Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może jakaś mała wycieczka w połowie kwietnia?


gumis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, luźna propozycja. Może byśmy się wybrali zobaczyć bardzo fajny zamek na Słowacji? http://www.spisskyhrad.sk/

byłem tam dwa razy i polecam.

Proponuję 18 lub 19.04. wyjazd ok godziny 8 rano, tam się jedzie ok 3-4h spokojnym tempem. Spotkanie było by na dębickim mc'donaldzie.

Daję znać wcześniej, żeby można było sobie zaplanować.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Ciekawa propozycja - zaczynam się zastanawiać.

Nie analizowałem tego jeszcze dokładnie, ale ile km jest od granicy ? Objedziemy na paliwie zatankowanym u nas, czy trzeba jakieś euro mieć ze sobą ? Jakieś wejściówki do opłacenia ? Jakiś obiad ?

Odnośnik do komentarza

Gumiś, czy termin jest sztywny?

Pytam, bo bardzo chętnie bym się wybrał, ale w tym terminie jest II Spotkanie Wiosenne w Ryni i niestety kolizja terminów. Jeżeli w innym terminie to ja bardzo chętnie. Najlepiej mi pasuje niedziela.

Odnośnik do komentarza

Czołem bede się uważnie przyglądał terminom , chętnie się wybiorę , poprzestawiam sobie wszystko tak aby jechać , lux propozycja

Odnośnik do komentarza

Może jak większości pasuje może być tydzień później, co wy na to? np. 26.04?

trasa mniej więcej wyglądała by tak: trasa

na zamku jest z tego co pamiętam jakaś opłata za wstęp, na pewno też była kawiarenka z jedzonkiem itp. Niech każdy napisze jakie mu terminy pasują w tych dwóch tygodniach i się jakoś dopasujemy.

Edit:

Może rzeczywiście zróbmy sobie wyjazd 26.04 ??

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem chętny na 26 - warunek : pogoda (brak sprzętu na deszcz) i muszę skończyć burka - między innymi założyć tylną oponę której jeszcze nie mam :(

Edit: z Rzeszowa to w/g mapy Gumisia około 500 km, z tego 2 x 140 km po stronie Słowackiej - czyli jeżeli zatankujemy po korek na granicy to powinno się udać objechać za złotówki :)

Odnośnik do komentarza

Endriu zobacz np. czy nie masz karty płatniczej, że możesz nią płacić bez opłat poza granicami PL. Ja za takie udogodnienie płacę 5 zł miesięcznie i wybieram sobie w jakim chce bankomacie w pl i poza bez opłat i tak samo jest z płatnościami.

Polecam

Edit:

Czyli ustalamy termin na niedzielę 26.04, oczywiście jak będzie pogoda. Proponuję jak wcześniej pisałem spotkać się na dębickim mc'donaldzie o godzinie 8.

Trasa leci przez Jasło, Nowy Żmigród, Bardejów, Poprad.

Odnośnik do komentarza

Endriu zobacz np. czy nie masz karty płatniczej, że możesz nią płacić bez opłat poza granicami PL. Ja za takie udogodnienie płacę 5 zł miesięcznie i wybieram sobie w jakim chce bankomacie w pl i poza bez opłat i tak samo jest z płatnościami.

Polecam

Matko, Gumis , 5,00 zeta miesięcznie :blush: przepłacasz stary :)

A tak serio to spoko, kartą kredytową płacę bez problemu i przelicznik nie jest zły, tylko gotówkę jakąś w oiro trzeba mieć, ale coś się znajdzie, w najgorszym razie zabiore córce zaskórniaki :)

Bardziej mnie martwi stan mojego burka :helpsmilie: i pogoda.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak tam wycieczka ? Jakaś relacja ? O zdjęciach nawet nie wspomnę - bo nie wiem czym mam bardzo żałować że nie mogłem jechać , czy tylko trochę :)

Odnośnik do komentarza

Wycieczka moim zdaniem bardzo udana, zamek pierwsza klasa, położony bardzo malowniczo.

Pogoda super, nie za zimno, nie za gorąco.

Ja osobiście wycieczkę zamknąłem liczbą 482 przejechanych kilometrów, "banan" na twarzy. Bajka.

Zdjęć nie posiadam, może bobbens zapoda, bo trochę ich trzasnął.

Żałować możesz, bo było super.

Aha - tunel miał około 5 km.

W przyszłym miesiącu planowany zamek Krzyżtopór do "zdobycia", więc możesz pojechać na kolejną wycieczkę.

Odnośnik do komentarza

No pięknie, czyli w ramach "pokuty" muszę przejechać tę trasę sam i nadrobić stracony czas :blush:

Czekam jeszcze na fotki dla jeszcze wiekszej zachęty :)

Odnośnik do komentarza

Saper mnie wywołał ze zdjęciami :)

jak sie ogarnę, wrócę po pracy to postaram się coś wrzucić, choć nie wiem czy będę potrafił ;)

a wycieczka spoko, towarzystwo dało radę ;)

ja w maju nie moge tylko 16-17, reszta terminów narazie wolne

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...