Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni miesiąc to już historia … przed nami marzec, pierwszy miesiąc wiosenny …

Wielu z nas odkurzyło już dawno swoje 2oo i w cieplejsze dni dosiadało siodeł maxi skuterów …

Ci, którzy tego jeszcze nie zrobili, zapewne zrobią to w najbliższym czasie …

Na najbliższe dni życzę ładnej i słonecznej pogody, ciepłych dzionków i co raz wyższych temperatur, suchej nawierzchni wolnej od piasku pozostałego po zimie i dobrej przyczepności w każdych warunkach ...

no i przede wszystkim s z e r o k o ś c i …

Na koniec kilka cyferek:

do wiosny zostało tylko 20 dni :)

do Zachodniopomorskiej Majówki pozostało 75 dni :laughing::tabletalk::beer:

do Burgmanii pozostało 96 dni :gossip::band: !piwko

Bardzo ciepło i wiosennie pozdrawiam całą ekipę … salut … :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera, Elvis założyłbym się że nie poszedłeś spać tylko po to żeby założyć nowy wątek.

Przypomina mi to taktykę snajpera leżącego godzinami na pozycji żeby oddać jeden strzał.

Przy okazji polecam film Snajper w reżyserii Clinta Eastwooda.

Odnośnik do komentarza

Objaśniam co i jak ...

z wieczora zasnąłem na kanapie przed TV ... jak się obudziłem był prawie marzec .... looknąłem na forum i ... i założyłem nowy wątek ...

:)

Szkoda że obudziłeś o 00.11 prawdziwy snajper trafiłby na 00.01.
Odnośnik do komentarza

Normalnie gorzej niż baby. Chłopak się stara a tu taki odzew i to grupowy. Mam nadzieję, że wraz z nadejściem ładnej pogody więcej czasu będziemy poświęcać na jeżdżenie a mniej na nudzenie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Samba ... chociaż Ty doceniasz moje starania ... a przecież ja to wszystko robię dla Grupy Zachodniopomorskiej ... i mało kto to dostrzega ... :msn-wink:

staraj się mniej to będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Tak, Krzysiu, nie ma problemu, ale o tej porze to ciemności całkowite panują, chyba trzeba jeszcze z tym troszkę poczekać, bo raczej nie będzie z tego przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wymiana oleju, przeglad klocków przód ,paska napędowego,pomiary sufmiareczką i szukanie czy wymieniać czy czekać jeszcze sezon? leciutkie pęknięcia na pasku ale nie wiem czy to norma możecie skomentować?

b9da960bad2c2a78med.jpg

4a8d84dec7db46d9med.jpg

2706a3c3372d3ceemed.jpg

4bf4f225934fba85med.jpg

wymiary paska;szerokosc20mm na dole a na górze zębów 18mm, wysokość 110

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Romeo... Znasz dokładnie historię inwestycji/przebieg skutera - paska? Jeśli nie, to dla spokoju duszy wymieniłbym pasek na nowy. Wtedy wiesz, na czym stoisz...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak, Krzysiu, nie ma problemu, ale o tej porze to ciemności całkowite panują, chyba trzeba jeszcze z tym troszkę poczekać, bo raczej nie będzie z tego przyjemności.

Normalnie gorzej niż baby. Chłopak się stara a tu taki odzew i to grupowy. Mam nadzieję, że wraz z nadejściem ładnej pogody więcej czasu będziemy poświęcać na jeżdżenie a mniej na nudzenie. Pozdrawiam.

Samba,cześć, wróciłaś...??? ?

Nasza jedyna maximaniaczka w GZ, obudziła się niczym niedźwiedzica z zimowego snu i od razu rzuciła się na innych samców, w obronie jednego. Czyżby nasza jedyna niewiasta, wraz z nadejściem wiosny, rozpoczęła poszukiwania nowego partnera... ?

Pozdrowienia

Romeo1971, pasek popękany kwalifikuje się do wymiany.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wymiana oleju, przeglad klocków przód ,paska napędowego,pomiary sufmiareczką i szukanie czy wymieniać czy czekać jeszcze sezon? leciutkie pęknięcia na pasku ale nie wiem czy to norma możecie skomentować?

b9da960bad2c2a78med.jpg

4a8d84dec7db46d9med.jpg

2706a3c3372d3ceemed.jpg

4bf4f225934fba85med.jpg

wymiary paska;szerokosc20mm na dole a na górze zębów 18mm, wysokość 110

Popieram decyzje kolegów - wymianaa, wymianaaaaaaaa :blush: http://sklep.motor-land.com.pl/p-1489-szyba-czolowa-biondi---suzuki-burgmann-250-400-98-02r/

Odnośnik do komentarza

Dzięki no to zabieram się za poszukiwania paska i klocków przód,jak macie namiary na jakieś tańsze sklepiki to dajcie znać

Odnośnik do komentarza

1. Elvis po prostu stosuje w praktyce marksistowską zasadę, że po osiągnięciu punktu krytycznego ilość przechodzi w jakość. Oby inni użytkownicy forum ten punkt przetrzymali... :)

2. Urbi, stąpasz po kruchym lodzie. Jeszcze będziesz się kajał z kwiatami i filtrami do T-maxa zamiast czekoladek...

Odnośnik do komentarza

powiem tak- ognisko, ognisko ja chcę ognisko, chcę, no chcę- takie z kiełbaskami ognisko, właśnie wtedy kiedy nie jest tak fajnie ja chcę ognisko a nie jakieś takie tam mc czy kfc- Krzysiu ognisko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek, przykro mi to stwierdzić kolego, ale albo załóż okulary albo udaj sie do okulisty i zbadaj wzrok.

Są widoczne w tej pozycji a bedą jeszcze bardziej widoczne jakby wywinął pasek.

Romeo1971, pasek do wymiany i nie szukaj oszczędności. Pamiętaj, że chytry traci dwa razy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Samba,cześć, wróciłaś...??? ?

Nasza jedyna maximaniaczka w GZ, obudziła się niczym niedźwiedzica z zimowego snu i od razu rzuciła się na innych samców, w obronie jednego. Czyżby nasza jedyna niewiasta, wraz z nadejściem wiosny, rozpoczęła poszukiwania nowego partnera... ?

Pozdrowienia

Zostawię to bez komentarza bo od pewnego czasu to lepiej spać w zimowym śnie caly rok niż coś tu napisać.

Odnośnik do komentarza

Zostawię to bez komentarza bo od pewnego czasu to lepiej spać w zimowym śnie caly rok niż coś tu napisać.

Jaka okrutna

Odnośnik do komentarza

Troszkę pocukrzę. :wink1: Dzisiaj byłem na Białowieskiej w blacharni-lakierni, moim problem zajął się bardzo miły człowiek o imieniu Wojtek, dzięki niemu jestem umówiony na przegląd PCX125 za jedyne 50 zł. bardzo miła obsługa!!!!! polecam wszystkim

PS. Dzięki Urbi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zostawię to bez komentarza bo od pewnego czasu to lepiej spać w zimowym śnie caly rok niż coś tu napisać.

Asiu, więcej luzu, to takie wczesnowiosenne żarty, żeby zachęcić Cię do większej aktywności i częstszego kontaktu z nami...

Pozdrawiam

Biorąc pod uwagę moją jakże wysoką kulturę osobistą i takt ... nie ustosunkujęsię do twej wypowiedzi ... :)

Wojtuś, chłopaczyno ... czy Ty jesteś zazdrosny czy tylko mi się wydaje ... :)

Miruś, chłoptasiu z prowincji, wiedz, że zazdrość to cecha zupełnie mi obca...

Troszkę pocukrzę. :wink1: Dzisiaj byłem na Białowieskiej w blacharni-lakierni, moim problem zajął się bardzo miły człowiek o imieniu Wojtek, dzięki niemu jestem umówiony na przegląd PCX125 za jedyne 50 zł. bardzo miła obsługa!!!!! polecam wszystkim

PS. Dzięki Urbi

Roman, nie przesadzaj... Przede wszystkim miło było Cię poznać i cieszę się że mogłem pomóc... Reszta w rękach serwisanta - on jutro, niczym czarodziejska kula, prawdę Ci powie.

Pozdrawiam.

A jeśli wspominamy o Autoryzowanym Serwisie Hondy POLMOZBYT SZCZECIN Sp.z o.o. przy ul. Białowieskiej 2, to bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli motocykli i skuterów HONDA na wiosenną promocję serwisową pod hasłem „Przygotuj swoją Hondę na przywitanie wiosny".

Od 2 do 31 marca 2015 autoryzowani dealerzy motocykli Honda zapraszają wszystkich klientów do skorzystania z wiosennej promocji serwisowej. Właściciele jednośladów Honda, którzy w trakcie trwania akcji, zakupią olej silnikowy Honda, mogą liczyć na bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego swojego motocykla oraz wymianę i oryginalny filtr oleju gratis. Pozostali klienci, kontrolę stanu technicznego, mogą wykonać za jedyne 50 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...