Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudniowe spotkanie przy rybinie lub ognisku.


papcioch

Szczegóły organizacyjne  

4 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest jak jest i będzie jak będzie, to pomyślałem, że można by się spotkać na neutralnym gruncie i dokonać osobistych rozliczeń z podsumowaniem roku, zysków i strat, a także innych aktywów i pasywów naszego życia, współżycia i pożycia.

Tyle tytułem wstępu, a konkretnie to może byśmy się porachowali w Gospodarstwie zwanym Zającówką przy wspólnym stole i noclegu.

Proponuję dni między 12-tym a 14-tym grudnia, mając jednocześnie nadzieję, iż do tego czasu dotrą do mnie kalendarze, co może ktoś by odebrał na miejscu spotkania działkę przeznaczoną dla niego.

Pomysł rzuciłem, a teraz czekam na pozytywną krytykę i inne ochy i achy pełne zachwytu.

Odnośnik do komentarza

No to dorzuciłem pytanie ankietowe o ramy czasowe imprezy. Głosujemy, czy interesuje nas tylko jedna nocka i jeżeli tak to która, czy też może obie nocki. Można się zapisać ma wszystkie opcje jakby co :).

Odnośnik do komentarza

rypak Ty to jak widzę wszędzie latasz na tej miotle, pełna integracja:-)

We Wrocławiu na strachowicach spędziłem 1,5 roku życia w armii, lata 1980-81 stan wojenny itd. oj działo się działo

Dużo wspomnień miłych ale nie tylko

Odnośnik do komentarza

rypak Ty to jak widzę wszędzie latasz na tej miotle, pełna integracja:-)

We Wrocławiu na strachowicach spędziłem 1,5 roku życia w armii, lata 1980-81 stan wojenny itd. oj działo się działo

Dużo wspomnień miłych ale nie tylko

Zapraszamy w Dolnośląskie-będziesz mógł powspominać z Nami :fireman2:

Odnośnik do komentarza

I jak Robercie? Posprawdzałeś?

Listy nie tworzę, bo póki co jesteśmy policzalni na palcach jednej ręki :). A na ten moment widzę nas pięcioro plus ewentualne dzieci. OK, może i tak być.

Sprawy do rozważenia:

1. Czas trwania

W miłym towarzystwie mogę się bawić od piątkowego wieczoru do niedzieli włącznie. Rypak z racji pracy będzie od soboty. Czyli Lucjanie kiedy startujemy?

2. Wyżywienie.

Obiadokolacje i śniadania są normalnie i rezygnować z tego raczej nie będziemy. Możemy pomyśleć o dodatkowej kolacji, którą będziemy spożywać do... śniadania :). I teraz tak - możemy sobie to zorganizować we własnym zakresie, albo zdać się na gospodarzy. A miałem okazję degustować ich kuchnię i było smacznie.

3. Kulig, ognisko... - da się zorganizować jak pogoda pozwoli

4. Koszty

Noclegi do wglądu na stronie gospodarstwa, a wyżywienie raczej nie będzie zabójcze patrząc na koszt menu świątecznego i Sylwestrowego.

Jak będę znał odpowiedzi na powyższe punkty to uzyskam konkretne propozycje i ceny staną się jasne.

No niech się jeszcze ktoś zgłosi, bo chętnie bym listę założył :)

Odnośnik do komentarza

Nie znalazłem info na temat wyżywienia na stronie Zającowej...

Czy śniadanie+obiadokolacyjka są w cenie pokoju?

No i poniosło ich z opłatą za pieska... Chyba, że dostanie własne łóżeczko ;P

Odnośnik do komentarza

A mnie się wlasnie otworzyło okno terminowe, ale bylbym w pojedynkę, może być od piątku do niedzieli z kuligiem włącznie, jeśli będzie możliwość :)

Odnośnik do komentarza

Witam, my możemy przyjechać w piątek około 20 - 21 lub w sobotę rano. Wszystko zależy od frekfencji, jak będzie nas dużo w piątek to przyjeżdżamy. A może zmówimy się na wyjazd jednym samochodem, nas będzie dwoje (dzieci sobie darujemy) ?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna rzecz - wyżywienie. A wygląda to tak:

"Śniadanie 10zł, Obiad/ obiadokolacja 20,00zł, kolacja 10zł - normalna kolacja bez fajerwerków podobnie jak śniadanie przy czym starym się aby goście nie dostawali tego samego co na śniadanie (np. twarożku, czy jajecznicy). Menu bankietowe takie do posiedzenie przy czymś mocniejszym od 35zł - do uzgodnienia rodzaj menu. O jakimkolwiek żywieniu możemy rozmawiać przy grupie minimum 10 osobowej."

No chyba, że robimy to we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym nawet coś dopłacił żeby zrobili mi kolacje, śniadanie i obiad lub obiadokolacje. Na mapce wygląda że to fajne odludzie, gdzie tam szukać jakiegoś sklepu. No chyba że z domu coś zabierzemy a na jakiś fajny obiad czy biesiadę poszukamy karczmy czy coś podobnego. Przeglądałem ich strone i wynika z tego że oni tam nie prowadzą restauracji/baru lub czegoś takiego.

A może zróbmy tak, prowiant na piątek wieczór i sobotę rano zabieramy ze soba + coś do picia. A w sobotę organizujemy sobie na miejscu. Oczywiście jeżeli będzie możliwość zamówienie wyżywienia na miejscu to wchodzę w to.

Odnośnik do komentarza

Zalecam takie rozwiązanie Lucjuszu,ja i tak w sobotę przylecę na miotle i chciałbym wypasioną obiadokolację zjeść+śniadanie w niedzielę :fireman2:

Odnośnik do komentarza

No ja tez chciałbym "gotowca" ale Papcioch pisze że musi byc min. 10 osób, a może w całym ośrodku będzie ktoś jeszcze i sie uzbiera ?

Odnośnik do komentarza

Myślę jednak by piątek sobie darować. Możemy jechać w sobotę rano. Pochodzimy po Polanicy, zjemy obiad i uzupełnimy zapasy na wieczór. Poczekamy na dojeżdżających i.... będzie zabawa.

W okolicy faktycznie nic nie ma w rozsądnym zasięgu nożnym. I na miejscu też baru nie prowadzą, więc napoje ze sobą.

Ale jakby nas tak policzyć w wersji optymistycznej, to dycha już będzie.

Odnośnik do komentarza

Ja jadę sam,więc mogę was zabrać,czyli 4 osoby-zgłaszać kandydatury :msn-wink:

Ps,kończę pracę w sobotę o 14.00 i dzida(można zostawić auto przed salonem Toyoty jeśli ktoś chce i dalej już razem)

Odnośnik do komentarza

Coś ucichło w temacie, proszę o informację jak rezerwujemy Zającówkę indywidualnie czy zbiorowo.

Jaki jest ostateczny termin zjazdu? sobota-niedziela?

Odnośnik do komentarza

Ja potwierdzam przyjazd w sobotę po pracy(kończę o 14.00)-przyjazd na miejsce ok.16.00-16.30

Papciu zgłosi nas wszystkich(grupowo) tak myśle,jeśli potwierdzicie to na forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...