Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2014r. w Zachodnio-Pomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nastał nowy miesiąc, otwieram nowy post.

Zrobiło się troszeczkę zimniej ale oczywiście czwartek nadal aktualny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    14

  • KriSSo

    14

  • burgifan

    9

  • wooferai

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Oj zimno, zimno ... a ja z tego zimna zapomniałem założyć nowego, grudniowego temata ... szefie wybacz ... :notworthy:

Będzie Ci wybaczone.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj zimno, zimno ... a ja z tego zimna zapomniałem założyć nowego, grudniowego temata ... szefie wybacz ... :notworthy:

Ja już myślałem, że zapadłeś w zimowy sen a Ty tylko zaspałeś :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

No dobra, co w czwartek?

rzucam pomysł

ognisko -->Polana Miodowa lub gościna u Burgifana

koordynacja dojazdu 400, a i drewno dowieźć można.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy,

Zostało 22 dni do Świąt Bożego Narodzenia i w związku z tym zadam pytanie czy podobnie jak w ubiegłym roku, organizujemy spotkanie wigilijne...?!?

Odnośnik do komentarza

Prezes

"Wracając do konkursu... biorąc pod uwagę "akcje" z jakimi się stykaliśmy z Worlanem i Arturasem żeby skompletować zdjęcia do Kalendarza 2015 oraz analizując brak obiektywizmu przy ocenie niektórych fotek, które w żadnym wypadku nie nadają się do późniejszego wykorzystania w kalendarzu stwierdzam... >konkurs< zabrnął w ślepy zaułek i... czas kończyć tą zabawę."

Wojtek, rozpętałeś piekło.... :-)

Echa głosowania na skuter miesiąca...eee....nie ważne.....każdy wie o co chodzi...

Aczkolwiek, zgadzam się z Prezesem, czas zamknąć konkurs rozgrywany w tym stylu i zmienić zasady, których prpozycje powstają na nowo

http://www.forum.burgmania.net/topic/16603-dyskusje-na-temat-zdjec-do-konkursu-skuter-miesiaca/page__st__120

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, mnie jutro po prostu nie będzie, ja bardzo chętnie, ale mnie nie będzie...

Może następnym razem spoko :)

Jeśli chodzi o spotkanie wigilijne, to również chętnie, ale jak tylko czas mi pozwoli, mam oczywiście nadzieję, że pozwoli :)

A jeśli chodzi o skuter, to od kilku dni też już nie jeżdżę, ale niedługo wiosna :DDD

Odnośnik do komentarza

Ja raczej nie będę, korzystam z zimowej przerwy skuterowej i nadrabiam rodzinnie. Chociaż nie wykluczam krótkiej wizyty pod Pleciugą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A Azjon to tam u was żyje jeszcze, bo coś go nie widzę na łamach forum???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, ze nie ma chętnych na spotkanie wigilijne, bo szanowne grono Grupy Zachodniopomorskiej, postanowiło zrobić sobie fajne prezenty pod choinkę i rozjechali sie na cztery strony swiata w poszukiwania swoich wymarzonych skuterów....?!?

Rzelu - pochwał sie, co kupiłeś ...?!?

Wooferai zapewne pochwali sie jak tylko wróci z wyprawy...;-)

Qszysiek - cały czas poszukuje tego jedynego egzemplarza...

KriSSo, Rogierro - na razie siedzą w testach, opisach i przeglądają oferty, aż wybiorę sobie ten wymarzony i najpiękniejszy, najwygodniejszy i uniwersalny nowy maxi skuter...

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie a za w/w kolegów trzymam kciuki i zycze mega udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza

Żeby była jasność

1) nie mam skutera (chyba że liczyć te pół u Urbiego)

2) nie mam pieniędzy

3) mam silną i nie przymuszoną wolę pojechać...i wierzę w swoją gwiazdę...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy i Koleżanki, Wojtek wspomniał o tym, byśmy wykorzystali jeden z czwartkowych wieczorów i spotkali się na Wigilii. Może pasowałby Wam czwartek (18 grudnia)? To byłoby prawdopodobnie ostatnie spotkanie w tym roku. Proponuję restaurację Sphinx przy Galerii Kaskada. Mógłbym zrobić rezerwację miejsc, tylko trzeba ustalić kto mógłby/chciałby przybyć. Jedzenie jest niedrogie i smaczne, a wybór duży - każdemu wg potrzeb. Jeśli znacie lepsze miejsce lub preferujecie inną datę, piszcie - coś ustalimy.

Ja jestem chętny na udział w Wigilii :D

1. KriSSo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...