ktora sie styka z oslona od wlewu paliwa. Jak wymienialem swiece to znalazlem ta tabliczke, bo sciagajac ta oslone zeby sie dostac do swiecy przez przypadek zobaczylem tabliczke, tylko nie pamietam z ktorej strony byla :wink32: Ja mialem jeszcze na niej naklejke, ze burek zostal zblokowany do 80km/h :laughing: Drugi numer vin jest powtorzony na ramie przy tylnim kole, chyba z prawej strony jak dobrze pamietam.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jakbyś miał problem jednak ze znalezieniem tej tabliczki znamionowej, to daj znać to spróbuje ci podesłać jakieś fotki, ale myślę że sobie poradzisz :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • 0

Tak jak pisaliście tabliczka jest na ramie po prawej stronie ( jak siedzimy na skuterku ) pod tym plastikiem tuż przy kanapie.

Dostanie się do niej jest banalnie proste. Wystarczy wyjąć po jednej spince z każdej strony i gotowe.

(Dla tych co będą to robili pierwszy raz dodam ,że kanapa musi być otwarta a ze spinek wyciągamy najpierw te środkowe małe szpileczki)

Dzięki raz jeszcze za pomoc. ( Ja z diagnostą szukałem jej dobre z pół godziny )

Odnośnik do komentarza
  • 0

A gdzie jest numer VIN na ramie w burgmanie 125 z 2005? Szukałem dziś 1,5h i nic z tego, włącznie z namiarami typu przy tylnym kole lub na mocowaniu wideł, zdejmowałem nawet front z kierunkowskazami i pudło... Czy jestem aż tak "ciemny"? Możecie poratować mnie zdjęciem?

Odnośnik do komentarza
  • 0

świece można wyciagnac po otworzeniu kanapy a nastepnie trzeba zdjac ten plastik który jest ulorzony pionowo pod kanapa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...