Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nic nie pisze więc ja powiem tak

sezon od dziś otwarty.

WP_20150213_10_48_57_Pro.jpgWP_20150213_12_51_44_Pro.jpg

o 4:30 z rana jak wyjeżdżałem do pracy na termometrze było +0,4 ....więc spoko

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    17

  • CZARO

    17

  • MAKI

    13

  • ARTURRO 73

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Bartheez5 ja każdym swoim sprzętem bez względu na czas zakupu jeżdżę na maxa tj.-od najwcześniejszych oznak wiosny do maksymalnie późnej jesieni .minusowe temp. też nie są przeszkodą chodzi tylko żeby ślisko nie było (śnieg,lód)....

Odnośnik do komentarza

dzisiaj pogoda fajniutka ,ja swoim tylko wokół garażu,rejestracje moto przewidziałem na koniec marca,początek kwietnia,ale jak dalej tak będzie na zewnątrz,to nie wykluczam,że może to się przyśpieszyc :) ,ps.kurcze zapomniałem ,że mam jeszcze burka w garażu... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Eeee . Eeee - Burek czeka na rozpoczęcie sezonu na Mazurach ! chyba żeee... umyjesz silnik i zobaczysz skąd jest wyciek ?

Odnośnik do komentarza

Doktorek tak jak zauważyłeś WYSOKA koza. na dzień dzisiejszy jest to najwyższy motocykl na którym jeździłem.....dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaa to cooo ?? nauka na mniejszych pojemnościach ?

fiu , fiu, - niezłe przygotowania do sezonu i do jazdy na nowym sprzęcie :thumbs_up:

Odnośnik do komentarza

Jaro-patrze z zazdrością na takie piękne foty i piękne maszyny .Takie rozpoczęcie sezonu to ja rozumiem -Wielki Szacun.

Ja -w ostatnią sobotę również wyciągnąłem swego rumaka i zabrałem go ,na umówioną przejażdzkę do dalekiej Hajnówki, celem przeglądu i przygotowania do sezonu.Zostawiłem tam swego burka ,ale jakie było moje zdziwienie,że nie byłem tam pierwszym motocyklistą-nie licząc innych jednośladów -byłem trzecim Burgmanem w kolejce .

Ludziska poczuli wiosne na całego.

Czekam na kolejny ciepły weekend ,to może się spotkamy na drodze.

Jaro-patrze z zazdrością na takie piękne foty i piękne maszyny .Takie rozpoczęcie sezonu to ja rozumiem -Wielki Szacun.

Ja -w ostatnią sobotę również wyciągnąłem swego rumaka i zabrałem go ,na umówioną przejażdzkę do dalekiej Hajnówki, celem przeglądu i przygotowania do sezonu.Zostawiłem tam swego burka ,ale jakie było moje zdziwienie,że nie byłem tam pierwszym motocyklistą-nie licząc innych jednośladów -byłem trzecim Burgmanem w kolejce .

Ludziska poczuli wiosne na całego.

Czekam na kolejny ciepły weekend ,to może się spotkamy na drodze.

Odnośnik do komentarza

koledzy z podlasia i warmii kto goni do Rynii ??widziałem że ,,Wandale''z Giża ,Doktorek, Maki , ARTURO 73 , ktoś jeszcze ??

Odnośnik do komentarza

Jaro ładniutki naprawdę ładniutki,na dwóch pierwszych fotach osłony silnika brakuje i taki goły,trzeba było fotki strzelić po zamontowaniu osłony...no i ja osobiście zrezygnowałbym z napisów na kufrze ,,suzuki'' zalatuje wiejskim odpustem. no i na wszelki wypadek w razie deszczu dokup przedłużenie przedniego błotnika,specyfika v-stroma jest taka że od stóp do kolan masz fontannę z przedniej opony.

Odnośnik do komentarza

Kręc szybko blachy rejestracyjne -nalepki możesz zostawic (niech wieśniaki wiedzą co kupowac ), ale chlapaczek na przedni błotnik to dobra sprawa-jestem na TAK-zamawiac i montowac.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.no i ja osobiście zrezygnowałbym z napisów na kufrze ,,suzuki'' zalatuje wiejskim odpustem

Eee tam Czarek - przesadzasz . Na odpustach nie wiedzą co to suzuki , a zalatywało by wiochą gdyby Jarek napisał to białym markierem .

Odnośnik do komentarza

A co do wyjazdu do Rynii to, jedziemy ( ja i szwagier) w sobote rano i wracamy w niedziele.Dopisujcie sie -im więcej nas tym weselej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...