Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Suzuki Address 125 2015r Przedsprzedaż- cena 7900zł


filipmr

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wygląda na idealną maszynę dla "ludzi pracujących na skuterach" czyli kurierów, pizza boy'ów itp.

Prosta konstrukcyjnie maszyna, wtrysk, duże koła na miejskie dziury, chłodzona powietrzem... czego chcieć więcej?

Tym lepiej, że cena bardziej niż zachęcająca... Gdyby nie Majesty w garażu sam bym myślał właśnie o czymś takim w codziennych dojazdach do pracy.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Prosta konstrukcyjnie maszyna, wtrysk, duże koła na miejskie dziury, chłodzona powietrzem... czego chcieć więcej?

No właśnie, proste, lekkie, niezawodne - takie japońskie Piaggio Liberty, tylko w lepszej cenie, póki co.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Nie wiem też, czy dobrze widzę, ale chyba dostrzegam nożny starter... (nie ma to jak dodatkowa możliwość odpalania gdy wyczerpie się akumulator)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Zaraz japońskie, japońskie. Coście tak z tym japońskie się uparli? A czy to w Chinach, Tajlandii, Tajwanie itp. nie produkuje się Suzuki wogóle?

Sprzęt jest tani więc najprawdopodobniej z japonii nie pochodzi, zresztą ma typową dla rynków azjatyckich pojemność ok 110-115ccm.

Owszem markowy jest, kontrola jakości przy jego produkcji jest zapewne również lepsza niż w pseudorometach itp.

Oferta jest oczywiście ciekawa, choć bezpośredni konkurent na naszym rynku tj. Kymco Agility City jest troszkę tańszy.

Film:

Użytkowo sprzęt wydaje się mieć wiele zalet, a w porównaniu do Kymco jedną podstawową przewagę - wtrysk, co pozwala na znacznie niższe spalanie (przynajmniej katalogowo).

Odnośnik do komentarza
  • 0

Nie wiem czy takie duże koła, to "tylko" 14 vs agility 16... cena niby ciekawa, ale chyba mała szansa konkurencji z kymco, plus za wtrysk w suzuki.

Wg mnie przypuszczalnie dużą zaletą kymco, jest bardzo dobra dostępność części zwłaszcza plastików- nie sprawdzałem tego w praktyce, ale kolega do innego modelu kymco dokupywał masę elementów plastikowych (nowych) bez problemu w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jak dla mnie tylko wtrysk jest przewagą nad Kymco.

Na minus (oczywiście jak dla mnie)

1. węższe opony - pomijając trakcję, wygląda jak rower

2. bęben z tyłu :(

3. i ten przedni błotnik zamontowany zaraz pod lampą...... nie podoba mi się to wybitnie (Kymco 300 też przez to mi się nie podoba ;) )

4. gabarytami jest mniejszy od Kymco, dla jednych wada, dla innych zaleta. Pomijając aspekty jezdne wynikające z gabarytów, wizualnie robi wrażenie zabawki (idealnie to widać na filmie podesłanym przez Geni)

Odnośnik do komentarza
  • 0

To odpowiednik Honda Vision i Kymco People One (nie Agility).

Maly, waski, lekki, kol nie ma duzych. Na male odleglosci w miescie, dla niezaduzej osoby - czemu nie.

Zwroccie jedynie uwage na lokalizacje sprezyn pod kanapa - prawie prosto w kregoslup.

Duzo lepiej to wyglada u Kymco moim zdaniem (zdjecia na polskiej stronie).

Odnośnik do komentarza
  • 0

People one pewnie zostanie wygryzione przez agility;) 2 klocki różnicy jednak w tym segmencie to dużo.Widać, że jest na zamówienie. więc porównanie agility ze względu na atrakcyjną cenę i popularność jest jak najbardziej słuszne wg mnie

I jeszcze ten bębenek w suzuki... nawet tego nie zauważyłem...a to już inna epoka jednak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...