Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy jesienny miesiąc za nami czyli jak to mówią, pierwsze koty za płoty ... :)

Powoli szykujemy swoje maszyny do snu zimowego jednakże większość z nas wciąż ma soje 2oo w gotowości ,,, tak trzymać ... :clapping: bo póki co pogoda dopisuje ... może nie rozpieszcza nas stałością aury ale suche nawierzchnie i dodatnie temperatury powietrza to duży plus ubiegłego miesiąca ...

A i najbliższe dni mają zaliczać się do tych "cieplejszych" ... może zatem uda się jeszcze pokulać nasze maszyny ...

A niebawem wiosna ... tak, tak ... to jeszcze tylko 4 króciutkie miesiące ... pamiętam, że w tym roku, pierwszy zorganizowany wiosenny przelot wykonałem już 1 marca w zacnym towarzystwie ArtCho i melmacie ...

Tymczasem życzę szerokości i ... :) i uważajcie na liście zalegające na jezdniach ... :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Czy sa chetni na jutrzejsza przejazdzke do Inska? Mysle ze godz.11:00 bylaby dobra na start spod Pleciugi;-) Oczywiscie wszystko zalezy od pogody. Czekam na propozycje i ewentualnie zmiany godziny jesli nie pasuje;-)

Odnośnik do komentarza

Czy sa chetni na jutrzejsza przejazdzke do Inska? Mysle ze godz.11:00 bylaby dobra na start spod Pleciugi;-) Oczywiscie wszystko zalezy od pogody. Czekam na propozycje i ewentualnie zmiany godziny jesli nie pasuje;-)

Zgłaszam się .... jestem chętny na wypad do Inska ...

Godzina 11 jest OK ... muszę wrócić do 15.30 ponieważ potem idę na mecza koszykówki ...

Jakby co to w momencie wyjazdu spod Pleciugi dzwońcie do mnie ... numer fona wysyłam na PW ...

Odnośnik do komentarza

Macie jakies konkretne miejsce postoju,jak bedzie pogodnie to moze podjade .

Tez moge tylko do 15,potem do pracy.

Ze tak powiem stara gwardie znam,chetnie poznałbym nowych skutero-maniakow.

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam, pomimo szczerych chęci obowiązki służbowo rodzicielskie zatrzymują mnie w niedzielę w domu. Ale mam nadzieję, że wyprawa i tak się odbędzie i chociaż kilka osób się stawi. Ja jeśli już to będę mógł pojeździć dopiero póznym wieczorem. Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Ja byłbym chętny, ale mało prawdopodobne żebym bez amfetaminy wstał na 11. Jako że wielu naszych rodaków łączy tradycję Dnia Zmarłych z tradycją sobotniego zalania ryja, to ruch w pracy mam spory... Już mi się zdarzyło nastawiać budzik na 12, a będąc w fazie REM wyłączyć go i spać dalej...

Odnośnik do komentarza

Oj ... chyba przelot do Inska nie wypali ... jakoś czarno to widzę ...

Zabieram się chyba za układanie paneli podłogowych ... chociaż bardzo mi się nie chce ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacku, wielu naszych rodaków łączy element zalania ryja z czymkolwiek się da heheh - Święto Niepodległości, czy Dzień Kobiet też wchodzą w rachubę :laughing:

Odnośnik do komentarza

Jacku, wielu naszych rodaków łączy element zalania ryja z czymkolwiek się da heheh - Święto Niepodległości, czy Dzień Kobiet też wchodzą w rachubę :laughing:

To taka nasza narodowa t r a d y c j a ...

A tak na marginesie ...

KriSSo, jak przebiegły wczorajsze negocjacje? Dałeś radę, czy może dostałeś blachę?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra, to chyba dajemy spokój. A już miałem nadzieję, przejechać się kawałek na maszynie ELVIS'a. Wszak Burkiem 250 to ja jeszcze nie jechałem :cool2:

Odnośnik do komentarza

Dobra, to chyba dajemy spokój. A już miałem nadzieję, przejechać się kawałek na maszynie ELVIS'a. Wszak Burkiem 250 to ja jeszcze nie jechałem :cool2:

Nie wymiękaj, jakby co ja jestem w gotowości pod telefonem ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Negocjacje przebiegł fatalnie jeśli chodzi o formę i treść :), ale skutek pozytywny. Tylko co z tego, skoro dla odmiany ekipa stopniała w zastraszającym tempie ;)

Odnośnik do komentarza

Negocjacje przebiegł fatalnie jeśli chodzi o formę i treść :), ale skutek pozytywny. Tylko co z tego, skoro dla odmiany ekipa stopniała w zastraszającym tempie ;)

Za negocjacje, a raczej ich skutek, masz plusa ...

A jeśli idzie o stan ekipy to ... a g i t u j ... :)

Odnośnik do komentarza

No coz KriSSo checi byly a wyszlo jak zawsze...;-( Patrzac na pogode to ja i tak zrobie dzis rundke na 2oo ale juz raczej wokol komina. Moze tez wsiade w puszke i polece jednak do Inska i dalej do Studnicy do kolegi na ferme;-) Jakby sie cos zmienilo i byliby jednak chetni na polatanke do dajcie znac. Moze byc nawet w popoludniowych godzinach.

Odnośnik do komentarza

Co wy piszecie? Jest nas trzech chętnych plus po drodze dołączy się jeszcze Elvis, to chyba wystarczy aby fajnie pokulac skuty. Nie wymiękajcie, ja będę o 11-tej pod Pleciugą, może ktoś jeszcze na ostatnią chwilę się zdecyduje.

Spotkajmy się pod Pleciugą i tam zadecydujmy a nie na forum od razu takie pierdoły wypisywać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Udanej przejazdzki zycze wszystkim szczęściarzom, którzy mieli czas i mogli dzisiaj uczestniczy we wspólnej przejażdżce do Inska.

Szerokiej i bezpiecznej drogi oraz miłych wrażeń. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...